• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    DAHY
    DAHY --- ---
    ADAMIRA: Tak určitě. Bez vintage (prošlýho) filmu a chemie hipsterskou fotku neuděláš.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ADAMIRA: nebo ustalovac s presahem
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Teda ještě by mohla mít třeba vývojku s příběhem. :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEB: jestli k tem vlnenejm cepicim co nosis mas taky ty kerovany rukavy, nosis uply texasky a sirokej kabat, slunecni bryle maji tlusty obroucky a neholis knir, mela by ses zamyslet
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEB: Ne, právě naopak. ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEB: Tak já mám praktiky 3 - a porad s nima fotim :)

    Akorat mi k ty hipsterine sedi nejvic. ;)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SKA_P: Zrovna flexaret jsem u hipstra nikdy neviděl, to budou spíš nějaký prakitky za stovku-dvě se kterejma můžeš cvakat i když tam není film. :)

    Flexaretu mám a zrovna hladce oholenej moc nejsem, snad nějak netransformuju. :/
    EWOKK
    EWOKK --- ---
    DAHY: palit kostely lokalne a s pribehem!
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    DAHY: tímhle způsobem můžeš najít rysy hipstera na každym druhym, roubování hipsterství na oldschool nácka je prostě dost násilný, teď nemyslím Vávru, ale Varga
    DAHY
    DAHY --- ---
    SKA_P: To jo, ale zase chce mit vsechno lokalni. Vcetne mytologie, tradic a barvy pleti svych spoluobcanu.
    SKA_P
    SKA_P --- ---
    DAHY: já ti nevim, nějak si Varga nedokážu představit jak má na krku pověšenej flexaret, slopá fair trade kávičku, přikusuje k ní amaranthové sušenky a zasvěceně diskutuje o Kurtu Weillovi, fousiska hipstera nedělaji. Stejně jako ho nedělá Hitlerjugend sestřih
    DAHY
    DAHY --- ---
    SKA_P: Davam velke plus za Grishnackha, ale s tim nehipsterstvim bych si nebyl tak jistej, viz tenhle norskej lumbersexual. Ono se mezi nackama hipsterstvi celkem uchytilo. Zvlast ten Hitlerjugend uces musi bejt pro ne lakavej.

    SKA_P
    SKA_P --- ---
    DEEFHA: U Vávry je inspirace tady, a tohle rozhodně hipster neni

    BARTOK
    BARTOK --- ---
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    MUTHA: Bohužel...ten to samecví teda redefinuje. Kalendářně je ten samec starší o rok, než já a biologicky tak o 20.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: jo tyhle sklepni knajpy ale nimam jako authenticky. Ja mam taky jeden sici stroj, nakonec. V garazi pod bednama, kde jinde.
    DAHY
    DAHY --- ---
    MATT: To nemuzu rozporovat. Ostatne nekde tu ideu siciho stolku hipsteri ukrast museli :)
    MATT
    MATT --- ---
    DAHY,PALEONTOLOG: mno nevim nevim. takovejch tech kavarnicek, kde jsou misto stolku sici stroje bylo uz od devadesatek docela prehrsle. kde kdo to ma doma. me to prijde jako takova neumirajici klasika. ale v kontextu ty kuchyne bych to za hipsterinu povazoval.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DAHY: sekaju
    DAHY
    DAHY --- ---
    PALEONTOLOG: Nezlob. Singerovka je hned v prvni lekci ucebnice pro zacatecniky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEEFHA: #PARTY #MEETING #POPUP #INDOOR #STYLISH #ART&CULTURE #ALTERNATIVE #COMMUNITY #CAFFEE #WORKSHOP
    už mám jasno
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: no ty vole :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam