• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Hand poke? To je něco jako když mi na vojně říkal 19-ti letej recidivista Dežo s naostřenou propiskou "nechceš za pade potetovat?"
    FOO
    FOO --- ---
    DEEFHA: redefinovaná Miss myslim úplně v pohodě!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KEPASO: Miss Tattoo nečeká doufám nikdo, na ty hipstřice se nedá koukat... Ale jinak samozřejmě ntvl :-/
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ve vibrujícím městě bude hodne prehipstrovano. nemuzu se dockat fotoreportu.

    Prague Hand Poke Session 2017
    Nečekejte klasickou tattoo convention pro motorkáře a Miss tattoo. Chceme Praze dodat svěží vzduch a propojit mladou a hladovou generaci po kvalitním umění s rodící se hand poke subkulturou. Ojedinělý koncept ručního tetování, zajímavého místa a neotřelého programu, včetně nezapomenutelné afterparty je přesně to, co tohle vibrující město na sklonku léta potřebuje.

    KUTNY
    KUTNY --- ---
    KEPASO: Ta pani je zamotana do karimatky?
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: do mysli se mi vkrádá slovo Gulag.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    redefinice z pražského fešnwíku.


    prikladna redefinice odevu. nosit pohodlne veci je prezite, oblecme se do placenty a dejme svetu na odiv, ze jsme vyjimecna pochva.



    kdyz uz si nevis rady, jak redefinovat, sahni po nejklisovitejsim modnim klise a vem si kazdou botu jinou. damy mohou strevice ozvlastnit necim, co pripomina hlavicku kralicka, vznikne tak idealni prostredek k nasati chcanku a hoven ulice pokud zaprsi.



    designeri, kteri se kazdy den zabyvaji tim, jak nejlepe navrhnout batoh, aby byl pohodlny a poskytl ochranu ulozenych veci, nevericne krouti hlavou.



    nejaka tvorilkovska redefinice od NAJNAJ FOREVER kolektivu zo slovenska?



    moc dlouhe rukavy – symbol neuznani konvenci v oblekani letosniho FW.



    ICARUS
    ICARUS --- ---
    GAISAKA: na to kolik ji je je ta hudba dost dobra
    MHO
    MHO --- ---
    Kdybyste nutne potrebovali polaroid nebo stylovy lomograf: http://www.analogue.cz
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MDFK: proc to naradi tak neprakticky uplne vlevo nahore? ach, si odpovim sam.. je to dekorace :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GAISAKA: vypada to, ze nastupuje generace, ktera si neudelala jmeno koncertovanim od 15/16 let, ale sdilenim na internetu. no nevim...
    MDFK
    MDFK --- ---
    GAISAKA
    GAISAKA --- ---
    Opět, celá tahle soutěž bude plná krásných modelů.
    ZAGAMI JERICHO | Kapely
    http://www.rozhlas.cz/czeching/kapely/_zprava/zagami-jericho--1749399
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    XINDLX: Já jsem už asi starej a nevymaním se z toho vnímání hipsterů z doby "ironické". Čím víc nádražka, tím víc cool.

    Možná si to ale celý jenom romantizuju:-(
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    FARFELOO: nojo, vypadá to tak.. akorát tohle neni lokál nebo jedno z těch místo co si na to hrajou a přitom maj mramorový hajzly. Tohle je true čtyřka. Smradlavý hajzly, výčepačka věčně namol, na pivo kolikrát čekáš půl hodiny a když si dáš 4 tak máš celej druhej den sračku. Ale co vám budu povídat, za tu atmosféru to stojí. To v těch hipster pseudo čtyřkách nezažiješ. Myslim že hipster by odtud mazal po tý půlhodině a zjištění že wifi tam neni a jestli je tak stejně nikdo nezná heslo
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    XINDLX: Nechápeš. Ty jsi ten hipster, protože chodíš s dědkama na pivo do čtyřky
    MHO
    MHO --- ---
    VYHULENY_UFO: bohužel souhlas. Já chodím na Letní Letnou v řadě už asi 5 let. A bohužel jsem si letos vybral tohle. Tak od půlky jsem se díval na hodinky a doufal, že to skončí. Některá akrobacie dobrá, některý nápady (házení sudem co děsí diváky) taky. Ale celkově měl jsem z toho pocit trapnosti a upocenosti.

    Při ždímání kapesníčku vytaženýho ze slipů na botu neštastníka v publiku, jsem si už jenom říkal: "Proč?!"
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VYHULENY_UFO: já tu mám žlutou a hipstera jsem u nás nikdy neviděl.. asi za hipstery berou 70ti letý dědky co okupujou jedinou čtyřku v blízkym okolí
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Njn, žlutá všude kam se podívám, to jsem čekal. Holt za rohem máme tu zasranou (literally) Krymskou :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam