• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    FOO
    FOO --- ---
    MUZA: mě připomíná kamaráda, co bejval techno-alkopunk, ale počítá, že až do takovejchhle sraček se nedostal.
    MUZA
    MUZA --- ---
    PLACHTA: coece... Ten mi pripomina kamose z dob cca pred 15 lety!!! Je to on? Neni to on? Ale zatrnulo mi tedy radne...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MARIHAI: kolagen, jedna dávka 3 g a za 20 kč?

    Collalloc - 100% bioaktivní mořský kolagen
    https://www.collalloc.com/cart/step1

    Jupí. Mohli by si to všichni ti krásní lidé přepočítat na plátky tlačenky, kde toho kolagenu do sebe dostanou víc?

    A i když to bude šťatná tlačenka z přeštíků, tak to furt nejspíš vyjde levněji.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    FRK_R23: taktez patricne redefinovane:)
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    FOO: zlepsil se ekzem? jakoze se mu lepe dari?
    FOO
    FOO --- ---
    VYHULENY_UFO: to sou ty redefinovaný hezký lidi, néasi.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FOO: Ocenuji uvozovky :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FOO: Uz dochazi, tak se nechci dostat do redefinovane krize.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: he? 8-0
    FOO
    FOO --- ---
    FOO
    FOO --- ---
    FRK_R23: 100% bioaktivního mořského kolagenu se ti zachtělo?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MARIHAI: Hmm asi se tam stavim, at to ma krapet pestrejsi...
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MUTHA: zrejme hiphopsteri:)
    PLACHTA
    PLACHTA --- ---
    A všechno o čem jste kdy snili na jednom místě (zábava začíná zhruba od druhé minuty)
    Kanada: Tofino — Objektiv — iVysílání — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/...silani/1096911352-objektiv/217411030400820/obsah/563355-kanada-tofino
    PLACHTA
    PLACHTA --- ---
    Jeden obzvláště vymazlený (Z FB Letní Letné)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: k tomu rapu, nejakej bulvarek..

    Čeští rappeři se začali hádat, kdo je lepší. Výsledkem je rodinné drama a ostuda na Facebooku - Expres.cz
    http://www.expres.cz/valka-ceskych-raperru-0uo-/celebrity.aspx?c=A170823_110122_dx-celebrity_ren
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ty mě tak nasrali že je každý dsruhý slovo v mym textu úplně :D

    sorry za ten slohovej holocaust :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Pokrok prostě nezastavíš, v pražské hipsterské líhni se začla redefinovat dopravní pravidla.

    Ještě tam (pardon - omlouvám se) KURVA namalujou na silnice pruhy EXTRA pro cyklisty - každej normální cyklista zajásá a jede. Hipsteři? NE! Bude se jezdit dál po chodníku. Včera jdu od vršovického náměstí nahoru (potkajíce jednoho nyxáka který cyklistu možná také viděl :) ), na krymský mě předjíždí hispter na skládačce, prostě projede tou zastávkou, mamrd a ještě na ten debilní pruh pro cyklisty vesele čumí. Tam kde je hospoda u starej hadrů se zastaví a čumí do výlohy. Říkám si, co tohleto může zajímat na takovym pajzlu, dojdu k němu a vidím, kouká do vedlejšího vchodu kde je to k pronájmu, úplně vidím jak tam plánuje nějakou kavárnu - projdu okolo, za chvíli mě opět cukajíce řidítkama předjíždí, do toho tam běhá můj pes, uplně mám před očima jak mi na něj najede a já ho tam tou debilní skládačkou ubiju - nepospíchat tak ho snad předběhnu a začnu trolit a na tu debilní silnici prostě vyženu.

    Asi týden předtím, kousek dál, u Retra, jak se chodník zužuje, z povzdálí sleduju jak další hipster přijíždí k tomuto zůžení, které je logicky ucpané lidma, přijede před, sleze jednou nohou z kola a začne kroutit hlavou (a něco říkat - neslyšel jsem) - evidentně nasrán že na chodníku se vyskytují chodci. Úplně jsem litoval že tam nestojim a představoval si jak tam toho mamrda oživujou se skládačkou zaraženou v prdeli - uuuuuplně si to představuju. :)))
    MATT
    MATT --- ---
    treba ghostemane nekde zminil, ze je "drug addict vegan devil worshipper"



    navstevnik creepy teepee jak vysitej ;)
    MATT
    MATT --- ---
    JESTEDMAN: na ledvinky uz upozornoval VYHULENY_UFO.

    MUTHA: myslim, ze se potkali nekde na pomezi cloud rapu a vapourwave, devadesatky jsou pro ně retro, sdílej touhu po pozornosti a penezich. jedou si insta a vsechny ty socky... je pro ně důležitá móda, tetování, prostě outfit. mozna se tak trochu doplnujou, jakoze ty hodný a zlý. dost těch současnejch ug rapperu vypadá, jak hipsr na heráku ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam