• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    LOPIK: Organic cotton is generally understood as cotton and is grown in subtropical countries such as Turkey, China, USA from non genetically modified plants, that is believed to be grown without the use of any synthetic agricultural chemicals such as fertilizers or pesticides.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Anorganická bavlna - to je nějaká redefinice skelný vaty?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    VYHULENY_UFO: kdyby to byla taska za aspon 100 kc (ne za 50 kc) od continental clothing vyrobena z organicke bavlny za „ferovou“ mzdu v africe, vydrzela by roky, taham v ni desetikilovy nakupy. takze gratuluji k odsouzeni bavlnenych tasek na zaklade bezvyznamne jedne zkusenosti s na pohled jasnym suntem. v tomto pripade by mel foo pravdu, ze hipstr pridal potisk, nadsadil cenu a taska stoji vic nez za hovno.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    pozoruji, ze hipsteri v mem okoli, jsou lide z mensich mest, kteri se do prahy pristehovali pred kratkou dobou, rozkoukavaji se a mylene domnivaji, ze je to neco nove, chladne a v mode, navzajem se o tom pak utvrzuji
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    EZOP: až jí půjčíš nějakýmu hipsterovi, tak si ustřihne jeden roh protože je to látka určená k zabíjení
    N_I
    N_I --- ---
    LOPIK: v sobotu jedem do Roztok - stav se, ale je to tam sama vegeta...to je jiny tema..:)

    CROME
    CROME --- ---
    Samozrejme, ze spravnej pravovernej Hipstr se proti tomu sec muze vymezuje, "kafe jsem pil uz predtim, Italo Disko jsem hral na Chechteku 2000, nebavi me se holit" apod...:)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    N_I: Já se za tebou někdy stavím, až zas budeš prodávat na Karlínské sousedské burze, nebo kam to chodíš, tam si o tom můžeme popovídat :-)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: to nemá cenu. jak to, že to víš..?
    N_I
    N_I --- ---
    LOPIK: v tom Vnitrobloku se mi ale nelibilo a z Cobry nas vyhodili....takze fakt jen mozna..:)))


    ENGUMAZ: maj fousy? :)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    N_I: trika Sunn O))) vídám občas na lidech, co vypadaj jako hipstři :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    N_I: Mám pro tebe možná jednu smutnou zprávu :-)
    EZOP
    EZOP --- ---
    Tohle me pobavilo, navíc se tam najde jeden česky unikat :-)

    10 Of The Most Hipster Cars You Can Buy | eBay
    http://www.ebay.com/...ou-Can-Buy-/10000000178451917/g.html?roken2=ta.p3hwzkq71.bsports-cars-we-love
    N_I
    N_I --- ---
    FOO: resime to uz dobrou hodinu ,takze ne kecas.....a je mi divne ze to zase sklouzlo do tematu - Praha a Cernosice teda Cernolice jsou jediny normalni mista v CR protoze tam bydli FOO nebo se tam pohybuje :)

    Kurva hipsterovatim.. libil se mi Kintera....taky si obcas na nakup vemu platenou tasku a nemam sunt co se hned rozjebal....150kc za ni me prislo v distru Sunn:))) dobra cena...ani v taskach Shotgunu nevidim hipstera...

    Obed mi v Jam a co taky chutnal...ikdyz stal 160kc a byl to kvetak...

    O o kafi uz vubec nemluvim pac mam udelatko na Cold brew a v kdejakem hnusu kavovaru uz kafe nemuzu..:)
    NOIK
    NOIK --- ---
    KUTNY: tyhle zkrácené koncovky s s apostrofama píšou rádi hipstři, bacha na to!
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    Tady to na me vykouklo jako reklama pri navsteve tohto auditoria - https://www.kukacka.cz/...m_campaign=bannerovka-adwords-vypestuj-si&gclid=CKmWkcyL19YCFUu-7QodNCYNpg

    To by mohlo byt dobre pro hipsterske bydlenky. Ale chybi tomu pribeh - bylinky v kvetinaich z palet.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    CROME: tak jasný, lepší než zmlátit starou
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    FOO: Podal's to?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    EZOP: nojo, jenze vojenskej material je pripravenej k tomu, aby neco vydrzel. :D
    EZOP
    EZOP --- ---
    VYHULENY_UFO: Ja mam pouze 1 jedinou tašku vyrobenou ze starejch vojenskejch vložek do spacaku. Zelenej len/bavlna mix asi, skoro jako vojenskej stan.

    Dostal jsem ji ke koupi tenisek Novesta. Hadam ze na Slovensku někdo poslal dal hromadu vojenského materiálu.

    Je bezvadna, jak do sámošky, tak event na pár 12”
    Mam ji tusim tak 5 let!! Občas si taky koupím igelitky.
    N_I
    N_I --- ---
    JESTEDMAN: jdi domu, prazsky hipsta uz to nedela pro sebe ale pro vejvar..:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam