• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ZUZKAOU: Víš hovno jak to funguje, tohle má příběh a jde taky o tu společenskou odpovědnost k planetě - obvzlášť v dnešní době fašizace společnosti!
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    NAGASAWA: no dobře tedy
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    ZUZKAOU: Necekane...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NAGASAWA: na ebay za 300 za čtyřnásobek...

    Peru Genuine Lanman Agua De Palo Santo C'est Si Bon clearing Water 221ml | eBay
    https://www.ebay.com/...ter-221ml/262519518131?epid=713335155&hash=item3d1f61f3b3:g:URUAAOSwRgJXg9qO
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    NAGASAWA: " ...je považována za jednu, ne-li nejlepší, k čištění těžké energie."

    Jsem jedinej komu ta věta nedává smysl?
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    Interiérové ​​rostliny jsou finálním vnitřním příslušenstvím.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---

    Palo Santo - 350 Kč
    Aromatická dřevitá vůně Palo Santo je považována za jednu, ne-li nejlepší, k čištění těžké energie.
    Ideální pro očistu prostoru, aury a energetického pole.


    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MABLUNG: možná to je nová verze "koupím milence kavárnu a budu ji dotovat, aby dala pokoj"
    MABLUNG
    MABLUNG --- ---
    ZUZKAOU: Neuvěřitelný. Tohle přeci nemůže fungovat.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A kolegové z okouna objevili že hned vedle se v biotopu Řezáčovi náměstí objevil Plant shop. V nabídce mají tři knížky, kolínskou vodu na osvěžení vzduchu a stojany na kytky.

    http://www.pokoj.store/

    XARGH
    XARGH --- ---
    VYHULENY_UFO: "voni jsou" - tj. onikani ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ADAMIRA: pane Vachmajstr, vy jste hlava...
    DAHY
    DAHY --- ---
    LOPIK: Vypadaji jako farmari. Farmari, kteri pestujou v guerillove zahrade v nejakem letenskem vnitrobloku.

    Pozn. Nic proti mestskejm zahradam. Tem fandim.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Ale nevypadaj moc jako farmáři teda..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ADAMIRA: to je nějaké divné protože jedinné co z toho zvládám vnímat jsou ty červeně kostkované kozy. A to jsem vcelku prokazatelně hetero...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: Takovej Jirka Straka nebo Láda hojer, narodit se o pár let později, mohli ted bejt vládci letný a krymský :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    ADAMIRA: imho fenomen aplikovaneho nebozactvi a hledani cesty ven nebo napak hloubeji:)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LA_PIOVRA: První co mě napadne když tu fotku vidím je "každej z těch chlapců by mohl být další Jeffrey Dahmer" - nevím proč ale příjde mi, že všichni hipsteři vypadaj jak masový vrazi.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    DAHY: ja to tak nejak nechapu. A nakupuju v Hale 22.
    DAHY
    DAHY --- ---
    LA_PIOVRA: Koukam, ze z Rezacova namesti se stava uzavreny experimentalni system jako sveho casu Biosfera 2 - utopicky projekt new-age snilku s ponekud neslavnym koncem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam