• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    Otto a Teodor, no aspon to neni Theo, to mo prijde desny :-) :-) :-) jako mam rada stary veci, ale tak nejak prirozene...
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    EUCHENIE: Jestli to není Roman nebo Ignácius, tak jste hipsterská rodina..
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MLIKARNA: jestli v doxu výrazně nevedli platy, tak minimálně obsluha fakt hipsta není, bo si tam za směnu vydělá tak na dvě sojový latéčka.
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    EUCHENIE: Nezbývá než si přiznat, že si prostě hipsří máma.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ZUULLUU: sakra, mam doma dva hipstri syny, co jsem komu..nebo kdo mi co :-)
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    KAIRRA: bingo! :) KANG_KEK:
    OVERFLOATER
    OVERFLOATER --- ---
    tady foto pridavek:

    GLOSA: Fluidní identita subjektů? Na to se jistě budou stát fronty - iDNES.cz
    https://kultura.zpravy.idnes.cz/...losa-dl2-/vytvarne-umeni.aspx?c=A180118_173616_vytvarne-umeni_vha
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    koukám, že klub získává přesah ze základny alá "módní policie" v Blesku už i do temných vod psychologie
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    KANG_KEK: děda byl řezník?
    KANG_KEK
    KANG_KEK --- ---
    KAIRRA: Božemůj ten vlevo je můj bratr, a v kalhotách po dědovi, proboha co tam dělá? Pošli mi link na originál, oficiálně tam naštěstí není napsanej, teď jsem koukal
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    u tech umelcu nevis.

    tam je to proste tak ze ty lidi jsou cast dost introverti, ale! na ty skole je i dost extrovertu co je nutej se druzit, cpou do nich mdma a podobny soudoby modni veci a nebo jen typicky chlast, kdy i ten introvert treba nechce bejt ze jo furt jen introvert tak lije chlast pac potom dokaze socializovat.. a ve finale je z toho takovej mix kdy je to v jadru introvert ale soustavnym prepinanim nabere kus skills co vypadaj zvenku jako extrovertni atd...

    hodne lidi je proste takle namazanejch pres okraj svyho chleba.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já ti fakt nevím - mně tenhle introvert přijde asi tak real jako všichni ti herci a muzikanti, co se neradi předvádí a vadí jim sláva.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ne, sry, nebudu vas rusit. moje blbost. zatim cuz
    NOIK
    NOIK --- ---
    tyvole to jsou zase úvahy ...jsem si toho kluka teda našel, co jsem tak pochopil při letmém pohledu, tak ty jeho akce často redefinujou právě hadry, takže na fotku k Chalupeckýho ceně se prostě patřičně oblíkl

    ..a link na jeho portfolio sem dávat nebudu, nechci dva dny poslouchat Ufona a další důchodce co je to umění:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LOPIK: jeste nekdo tu vi velky nulovy, ale ma hodne silnej nazor? prosim, nestydte se.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VON_GILOTINE: ok, to beru.. ale pokud neni úplně blbej tak mu musí dojít že v sukni a dámskejch botách pravděpodobně vyvolá reakci mimo svojí bublinu, takže pokud nebydlí naproti AVU, tak se přiklánim spíš k excentrikovi co se tváří jako zadumanej introvert
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VON_GILOTINE: Myslím že teda spíš popisuješ spíš nějaký depkaře než introverty..
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    XINDLX: ne. to je clovek, co ma svoji bublinu a komunikace zvnejsku nebo ven mu nemusi delat dobre nebo jit nebo bejt prijemna, ale nijak se to nevylucuje s tim, ze se citi dobre v necem, co zvenku muze pusobit extravagantne
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XINDLX: i introverzi lze redefinovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam