• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    KOZLIKK: Spálíš kroasanty a pak je necháš čtrnáct dní zapomenutý v troubě, dokud se to nezačne množit sporama. Ok.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALONSY: Oni to tam píšou dál a je to teda 890,-. Za podložku pod hrnec ze starejch trik dost dobrý!
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Rolling Hooks mě fakt zaujaly! Ale teda nepovedlo se mi dohledat cenu, jestli jsou pod pětikilo, tak jsou měkký. Ale dost o tom pochybuju.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tohle je fork vegety naroda ne ?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JONY: původně jsem měla pocit, že bod 7. je od autorky doporučení zákeřný trolling. Ale pak se ukázalo, že jde o sexkoučku Denisu a ta imho není něčeho takového jako sarkasmus schopná.

    Cesty vášně, díl 6: Denisa Říha Palečková: Mou vášní je učit lidi o sexu
    https://www.youtube.com/watch?v=loOjcxJQCM4
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    ZUZKAOU: bod 3. si predstavuju nejak takhke
    JONY
    JONY --- ---
    MOUNTBATTEN: Proč to vlastně doprdele dělám?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: bod 7 po bodech 5 a 6 , předpokládám-li, že se to má dělat v průběhu sexu, by měl odpověď : "já vám nevím, partner mi po čísle s meditací utekl"
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    LOPIK: to si pletou, pane lopik.

    Tantra je dlouhé pošukávání bez orgasmu.

    Cituji z 3. slou čísla

    Z tipů, jak začít a nepřestat meditovat při sexu

    1. zvolte si klidnou a nenápadnou formu, kterou lze snadno vsunout do běhu každodennho žívota. Ideálně několikát za den. Udělejte 10 vědomých nádechů a výdechů. Soustřeďte se jen na svůj dech a své nitro.

    2, zkuste meditaci v pohybu, oči nechte zavřené, dech příjemně hluboký a volný, nechávejte k tomu pohybovat své tělo, sledujte jakým směrem se chce kývat a vlnit.

    3. vyčleńte si pro sebe třeba jen 5 mintu denně a travte tento čas o samotě, ideálně v přárodě, v sedě, ve stoje či intitivním pohybu.

    4. Vyberte si nějakou konrétní část těla, například srdde, břicho nebo pohlaví. Začněte vnímat prociťovat, uvolňovat a poznávat sebe sama.

    5 mediutuje při milování, pozorujte svůj dech,... (moment, teprve teď píšou o sexu?
    (já jsem asi neměla přeskatovat dvě strany keců mezi titulkem a tipy, asi mi něco uniklo )


    6. dovolte vyjít na provch emocí, které jste si možná někdy dříve zakázali cítit a vyjádřit. Neanalyzujte, odkud s eberou, nesnažte se daný pocit nemít - to je marný boj. Může ukápnou pár slz, tělem projet zlostn ýzvuk. Nechejte ho prosvištět svým tělem a vnímejte jak se ve vás utváří prostor pro nové. (a to pořád při sexu?)

    7. uvědomte si svou vlastní motivaci. Položte si otázku: Proč to vlastně dělám?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    LOPIK: tantrické bičování!
    Jo, in je být subík, ale jedině tantricky! :))

    Tento pojem (tantrické bičování), který měl být obsahem nějakého duševně rozšiřujícího semináře, mne nedávno dost zaujal.
    (pan lektor už míň, když mi vysvětlil, že si mám vyguglit, co je BDSM a uvidím ty fotky, co jsou sadistickej hnus. Podle něj, kdo se nenaučí BDSM na jeho kurzu a nedělá tedy "vědomé", tak je asi pudové nemyslící zvíře a jen tanrik jde za nástroj, vnímá hranice svého a partnerova těla :/ Prostě prodat tu sodu bikarbonu s nálepkou vegan a bezlepek!)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: no šak vidíš - prodej stylového pláště na jízdu na kole po městě a tak.

    tady máš první tři čísla

    SLOU MAG - SLOU DAYS
    http://www.slou.cz/sloumag.html
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: ja si ho prave pustila, viz ty citaty. Casopis bude ohleduplny k planete i spolecnosti a musime tvorit spolecne.... oukej a coze bude ten obsah? :)))))
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    MOUNTBATTEN: Tantra?? Já si nemůžu pomoct, ale někdy mám pocit, že když chceš být dneska in tak musíš bejt aspoň trochu sadista nebo nějakej subík.. Každopádně mě ale baví zas ta myšlenka, jak se nechává nějakej jantar svázanej bičovat, vůbec ho to ani tu jeho mařku nebaví, ale v Berlíně se to tak dělá, takže musí být taky hrozně sexuálně otevřený.
    JONY
    JONY --- ---
    KEL: doufám, že to bude vycházet na recyklovaném redefinovaném záchodovém papíru
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MOUNTBATTEN: pusť si to video. "Bude to časopis se smyslem života. Ten smysl toho života je otom že definujeme dobrý život a potom společně budeme pracovat na tadytýhletý vizi."

    pak mi začal téct mozek ušima a co obsahují zbývající tři minuty netuším.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU: je to ohleduplný jak k planetě, tak ke společnosti. Důležitý je se spojit a tvořit společně

    hmhm a co má být obsahovou (ne ideovou) náplní toho časopisu?

    ZUZKAOU: a to si řiká o anketu, kdo zde zkusil tantrický sex a nechce už jinak?
    btw: tantra je sexuální praktika hipsterů? Párkrát jsem se dostala do křížku s "tantrickými učiteli" ohledně BDSM a jejich rétorika byla vždy velmi hipsterská - my vám ukážeme to, co dělá každý BDSM+, ale protože to nazýváme tantrou/vědomým BDSM, tak je to něco víc (a prosté BDSM dělaj jen zlí nekonsensuální sadisti a jejich ještě neprobuzené oběti)
    KEL
    KEL --- ---
    když zaznělo SLOW musí zaznít i ABOUT

    Burda přichází s novinkou, časopis About se zaměří na netradiční čtenáře | Burda
    http://burda.cz/cs/novinky/burda-prichazi-s-novinkou-casopis-about-se-zameri-na-netradicni-ctenare
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU: tuším jistou falaci v one logice. mozna předcházela felace, to pak clovek vidi ledacos jako jasne a zretelne
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    časopis o smysluplném životě:




    " je to jako organické jídlo a nebo tantrický sex. Jednou to zkusíte a pak už prostě nevede cesta zpátky. Vaše tělo začne odmítat všechno ostatní a vy propadnete udržitelné módě"

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    nalezli kolegové z okouna
    SLOU DAYS - SLOU DAYS | 15. - 17. 6. 2018 | OD KOTVA, PRAHA
    http://www.slou.cz/

    Hithit.cz - SLOU MAGAZINE
    https://www.youtube.com/watch?v=TnW3bZJ-6C8

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam