• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    XARGH
    XARGH --- ---
    punkeri mají jasno! :-D


    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SHIN: ja neco podobnyho zkusil s ramem RMX20 a je to naprd, zveda se predek.
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    SHIN: Redefinovanej velocipéd.
    JONY
    JONY --- ---
    SHIN: místo sedátko mělo být dildo
    SHIN
    SHIN --- ---
    představu o tom, jak moc cool musí být jet na tomto, jsem nedokončil ...

    kololol !

    KEPASO
    KEPASO --- ---
    3, 2, 1. chvilku se zda, ze v galerii je jen 6 fotek, ale nakonec jich bylo nezdrave moc.

    „Teď uvidíte rychlost.“ Na Creepy Teepee naslouchali ravers 69letému pianistovi Lubomyru Melnykovi | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/...-rychlost-na-creepy-teepee-naslouchali-ravers-69letemu-pianistovi-7562920





    prciny I.



    prciny II. (svet je jeste ok)

    DEB
    DEB --- ---
    NOIK: jo

    NOIK
    NOIK --- ---
    tak co, už jste vybaveni k vodě?

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    INK_FLO: jestli je to zadarmo tak je to chudoba a ne hipsterstvo...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    DEB: žena mi ho voskuje mamutím lojem...
    DEB
    DEB --- ---
    INK_FLO: ty zijes v jeskyni? a kam chodis k holici voskovat knir?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    vnímáte tu mezeru na trhu jo?.....stačí nalámat větvě lísky a střílet je po stovce

    jinak to vážně fajn, já jí pravidelně koušu u nás v jeskyni u ohně (mimochodem máme tu hroznej signál :-(....), když mi mezi zuby uvíznou kusy mamutího masa
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    substyl - lesana hipster



    LÍSKOVÝ KARTÁČEK NA ZUBY
    Většina z vás jistě už slyšela o přírodním kartáčku na zuby Siwak Miswak vyrobeném z větviček stromu salvadory perské. Možná ho dokonce mnozí z vás už používají (včetně mě).
    Je to prima věc, zuby jsou opravdu moc pěkně vyčištěné a lesklé a když po nich přejedete prstem, tak vržou. Trochu mi vadí podobné hity, protože to pak vede víte k čemu, všichni to chtějí a salvadory perské se začnou pěstovat i tam, kde byl dříve prales a podobně. Vzpomněla jsem si, že jsem kdesi četla o tom, že mladé pruty lísky se po sloupnutí části kůry a důkladném rozžvýkání obnaženého konce větvičky používaly úplně stejně kdysi dávno tady u nás ve střední a severní Evropě. A možná i jinde, ale o tom jsem nečetla. Tak jsem si vzala zahradní nůžky a zkusila si takový náš domácí větvičkový kartáček vyrobit. Je to o to lepší, že mám možnost srovnání s tím exotickým. Takže: tu naši lísku musíte kousat delší dobu a dost se do toho opřít, vlákna jsou tužší, ale zato se neodlamují a nezůstávají vám mezi zuby, jak je tomu u Siwaku. Zuby čistí naprosto stejně. Výhoda je, že tuhle větvičku můžete nosit třeba v kapse a zuby si čistit třeba u počítače v práci nebo při čtení knížky či sledování seriálu. Hezky zoubek po zoubku :)
    No, a nestojí sto korun, nestojí nic.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    NAGASAWA:
    :D
    Momentální Víťa v legínách,s plnovousem a navoskovanym knírem tam sedí naproti prázdný židli v redefinovaným kabinetu a na stole má štos přihlášek na open minded Teambuilding s workshopem na Bali
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    FI_YOU: latkova taska included:D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    TALPENNY: Presne. Kdyz jsem tu fotku videl, automaticky jsem si zacal notovat: "Neckermann a Quelle, at jdou do prdele, pravych Cechu raj, obchodni dum Maj".
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    FI_YOU:
    Až na dílčí věci jako obézní slečna s viditelnými tatovážemi atakdál mi ty ksichty i hadry připomínají svazáky co jdou někam za roh do kanclu definitivně podškrábnout vstup do KSČ.
    Ty všichni taky vypadali tak nějak.....stejně :)
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    Health food supermarket chain Whole Foods seriously considered installing tattoo parlours in its format “365” stores in an effort to entice millennial shoppers.

    According to a survey conducted by Pew Research Center back in 2010, 70 per cent of tattooed millennials at the time made sure their tattoos could be hidden with the right clothing for that very reason — lest they would have had to endure the troublesome removal process.

    What's with millennials' obsession with tattoos? - The Gateway
    https://www.thegatewayonline.ca/2017/03/feature-millenials-tattoos/
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    VYHULENY_UFO: doted jsem si numel presne predstavit jak asi vypada antinatalista, tohle dost vysvetluje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam