• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VON_GILOTINE: Myslím že teda spíš popisuješ spíš nějaký depkaře než introverty..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    XINDLX: ne. to je clovek, co ma svoji bublinu a komunikace zvnejsku nebo ven mu nemusi delat dobre nebo jit nebo bejt prijemna, ale nijak se to nevylucuje s tim, ze se citi dobre v necem, co zvenku muze pusobit extravagantne
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XINDLX: i introverzi lze redefinovat.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VON_GILOTINE: rád bych vysvětlení, pod pojmem introvert jsem si vždycky představoval člověka kterej nechce bejt středem pozornosti
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    XINDLX: mam ti to fakt vysvetlovat nebo chces bejt jen utocnej nebo radobyvtipnej?
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VON_GILOTINE: nepleteš si náhodou pojem introvert a excentrická píča?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    XINDLX: LOL. tak to ses dost mimo.
    LOPIK: urcite!
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    A nefasujou to na AVU tyhle hadry?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TSOH: objektivne je sukne mnohem pohodlnejsi na noseni nez kalhoty, a pro chlapa tuplem - nekolik let jsem chodil celorocne v kiltu, takze myslim mam srovnani. Netvrdim, ze konkretne jedinec na obrazku to dela prave kvuli praktickemu noseni, a posun od kiltu k damske sukni uz mi osobne prijde too much, nicmene i takove v Praze potkavam, a nemyslim si, ze to ma co delat s hipsterstvim (takovy ten hlavni propagator sukni co je obcas v mediich to ostatne dela uz hodne dlouho).
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    NOIK: nosit hadry který maj přitahovat pozornost mi přijdou neslučitelný s introvertem
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KAIRRA: Tak toho vpravo dole by nevymyslel ani Thomas Harris :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TSOH: budouci milovnik travesti show, ale jeste si to nepriznal :D
    TSOH
    TSOH --- ---
    VYHULENY_UFO: tak víš co.. když jsi třeba mezi lidma a nikdo se te nevšímá (a štve te to) tak pak si třeba jako muž vezmeš sukni a dámské boty a hned si všimneš, že jsi objekt pozorování (a dělá ti to dobře..). :)
    ale fakt težko říct co ho k tomu vede... :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VYHULENY_UFO: vidis, jiny zase nechapou, proc se nekdo jako dement vyjadruje a prijde jim to horsi nez zamerne nablble se oblikat.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    já bych tohle ani za hipsterství nepovažovala, tohle je nudnej letitej pavkus umělců - zhnusit se na entou a dát světu najevo, že sem Jinej se vším všudy. Nemají to ti studenti na AMU jako povinnej kostým?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TSOH: to je mozny, ze je tam pokus o premysleni, ale stejne nechapu, proc chce nekdo vypadat jako totalni dement. i kdyz mozna v jejich kruzich, cim vic look dementa, tim vic cool...
    TSOH
    TSOH --- ---
    VYHULENY_UFO: klade se mi trochu otázka, zda ten postoj nemá promyšlený, aby na fotografii bylo lépe vidět, že má botky na podpatku... to by potom ale znamenalo, že si to doma trénoval před zrcadlem... :) možný je bohužel vše..
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    NOIK: zvyš si kontrast na displeji, minimálně ty kaťata na prvním chlapkovi nejsou rejoice styl ale Vyhrabal jsem dědovy pumpky ;)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Me stačilo zajít pred tejdnem do DOXu, jak návštěvníci, tak "hlídaci" exponátů vypadali něco mezi hipstrem, potrhlym umělcem a bezdakem co vybral kontejner na textil...k zbliti..
    NOIK
    NOIK --- ---
    KAIRRA: já tam teda moc hipsterství nevidím – zleva:

    – týpek docela v nórmkóru, rejoice look kalhoty, zbytek dost fádní, stejně jako úprava obličeje
    – paní na fotce opět nórmkór
    – slečna v čepici je avácko-umprumácko-famácká klasika, jaké vídávám patnáct let
    – korpulentní dáma je ukázkový příklad hlasitého, agilního a často nesnesitelného individua, což dokládá nejen výraz její (mimochodem poměrně nórmkórový) tváře, ale i infantilní look, který by měl asi znamenat extravaganci ...na gymplu určitě na báglu nosila placku Směj se, je to zadarmo!
    – nejzajímavější mi přijde ten kluk v sukni, introvertní podivín, hipstr ani náhodou

    (neznám takhle podle podoby ani jednoho, nic jsem si o nich nehledal abych nebyl zaujatej:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam