• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TSOH: pyco 8-0
    FOO
    FOO --- ---
    TSOH: hezké. počítám, že vzniklá zemina se nahází někam pod palety.
    TSOH
    TSOH --- ---
    hipsterský trhák letošního podzimu...
    Kompostér v bytě? | Svět bydlení
    http://www.svet-bydleni.cz/komposter-v-byte-ano-budte-in-a-pustte-se-do-toho
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PAIKA: no tak maturita neni nutna, staci si udelat vyucni list, zejo.

    no a dotycna slecna neni zadnej vyraznej talent, z tech obrazku tady sem mel spis pocit naivni ezomalirka a nejaky vzdelani v oblasti malirskeho umeni neni na skodu, seznamit se s dejinami a tak.
    takze kdyz mi nekdo rika, ze skoly nepotrebuje a ze mu staci zakladka, neverim mu a davam si bacha.
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    SEN_: jdu zvracet..
    SEN_
    SEN_ --- ---
    PAIKA:
    Lil Uzi Vert - Do What I Want [Official Music Video]
    https://www.youtube.com/watch?v=zqflC-as2Qo

    .D
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    L4MA: tak tohle je podstatne "tvrdsi", ale co v hip hopu fakt nesnesu je vocoder, to bych jim fakt zakazala, kombo sher a rapu fakt nefunguje:))
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    ja nejak nechapu to zasekavani se na ty maturite, neprijde mi to jako ukazatel gramotnosti/iq .. mela jsem kluka se zakladkou a byl chytrejsi nez spousta vysokoskolaku a praci si i bez papiru sehnat umel, proste bych zrovna neodsuzovala nekoho kvuli tomu, ze se vyprd na studentskej zivot, naopak si msylim, ze prorazit bez maturity/titulu je tezsi a musis teda o to vic dokazat, ze neco umis/mas na to .. a ty jeji obrazy taky zas tak strasny nejsou, vy vsichni co to hejtujete, umite malovat lip?:) ja teda ne...
    L4MA
    L4MA --- ---
    VYHULENY_UFO: urcite. :)

    Ace Hood - Bugatti (Explicit) ft. Future, Rick Ross
    https://www.youtube.com/watch?v=djE-BLrdDDc
    MATT
    MATT --- ---
    :D duchodce z nyxu sere, ze holka bez maturity a bejvalej nacek jsou uspesnejsi nez oni. dostavaj prachy za to, ze si hrajou jak 5 lety deti nebo propagujou sex, drogy a povrchni hodnoty ;)))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //pyco, ja mel z tech videjicek co tady probehly takovej pocit, ze ta neboha divka nebude prilis vzdelana...

    Výtvarnice Léna Brauner: Vlastními obrazy se neobklopuji – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/kultura/451967-vytvarnice-lena-brauner-vlastnimi-obrazy-se-neobklopuji.html
    Mluví se o vás jako o nekonformní umělkyni. V čem tkví ta nekonformnost?
    Lidem zřejmě přijde nekonformní to, že nemám žádné školy, kromě základní.
    ...
    Takže jste rovnou po základní škole šla na volnou nohu jako malířka?
    V rámci odporu mě napadlo, že si vyberu tu nejbizarnější střední školu, na kterou narazím. Bylo to Waldorfské lyceum, pro mě naprosto neznámá instituce. Po dvou letech mi přišlo, že myšlenku, pro kterou jsem tam šla, už mám a v pololetí jsem ukončila studium.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SEN_: vubec netusim od koho to krade a je mi uplne u prdele, kdo vyrabi tenhle priteplenej hiphop. :D
    SEN_
    SEN_ --- ---
    VYHULENY_UFO: nektery negri z ameriky ted delaj uplne to samy, od koho myslis ze to kopiruje :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TSOH: u ni to zase vyresi maska pres oci...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TSOH: tak ta to ma samozrejme taky:p
    TSOH
    TSOH --- ---
    GANDHI: :) tak a teď si zase neumim představit ženskou se kterou sdílí lože...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TSOH: vecer nakroutis a na noc si vezmes tohle:
    TSOH
    TSOH --- ---
    PAIKA: vždycky když vidim takhle ,upraveného člověka, tak si představim jak si ráno před zrcadlem kroutí ten knírek a je mi jasný, že je to prachobyčejnej úchyl v pozerský masce... :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    UNTOY: teda tohle kdyby videl negri z ameriky, ktery vymysleli hiphop.. nikdy by s nim nezacali.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NOIK: ne, je na ní "nenávist zadarmo" ;)



    (kecám, je na ní napsáno "Jan becher" :) )
    NOIK
    NOIK --- ---
    ADAMIRA: doufám že na tý placce je "Směj se, je to zadarmo!"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam