• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    MATT
    MATT --- ---
    DAHY,PALEONTOLOG: mno nevim nevim. takovejch tech kavarnicek, kde jsou misto stolku sici stroje bylo uz od devadesatek docela prehrsle. kde kdo to ma doma. me to prijde jako takova neumirajici klasika. ale v kontextu ty kuchyne bych to za hipsterinu povazoval.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DAHY: sekaju
    DAHY
    DAHY --- ---
    PALEONTOLOG: Nezlob. Singerovka je hned v prvni lekci ucebnice pro zacatecniky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEEFHA: #PARTY #MEETING #POPUP #INDOOR #STYLISH #ART&CULTURE #ALTERNATIVE #COMMUNITY #CAFFEE #WORKSHOP
    už mám jasno
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: no ty vole :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: coze???? ja myslel, ze je to normalni kuchyn z bytu na pomezi vrsovic a vinohrad :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: jaxem pochopil tak toto není byt ale kuchyňka v podniku 300 m2
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: eko uklid, to bude trojnasobna drina za trojnasobnou cenu. takovy savo blbe nahradis, zvlast kdyz mas doma cokla, kterej z venku nataha hromadu bordelu. radeji uklizim normalne s normalnimi uklidovymi prostredky... uff uklidovej weekend se mi blizi :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    simvás je šicí stroj v kuchyni hipster nebo není ?


    a co eko úklid ? je to hipster úklid ?
    [ OFFERING WORKNABÍZÍM PRÁCI: Eko úklid / Praha ]
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Omylem jsem si zapl TV, tam tv hovna a robinsonův ostrov, když jsem viděl toho načinčanýho, fousatýho,pupkatýho "trosečníka" vypnul jsem.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Jasný, já to beru. Jen mi to k němu prostě nějak nesedí, když je to vlastně spíš nácek, než hipster... Ale třeba se to nevylučuje.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: promin, proste vypadaj jak buzeranti, ktery prave utekli z barbershopu. jako u pubertaku to chapu, ale tohle vypada na dospely muzsky....
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Ne že bych nechtěl Vávrovi křivdit, ale zrovna něco jako plnovous nosí asi patnáct let, i když pravda ne tak krutě pěstěný... Ale ta věc na hlavě - OK, to je fakt symptom :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: jo, ukazkovy prototypy hipsteru. kdyz sem je videl, presla me chut na jakykoliv hrani cehkoliv.
    MATT
    MATT --- ---
    Daniel Vávra z Warhorse: Nejlepší trofej v KCD je Panic
    https://www.youtube.com/watch?v=VMZfJgtDQ2s
    DAHY
    DAHY --- ---
    XINDLX: Super. To jsem nejak prehlidnul, ze Instac byl soucasti transformace.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    DAHY:
    to zní jak popis nějaký nemoci
    "As he was shedding weight and growing his beard, Gwilym created an Instagram account."
    DAHY
    DAHY --- ---
    Zrozeni hipstera.

    Barber Tells This ‘Shy’ Insurance Man To Grow A Beard, And It Ends Up Transforming His Life | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/overweight-welshman-businessman-transformation-model-gwilym-pugh/
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    KUTNY: ale jistě za to dostal zaplaceno... v naturáliích nebo zážitcích samozřejmě :)
    DAHY
    DAHY --- ---
    GAISAKA: Dobre jim tak. Zelnej trh je jedno z nejkrasnejsich namesti, ktery jsem v zivote navstivil a tohle si nezaslouzi. To si muzou zkouset nekde ve Vankovce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam