• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FOO
    FOO --- ---
    kurva, to je ale výživné vemeno:

    Zack Led s uživateli Martin Škvára a Iva Škvárová Roudnická v místě Praha.
    12 duben · Instagram ·
    Re:Life Internet and technology recovery Institute. Filming several videos with current issues. Crazy how much current it is. It is not a role, that's life.. Director Asmara Beraki Marek. #LedvinaAcademy #shooting #internet #addiction #technology #Institute #OliverStone #Prague #PC #tablet #smartphone #family #life #LiveYourLife #CzechRepublic #FollowYourDreams
    JONY
    JONY --- ---
    tak ten sem nepatří, nazižid Otto, kterého už měli podchyceného Monty Pythoni
    NOIK
    NOIK --- ---
    FOO: tak on to taky není žádnej hipster ale nějakej píčus co viděl fousy jako hot trend v nějakým magazínu pro ženy pohozeným na recepci své oblíbené posilky
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ZUZKAOU: samec obarvene vousy, samice okrouzkovana. bezva dvojka!
    FOO
    FOO --- ---
    ZUZKAOU: zajímavý, že má doma takovouhle tuctovou disco/fitness bitch
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUULLUU:

    Původně je měl jen prošedivělý.

    KEL
    KEL --- ---
    HOT: Bistro 8 má pobočku na Žižkově | Proti šedi
    http://www.protisedi.cz/article/hot-bistro-8-ma-pobocku-na-zizkove
    DAHY
    DAHY --- ---
    Koukam, ze uz si tam chodi barvit fousy i Aaron Gunsberger. To je fakt sebranka.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FOO: 4 hodiny?
    FOO
    FOO --- ---
    LA_PIOVRA: ať ti kokot shnije tyvole!

    Zack Led
    7. červen 2017
    Když na mne v x barber shopech a kadeřnictvích koukali jako na blázna, že chci obarvit vousy, že tohle se nedělá, nikdo to neumí... skoro jsem tomu uvěřil..
    Ale ... Byl mi nakonec doporučen The Hipster, že zde umí to, co jinde považují za nemožné :-) A mohu jen vřele dopuručit! Výsledek předčil očekávání a navíc jsem se tam měl jako v bavlnce - ty cca čtyři hodiny utekly jako voda. Velký dík The Hipster
    JAYME
    JAYME --- ---
    ZUZKAOU: to neni fedora, ale trilby. tady vsichni chtej hrozne tepat, ale jeden nerozezna fixku od furtoslapu a druha zas plave v kloboucich :(
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUULLUU: ale fedora s úzkou krempou je ohavná snad nakomkoliv.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUULLUU: viz ostatní obrázky - jen barman.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DAHY: no, "letenskyho stylu" - je to asi pata podobna sracka v okruhu 200 metru
    DAHY
    DAHY --- ---
    MOUNTBATTEN: Bohuzel uz pasou velice blizko. Na Vinohradsky, asi 200m od Dna Pytle, nedavno otevreli barber shop letenskyho stylu s nazvem "The Hipster".
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Dno Pytle je dira v zemi kde bydlel Bilbo v knizce Hobit od Tolkiena :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    N_I: desis mne! Dno pytle s vnitroblokem nema nic spolecneho? :O A panove, co tam obsluhujou v bavorskejch rajtkach, s temito ??? na plakatu uz vubec :O
    (jinak mne desis jeste vic, ze Dno pytle objevej hipstri, prec jen, redefinou putyku tim, ze nenabizej starouse, ale bavorsky piva a to je divny, to by se tem drevoruzbcum s jabky mohlo libit!)
    N_I
    N_I --- ---
    FRK_R23: bavil by me do treti minuty presne..:) nemuzu ho...neni to vtipne ani zabavne ani hudebni...nic...

    dno pytle si asi pochopil dobre..:)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    N_I: Aha, ja myslel ze "dno pytle" je eufemismus pro nejnizsi moznou zabavu :D

    Demo je v poradku, koncert (dobre pulka na plejbek) by te bavil :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam