• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    INK_FLO: Nejak nemuzu uverit, ze to ustrikoval!
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    INK_FLO: prej voda
    Skutečná pravda o reptiliánech od Strážce Třetího Oka • Ladírna.cz - portál pro vědomý život
    http://ladirna.cz/skutecna-pravda-o-reptilianech
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    cílovka sice nejsou hipsteři, ale přesto...

    Harmonizování vody • Ladírna.cz - portál pro vědomý život
    http://ladirna.cz/eshop/produkty/harmonizovani-vody
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Hipster Ladyboy...wow
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    BARTOK: a Sri Lanka ja hipstrThajsko.
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Bali je new Hipsterland?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    VYHULENY_UFO: "muj pritel Svetlonos"?
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    VON_GILOTINE:
    lol
    Kdy přiberou cestovku na redefinovaný Bali
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VYHULENY_UFO: hmm, dat partnerce z lasky coby darek autoportret jiny zensky...to je trochu o hubu, ne?:p
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: OK, tohle doma použiju. "Ona taky nemá maturitu - a jaká je to píča!" Seems legit.
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    VYHULENY_UFO: Aha. Tak já se omlouvám za ty vtipy o tom jejím Downovým syndromu...
    KUTNY
    KUTNY --- ---
    No a kdo z vas to ma? Zivit se radosti. I sex je radost.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //tahle pizda je tu dost casto..

    Léna Brauner: Živím se radostí – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/zena/styl/461358-lena-brauner-zivim-se-radosti.html
    Prozraďte mi, kdo kupuje vaše obrazy především?
    Nejvíc klientů mám mezi pány, kteří chtějí udělat radost svým partnerkám. Jsou to dárky z lásky.
    ...
    O vás se mluví jako o talentu od pánaboha. Prošla jste také nějakým akademickým uměleckým vzděláním?
    Mám jen základku. Odmalička jsem trpěla před přidělenou autoritou, tedy před učitelkou. Nemám na žádnou z nich dojemnou, celoživotní vzpomínku, jako třeba můj přítel Světlonoš. Ten naopak vzpomíná v souvislosti se školou s nadšením na věci, které ho posunuly. Takhle jsem to nikdy neměla. (Světlonoš je umělecké jméno Lénina přítele Petra, který pracuje s interaktivními světelnými instalacemi či artefakty – pozn. aut.)

    Vy jste měla asi problém s jednou učitelkou, a to vás ovlivnilo natolik, že jste na školu zanevřela?
    Ne, celkově se systémem vzdělávání, nemám maturitu ani výuční list, ovšem na druhou stranu zdůrazňuji, že tím nechci své mladší sledovatele odradit od studování.

    I když jsem si pak prošla i pankáčským dospíváním, není mi jedno, když mě dnes adolescenti používají jako výmluvu před svými rodiči a dávají mě za příklad: Ona taky nemá maturitu! Umím si představit, že je někdo líný a nechce se mu učit.

    DAHY
    DAHY --- ---
    Budte v klidu. Tenhle koncept/projekt zanechava v realite naprosto zanedbatelnou stopu. Chodim kolem nej od otevreni nekolikrat za den a dohromady jsem tam videl asi tri zakazniky.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VON_GILOTINE: stejně jako z vesnic vyčnívaj nejvíc uřvaný xenofobní burani, tady jsou zase nejvíc vidět tyhle duševní kastráti.. z nějakýho důvodu si to nemůžou nechat pro sebe
    btw. viděl jsem tady už všelijaký bizarnosti, ale tohle asi zatim vede
    JONY
    JONY --- ---
    Nejvíc top je ovšem ten VIP závěr.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mrdky.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VON_GILOTINE: Jsem si nasel, kde to je. Gentrifikace jak krava, na tom miste byvala vietnamska vecerka, imho:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LA_PIOVRA: asi jim to přijdu přejet par plechovkama barvy. .. pak si nema cela republika o praze myslet ze tam ziji curaci odtrzeni od reality
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VON_GILOTINE: V 21. století není zbraní kamenných obchodů množství v regálech, ale zážitek, který si zákazník odnáší.

    V podobném duchu plánuje pár svůj byznys rozvíjet i v rámci B2B.

    Caudrovi trochu bilancovali a uvědomili si, že na značce, v jejímž názvu je „terapie“, mohou vystavět celou řadu produktů.

    „Už naše otevření bylo kombinací silné kampaně na sociálních sítích. Na začátku se jednalo hlavně o Facebook a přesné cílení,“ popisuje marketingovou strategii Caudr a doplňuje, že následně začali více budovat Instagram a posilovat svou pozici na Tripadvisoru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam