• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    FOO
    FOO --- ---
    INK_FLO: máš pocit, že Marx je naživu, je mu tak 30 a unavuje někde v Karlíně vesmír kecama o neexistenci pressa?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    FOO: počkej, komunismus je taky na piču?

    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: bezva, takže použijem zcela zbytečně drahej materiál, páč plátěnej pytlík by byl asi málo cool. Hele nechme toho. Moje přesvědčení, že cokoli vymyslela generace zbytečnejch fousatejch kriplů, je totální výsměch čemukoli a úplně na píču, nemáš šanci změnit. Zkušeností je příliš mnoho a hovoří až příliš jasně. :)
    FOO
    FOO --- ---
    MATT: tak tak, a jehla se navléká do ucha nitě.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    LOPIK: dobra demagogie. a co plastovej pytlik, ten se vyfoukl primo s pod hladiny more asi.
    FOO: je to presne ten material, kterej se pouziva pro vyrobu sit pro sitotisk (to je polyesterova tkanina o ruzne hustote, zlata stredni cesta vychazi na 300 kc za m2). je tuhej, odolnej proti protrzeni, pruhlednej. navic tenhle je ze skrobu, biologicky rozlozitelnej. alternativou pro vyrobu podobnych pytliku je obycejna zaclonovina, jejiz cena se pohybuje okolo 100 kc za m2.
    MATT
    MATT --- ---
    třeba to šijou na nějakejch redefinovanejch strojích, kde se šlape rukama a ovládá nohama.. ;)
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: vixlajvant s příběhem a z kosmickýho výzkumu, jo? :))) No tak ten asi musí něco stát, vo tom žádná. A jasně, přiměřená marže, ta byla, je, a bude základním rysem hipsterského podnikání, to je vidět v každý nezkolaudovaný špeluňce s nulovy nájmem :))).
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    já kdybych byl obklopenej samýma debilama, tak bych bych taky furt nasranej!
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    KEPASO: Tohle je taky zajímavý - jak může bejt ekologickej materiál, kterýho výroba stojí teda podle tebe asi tak 7 000 kč na kilo - jestli kvůli tomu pytlíku sklidí půl hektaru kukuřice, nebo to propálí na energiích, vodě nebo čem, tak pak nevím v čem je to ve výsledku tak ekolocký (kromě toho, že se to v šedesáti stupních rozpadne..)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: nema na tom marzi stovek procent. minimalne tretinu tvori material. uz jsem to tady psal, kolik stoji.
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: no, právě, že jsem se díval pod ruce švadleně, a nikoli polodebilním tvořilkám, co by prostěradlo šily dva dny.
    A ano, cena frusacku je zcela adekvátní. Adekvátní inteligenční úrovni cílové skupiny. To vůbec nerozporuju. Nicméně objektivně je to píčovina, na který má prodejce marži v řádu stovek procent.

    A tý poslední větě nerozumim, ale né, že by mne to nějak výrazně trhalo žíly.
    NOIK
    NOIK --- ---
    nechte toho jo, jeho děda vysázel sad a babička byla švadlena, pokud to taky tak nemáte tak víte prd jak se šijou pytlíky
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: super! ale asi jsi se ji malo motal pod nohama, kdyz sila. podivej se na ytb, je tam spousta tutorialu siti ruznych pytliku. btw tady tvorilky vyrabi podobny pytliky (z nerozlozitelnych materialu, ktery jsou za mizivou cenu), cena je jiste taky neadekvatni https://www.fler.cz/zbozi?where=zbozi&search=pytlik%20na%20zeleninu ta cena frusacku je naprosto v poradku.

    je to asi jako bych se rozciloval, ze mi v hospode za tvoje oblibeny carpaccio uctujou dve kila, kdyz je to jenom nakrajeny maso na taliri.
    FOO
    FOO --- ---
    XINDLX: nechám tě při tom.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    vole ti říkám, že to, co ty ušiješ za 10 minut, to zpíchnu já se zavřenýma očima a pozpátku za minutu!
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    FOO: ty s těma černošicema nedáš pokoj?
    a civilizace je na letný, v karlíně a berlíně.. to bys měl vědět
    FOO
    FOO --- ---
    KEPASO: tyvole, babička byla švadlena. Co tam máš dál, exote fousatý?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    NOIK: Tak to jsme tu oba správně!
    NOIK
    NOIK --- ---
    vim hovno ale názor mám jasnej:)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    FOO: fakt se neztrapnuj. v ruce jsi je nemel, nevis jak jsou usity a o siti vis asi uplny prd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam