• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ADAMIRA: to je nějaké divné protože jedinné co z toho zvládám vnímat jsou ty červeně kostkované kozy. A to jsem vcelku prokazatelně hetero...
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ADAMIRA: imho fenomen aplikovaneho nebozactvi a hledani cesty ven nebo napak hloubeji:)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: První co mě napadne když tu fotku vidím je "každej z těch chlapců by mohl být další Jeffrey Dahmer" - nevím proč ale příjde mi, že všichni hipsteři vypadaj jak masový vrazi.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DAHY: ja to tak nejak nechapu. A nakupuju v Hale 22.
    DAHY
    DAHY --- ---
    LA_PIOVRA: Koukam, ze z Rezacova namesti se stava uzavreny experimentalni system jako sveho casu Biosfera 2 - utopicky projekt new-age snilku s ponekud neslavnym koncem.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Hygge je mrtvé, ať žije lykke | E15.cz
    http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/hygge-je-mrtve-at-zije-lykke-1343649
    Víc trendy zemi, než je Dánsko, v současnosti těžko pohledat. Do světa například v nedávné době úspěšně exportovalo „prostě šťastný způsob života“ neboli hygge, kterému se věnuje i stejnojmenný knižní bestseller. Trend i samotné slovo hygge, které se do češtiny překládá zhruba jako pohoda a nikdo jej neumí pořádně vyslovit, už učinily šťastnějšími řadu lidí. Minimálně prodejce dek, teplých ponožek a vonných svíček.

    Je tu ale rok 2018 a každý, kdo chtěl, si už Hygge koupil, přečetl, osvojil, a tak bylo třeba vymyslet zase něco nového. Proto na začátku letošního roku přišlo lykke. Lykke v dánštině znamená štěstí a dnes už se z něj začíná stávat další takzvaný buzzword. Autor první knihy o hygge s příhodným jménem Meik Wiking letos vydal knihu podobného ražení, jen s tím rozdílem, že je laděná do oranžova a na jejím přebalu stojí právě slovo lykke.
    DAHY
    DAHY --- ---
    ADAMIRA: Tak určitě. Bez vintage (prošlýho) filmu a chemie hipsterskou fotku neuděláš.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEB: tak nemusis ses bejt uplne hipster, staci kdyz si to lidi mysli ;-/
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ADAMIRA: nebo ustalovac s presahem
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Teda ještě by mohla mít třeba vývojku s příběhem. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEB: jestli k tem vlnenejm cepicim co nosis mas taky ty kerovany rukavy, nosis uply texasky a sirokej kabat, slunecni bryle maji tlusty obroucky a neholis knir, mela by ses zamyslet
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEB: Ne, právě naopak. ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEB: Tak já mám praktiky 3 - a porad s nima fotim :)

    Akorat mi k ty hipsterine sedi nejvic. ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SKA_P: Zrovna flexaret jsem u hipstra nikdy neviděl, to budou spíš nějaký prakitky za stovku-dvě se kterejma můžeš cvakat i když tam není film. :)

    Flexaretu mám a zrovna hladce oholenej moc nejsem, snad nějak netransformuju. :/
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    DAHY: palit kostely lokalne a s pribehem!
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    DAHY: tímhle způsobem můžeš najít rysy hipstera na každym druhym, roubování hipsterství na oldschool nácka je prostě dost násilný, teď nemyslím Vávru, ale Varga
    DAHY
    DAHY --- ---
    SKA_P: To jo, ale zase chce mit vsechno lokalni. Vcetne mytologie, tradic a barvy pleti svych spoluobcanu.
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    DAHY: já ti nevim, nějak si Varga nedokážu představit jak má na krku pověšenej flexaret, slopá fair trade kávičku, přikusuje k ní amaranthové sušenky a zasvěceně diskutuje o Kurtu Weillovi, fousiska hipstera nedělaji. Stejně jako ho nedělá Hitlerjugend sestřih
    DAHY
    DAHY --- ---
    SKA_P: Davam velke plus za Grishnackha, ale s tim nehipsterstvim bych si nebyl tak jistej, viz tenhle norskej lumbersexual. Ono se mezi nackama hipsterstvi celkem uchytilo. Zvlast ten Hitlerjugend uces musi bejt pro ne lakavej.

    SKA_P
    SKA_P --- ---
    DEEFHA: U Vávry je inspirace tady, a tohle rozhodně hipster neni

    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam