• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: fakt se neztrapnuj. v ruce jsi je nemel, nevis jak jsou usity a o siti vis asi uplny prd.
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: tyvole. bavíme se o vystřižení obdélníku (počítám, že dodaného švadleně coby polotovar) a asi 70 číslech stehu na jeden pytlík. Pokud by na tohle měla švadlena potřebovat čtvrt hodiny, pak to asi nebude až tak úplně švadlena.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: kdejaka svadlena by z tvych predstav byla nadsena.
    FOO: to sis spatne vylozil, obhajoba plastu nebyla smerovana tobe, proto jsem primo nereagoval. za lepenkovou krabici ti davam male bezvyznamne plus.
    FOO
    FOO --- ---
    KUTNY: krom toho, že obecní je skutečně (v intencích obce) všech, pak tu taky existuje taková možnost, který se říká povolení k samotěžbě, který dle obce stojí pár šušní či nic.
    FOO
    FOO --- ---
    GIRAFFKA: svět je zlý.
    KEPASO: obhajobu plastu vidíš čistě proto, že máš problém s chápáním psaného textu. Páč jinak bys to asi z tvrzení "pytlíky si neberu" a "nakonec to hodim do prázdný lepenkový krabice" vyvodit nemoh.
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    GIRAFFKA: To je obecni = vsech ;-)
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: já myslel, že lidi s hendikepem si to kupujou. Jinak trvám na tom, že skilled švadlena dá jeden za tři minuty i s kocovinou. Pokud se tedy nejedná o nějakou hipstrlátku, která je k šití vhodná jak hipsterské kolo k cyklistice.

    Jinak ano, nevytahuju zboží na posuvnej pás, pokud mám kód k němu v ruce na štítku. Tam, kde žiju, máme totiž jako na jednom z mála míst v této zemi civilizaci.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    hlavne se mi libi obhajoba plastu, kterej vidim pohazenej na kazdych 5 metrech. od mest az po lesy.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    FOO: takže farmáři,co to dřevo pěstujou nedostanou spravedlivý peníze...?
    FOO
    FOO --- ---
    GIRAFFKA: dá se to tak říci. Kácím si dřevo sám v zarostlém obecním sadu, který kdysi sázel můl praděd.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: ty jsi vyucena svadlena a strihacka, ze tady strilis minutama? kdybys mel ten material v ruce, pochopil bys, se to neni zadna legrace. 15 minut na jeden vcetne nastrihani, vsiti snurky je naprosto normalni cas. navic to sijou v chranene dilne lidi s hendikepem. dal jsi asi nepochopil, ze jejich pytliky slouzi jako nahrada pytliku na pecivo a ovoce, kterych dokaze prumernej cech spotrebovat za rok desitky az stovky.
    FOO: nakupuji v lidlu pekne prosim. jednu okurku samozrejme nedavam do pytliku, ale bezne si kupuju treba 8 jablek, takze predstava, ze mi kutalejici se jabka na pasu bude pokladni vazit s usmevem, je dost mimo. nevytahujes zbozi z kosiku na posuvnej pas? to jsi asi vazne z jinyho kraje, u nas ve vsech marketech dukladne kontrolujou, jestli ti neco v kosiku nezbylo.
    AMANT
    AMANT --- ---
    FOO: pry uz jsou i nehorlave krby
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    a v tom krbu, doufám, topíš těma fairtrade biodegradable handmade organic polínkama s příběhem?
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: ušití 4 kusů tak hodinu? To by i podvyživený dítě čínskýho politickýho vězně mělo za 10 minut. A ten biodegradable materiál ja taky supr, chápu správně, že se ti ta věc za dva roky rozpadne, jak to dycky píšou na kukuřičných igelitkách? Ale jasně, proč používat na nákup tašku, když i při této všední činnosti mohu být za čůráka zapózovaného až na půdu, že.
    VYHULENY_UFO: no podle těch plísňovejch mrkváčů, co z půlky nosej, bych se obával nejhoršího.
    KEPASO: hele já teda nevim, v jakým klubu mladých luštitelů nakupuješ, ale u nás v Bille i všech dalších krámech, kam chodim, ani neni nutný vyndavat ovoce z košíku, prostě podáš k odpípnutí jen tu samolepku vylezlou z váhy. A pokud si to vážej sami, dokážou to - šokantní - i bez pytlíku. Jinak já si obyčejně v krámě beru lepenkovou krabivi, kterou pak použiju k podpálení krbu.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Tohle vás tady bude bavit!

    https://zpravy.aktualne.cz/...ajmu-kavarny/r~5b421cf2a52e11e7aacd0025900fea04/?redirected=1507064227

    A zároveň screen z diskuze o tomto článku na facebooku.

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    RSZ: super, sitovky hazu do kose a prechazim zpet na sacky.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    RSZ: Ted mne napadlo, ze byl byl super byznysplan, topit nejakym hrozne drahym biodrevem a pak to jelitum prodavat, ale vzpomnel jsem si pak na ty rucne vyrabeny polena, co tu uz taky probehly.. Takze zas nebudu dost bohatej na to abych mohl zit v souladu s prirodou :(
    JAYME
    JAYME --- ---
    KEPASO: Nakonec si tu igelitku můžeš dát i na hlavu, pro důstojný odchod.
    RSZ
    RSZ --- ---
    KEPASO: no u nás v sudetech sáčky do koše házet musíme, pokud tam budu házet jen šlupky od brambor, tak nevyrobíme teplo a chudým lidem v panelácích bude zima:)
    Technologie | Termizo a.s.
    http://tmz.mvv.cz/technologie/technologie/
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    JAYME: chapu vtip, ale igelitka na celej zivot je jako „ano, bude lip“.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam