• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MATT: hmmm, dalsi kousek, kterymu chybi uz jenom majacek na hlave.
    MATT
    MATT --- ---
    N_I: tvl, me teda rozsekal ten jirka kornu :D opuchlej jak dzambulka..

    N_I
    N_I --- ---
    ZUZKAOU: fakt vyzazistka? a to oboci je takhle in?

    duvenblejt
    MATT
    MATT --- ---
    EVILMIND: kamardka napravo je sharlota z blackudu, pres ni jsem nasel i tu vepredu https://www.instagram.com/Koki9_Official/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZUZKAOU: a ze nepomuze kamaradce napravo? :-(
    FOO
    FOO --- ---
    ZUZKAOU: děkuji, já myslel, že je to nějaká změna pohlaví, co se zasekla v půlce.
    DAHY
    DAHY --- ---
    COLBEN: To se mi nezda. Když nechci pripravovat jidlo, zabehnu si do nejakeho food trucku, pro něco zabaleného do novin nebo tak.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    DAHY: nene. tady bude hipster konzumovat pozitek nepripravy jidla
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FOO: jeslti se nepletu, tak vizážitstka. docela dobrá s mezinárodní klientelou.
    FOO
    FOO --- ---

    N_I: to vepředu je co?
    N_I
    N_I --- ---
    ahojky z vnitroblocku..



    * Skoro celý team série "Telefon". Díky moc všem!! Prezentováno novým audiovizuálním foto-formátem. K vidění poprvé na vernisáži 8.11.2017
    DAHY
    DAHY --- ---
    COLBEN: Pritom ten produkt mi prijde zcela anti-hipster. Tohle je pro sportovce v elastacich, health freaky, futuristy a nerdy, který odmitaj ztrácet cas pripravou jidla. Hipster je konzument pozitku. Potrebuje cerstvost, vyzralost nebo jejich redefinici. Mozna by to ale mohli zacit konzumovat ironicky.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    tahleta mana, to je taky slusna hipsterofirma

    NOIK
    NOIK --- ---
    JESTEDMAN: na národní by asi žádná nedošáhla ale za kulturní památku můžeš zkusit, vyber nějakou a sepiš návrh, podat ho může kdokoliv
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATEEJ: holky z vývařovny jsou esence hipsterství.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    JESTEDMAN: U nás se říkalo "malý už šli spát"
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    MATEEJ: a o tom to přesně je. klasická IV je záflus s odstátým pivkem za 19,-, ožralým a obhroublým výčepákem s hláškama typu "malý nevedem" a většinovým osazenstvem tvořeným štamgasty, který mají zadky prorostlý do židle. Hajzl na dvorku nebo do žlábku. Má to genia loci a pokud se bavíme o Praze, tak si většina lidí takovou IV zařadí na Žižkov nebo Karlín, do čtvrtí, kde v minulosti bydleli většinou chudé lopaty a podivné existence.
    Redefinovaná IV toho nikdy nedosáhne.

    Já bych ty klasický IV prohlásil národníma památkama.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZUZKAOU: Já mám vyvarovnu rád a čas od času si ji pročtu, protože mě baví, ale to nemění nic na faktu, že ty holky, co jí píšou, sou megahipsterky a konkrétně v tomhle článku si lžou do kapsy, až to mlátí dveřma. Lokál od Ambi je už z principu stejně neautentickej jako tenhle sousedsko-komunitní projekt partičky umělců, protože obojí si na klasickou českou čtyřku jenom hraje.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    FRK_R23: di do prdele :*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam