• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    XINDLX: Já jsem už asi starej a nevymaním se z toho vnímání hipsterů z doby "ironické". Čím víc nádražka, tím víc cool.

    Možná si to ale celý jenom romantizuju:-(
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    FARFELOO: nojo, vypadá to tak.. akorát tohle neni lokál nebo jedno z těch místo co si na to hrajou a přitom maj mramorový hajzly. Tohle je true čtyřka. Smradlavý hajzly, výčepačka věčně namol, na pivo kolikrát čekáš půl hodiny a když si dáš 4 tak máš celej druhej den sračku. Ale co vám budu povídat, za tu atmosféru to stojí. To v těch hipster pseudo čtyřkách nezažiješ. Myslim že hipster by odtud mazal po tý půlhodině a zjištění že wifi tam neni a jestli je tak stejně nikdo nezná heslo
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    XINDLX: Nechápeš. Ty jsi ten hipster, protože chodíš s dědkama na pivo do čtyřky
    MHO
    MHO --- ---
    VYHULENY_UFO: bohužel souhlas. Já chodím na Letní Letnou v řadě už asi 5 let. A bohužel jsem si letos vybral tohle. Tak od půlky jsem se díval na hodinky a doufal, že to skončí. Některá akrobacie dobrá, některý nápady (házení sudem co děsí diváky) taky. Ale celkově měl jsem z toho pocit trapnosti a upocenosti.

    Při ždímání kapesníčku vytaženýho ze slipů na botu neštastníka v publiku, jsem si už jenom říkal: "Proč?!"
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VYHULENY_UFO: já tu mám žlutou a hipstera jsem u nás nikdy neviděl.. asi za hipstery berou 70ti letý dědky co okupujou jedinou čtyřku v blízkym okolí
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Njn, žlutá všude kam se podívám, to jsem čekal. Holt za rohem máme tu zasranou (literally) Krymskou :-/
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    no byla sem si jista, ze ta nase nogo zona, jak sem uz slysela lidi mluvit o miste meho bydliste, budou tezci normalove, ale...ta ma oblast je cela zluta! Uaaa! Kde? Mozna si pletou opravdove drevorubce z pily prazskych lesu za hipstery! :)))))
    FOO
    FOO --- ---
    MABLUNG: taky už ti z toho naskákaly fousy!
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    VYHULENY_UFO: Doprdele, přes barák kde bydlím probíhá hranice s hipsterským územím.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Kde jsou hipsteři a kde bydlí normálové? Hoodmaps ukazují, co si myslí obyvatelé měst | Wave News
    http://www.rozhlas.cz/...-a-kde-bydli-normalove-hoodmaps-ukazuji-co-si-mysli-obyvatele-mest--1751668
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    FOO:
    FOO
    FOO --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    Jidenna - Classic Man ft. Roman GianArthur
    https://www.youtube.com/watch?v=nsiN0W15w0U

    ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: [nechal]
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FOO: mi vazne nerikej, ze by si techno-alkupunk nechat vytetovat krtecka na krk nebo co mu to tam demenetovi leze.
    FOO
    FOO --- ---
    MUZA: mě připomíná kamaráda, co bejval techno-alkopunk, ale počítá, že až do takovejchhle sraček se nedostal.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RECENZE: Parta oplzlých vousáčů ve slipech si prestižní stan nezasloužila - iDNES.cz
    http://kultura.zpravy.idnes.cz/...ndre-chez-moi-circus-gc7-/divadlo.aspx?c=A170825_111256_divadlo_ts
    Lákadlo v podobě kanadských vousáčů však překvapí poněkud oplzlou show, kde více než o akrobatické výkony jde o lascivnost. Jistě, cirkus má především bavit a pokusy o hluboké myšlenky v podání akrobatů většinou končí tragicky. Jenže Cirque Alfonse nepřináší víc než sérii nenavazujících scének a hlavně nepředvádí nic tak akrobaticky brilantního, co by zdejší divák dosud neviděl.

    Humor urostlých pánů, kteří tráví většinu času na pódiu vystrkováním vousatých brad či vrtěním zadků v upnutých slipech sice možná osloví nejen některé dámy, ovšem na předvídatelný moment, kdy bude vidět ještě méně než jen spodní prádlo, tu čeká málokdo.
    MUZA
    MUZA --- ---
    PLACHTA: coece... Ten mi pripomina kamose z dob cca pred 15 lety!!! Je to on? Neni to on? Ale zatrnulo mi tedy radne...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MARIHAI: kolagen, jedna dávka 3 g a za 20 kč?

    Collalloc - 100% bioaktivní mořský kolagen
    https://www.collalloc.com/cart/step1

    Jupí. Mohli by si to všichni ti krásní lidé přepočítat na plátky tlačenky, kde toho kolagenu do sebe dostanou víc?

    A i když to bude šťatná tlačenka z přeštíků, tak to furt nejspíš vyjde levněji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam