• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SKA_P: ty vole, kresli ta pica i neco jinyho nez sama sebe?

    (ten divnej detskej styl nekomentuju, protoze bych se nerad dotknul zase neciho umeleckyho citu)
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    SARAJ: Moc se mi líbilo, jak o ní v nějakém článku napsali, že "rozhodně není tuctová kráska". Zjevně eufemismus pro "je hnusná jak prdel"
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    SARAJ: Fuj
    JONY
    JONY --- ---
    BETTER: Marvel koupil práva na Vorlova Skřítka?
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ZUZKAOU: tak oproti tomu perpetual disappointment diary nabízí víc naděje na hezkou budoucnost https://www.panmacmillan.com/authors/nick-asbury/perpetual-disappointment-diary
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VYHULENY_UFO: strejda google rika ze je to opravdickej hipstabarber

    Den Cutting (@den_cutting) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/den_cutting/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nebude to treba hrac nejakych tech modernich kostymnich prevlikacich her?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BETTER: Tvuj pradeda byl Stalin, Hipster, anebo holic?
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    oh kurwa. steam-hipsta-stalino-barperpunk
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ZUZKAOU: 7letslenoubraner, nejsem si jista, jake emoce bych mela.. 7letstimhle

    KUTNY
    KUTNY --- ---
    To "copy" je dobre. Nejak to vzbuzuje usmev.
    MATT
    MATT --- ---
    Lukáš Jindra> ‎Letenská parta

    Čusíček. Tak se cesty zkřížily a já sháním job. Copy, advertising, design apod. věcičky. Dyžtak pm a pošlu CV a portfolko. Díky .)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LOPIK: blbost holt trestna neni :D


    SEN_: jo, na nyxech jich je taky dost, kdyz to jeste prolozi psychedeliky, na kouce je zadelano, ale diskuse jinam :D
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Náhodu takovej Stanley Bradley je pro mně fakt frajer - ten to dělá třicet let, sám ví nejlíp, že to jsou všechno dost krávoviny a ani se s tím moc netutlá, ale věřím že dost lidem fakt může pomoct, už jen že jim řekne "abrkadabra, to bude dobrý, nějak se s tim svým problémem musíš srovnat sám".
    SEN_
    SEN_ --- ---
    VYHULENY_UFO: hele svetskejm bych tohle obirani duverivejch ryb toleroval, pro ty je to tradicni remeslo :) me spis serou ty dementi co si prectou dve knizky o osobnim rozvoji a hned je z nich guru nebo kouc a maj pocit, ze muzou lidem kecat do zivota a jeste na tom rejzovat
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SEN_: to me pripomina rozhovor s kolotocarkou...

    KOLOTOČÁŘKA: Nejsme svatí, ale držíme se staré morálky. Na uživení to není - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...-kolotocarka-svetska-flr-/lide-ceska.aspx?c=A171121_081647_lide-ceska_mav
    Jste senzibilní?
    Ano, potkávám lidi a vím, jaké mají nemoci a jak tu budou dlouho. Někdy mám vidiny, jako když vám někdo pustí před očima film. Věděla jsem předem, že se stane šílená tragédie v Polsku. Pak tam spadlo letadlo s prezidentem. Taky jsem tři čtvrtě roku dopředu věděla, kdy zemře máma. Přitom byla zdravá.

    Zabýváte se i výkladem karet.
    V Třebíči mám věštírnu. Maminka to dělala celý život, tatínek se jí bál, protože měla cítění. Prababička četla i z ruky. Mám také placenou linku s více než čtyřicítkou zaměstnankyň. Vybrala jsem si je z pěti set zájemkyň a odpovědně si troufnu říct, že ty holky umí.


    ZUZKAOU: to je jeji menstruacni kalendar?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOKKTOR: podle všeho ne a stejně tak nezměnil svou produkci. Ale zase jako, hipster to není :-)
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ZUZKAOU: on se pořád za tech 18 let, co ho znám, ten golf nenaučil?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam