• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    PRASECI_SOIREE: jezdim na kole téměř každej den do práce a kombinuju to s metrem abych se vyhnul centru, vyjde mě to rychlejc a nemusim ve 30stupních omdlívat v tramvaji.. a když si najdeš cesty, tak se nemusíš motat ulicema plnejma aut nebo lidí. zbytečně moc generalizuješ

    ale abych byl k tématu, tak vousatý bio pitomce s festkama na kterejch neuměj jezdit nepotkávám nikde jinde než kolem náplavky a letný (karlín nenavštěvuju ale počítám že tam budou taky) tak si řikám kam na těch kolech hipsteři jezděj, asi jen z baráku na letný u slávie přes dlažební kostky a ulice kde se nedá zaparkovat nekam ke strossmayeráku
    DEB
    DEB --- ---
    PRASECI_SOIREE: no ja se radsi ptam jak si to myslel.. nez abych delala nejaky zavery
    DEB
    DEB --- ---
    PRASECI_SOIREE: pockej takze ty rikas, ze protoze mame mhd lidi by nemeli jezdit na kole?
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    DEB: ted jsi za kravu, internet je spravedlivy ve vsech smerech.
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    fyi https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/rozsudek-zakaz-vjezdu-kol-praha-1_1807290600_bar už to zase neplatí, tím bychom to mohli uzavřít.
    DEB
    DEB --- ---
    OMNIHASH: na naplavku nejezdim, moc lidi a kocicich hlav.. a mam pocit ze tam snad kola ani nemaji co delat
    ERRTU: vitej na internetu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DEB: to znamená, že bys měla odložit kolo, nebo aspoň přeplánovat svoje vejlety z náplavky do Horních Počernic, nebo podobnejch míst, kde nehrozí, že ti u toho praskne žilka.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ERRTU: twe a pri zpetnym pruzkumu jeste zjistim ze jsem to vlastne zpusobil ja :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    vyborny, vlezu do auditka abych se dusevne osvezil a zde kupka hnoje a na ni deb jako potrefena husa...
    DEB
    DEB --- ---
    JAYME: to nevim co znamena
    JAYME
    JAYME --- ---
    to uz je dost takova cringe krec, takze bych to radeji hnal do fadeoutu
    DEB
    DEB --- ---
    DEB: *jezdime.. fuj
    DEB
    DEB --- ---
    JAYME: ale nas cyklisty starosta prahy 1 z toho hezkyho souziti vyskrtnul, takze si pak muzeme s taxikarema a zavozakama zazpivat jen rano do 10ti :(
    DEB
    DEB --- ---
    JAYME: me nic neprekazi, ja v tom centru klidne jezdim bok po boku s tramvaji, taxikem a i zavoznikem.. a vsichni si v symbiose davame prednost, jesdime do kolecka a pak si dycky zazpivame tu nasi a jedeme dal
    JAYME
    JAYME --- ---
    DEB: to je presne symptomatickej dvoji metr choryho mozku, tobe vsechno co nejak prekazi, jsou kundoviny, vsichni jsou pici, curaci a dementi, ale kdyz te nekdo upozorni, ze nejvetsi pica jses ty, tak je to najednou pod uroven :) pripominas mi takovou tu viralni babu "ja mam pravo sedet", tam bych tipoval ze se za tak deset dvacet let posunes :)
    DEB
    DEB --- ---
    JAYME: ale tututu... nejdriv bysme si meli ujasnit co se mysli pojmem agresivni jizda, pak se muzeme hadat treba do skonani sveta..

    agresivni jizda je mysleno z meho pohledu jizda rychla, prudka kde musis rychle reagovat na okoli..
    tady nikdo nenapsal, snad jen vtipem a sarkazmem ze jezdim po praze a srazim lidi, ale.. jelikoz ty ses mi uplne ukradenej/na, tak mi je tvuj nazor uplne k hovnu..

    ja jezdim, tam kde mam dovoleno na silnici, v cyklo lajne.. pokud jedu po chodniku protože to jinak nejde, tak dokonce i slezu z kola kdyz nemam jak projet nebo je chodcu hodne, divny vid..

    takze prosim, pokud nechapes celou tuhle diskuzi, zdrz se vyjadrovani, nadavani nekomu do pic je mozna snad i pod tvoji uroven
    JAYME
    JAYME --- ---
    DEB: hele ty ses fakt nakej vtipnej konstrukt kterej se zrodil z propocenyho spandexu jako se ve stredoveku rodily mysi ze slamy. ja nemuzu verit, ze takhle debilni pica muze bejt realnej clovek. tebe by si ani nejvetsi odpurci cyklistiky nemohli vymyslet. od "jaktoze autobusy, tramvaje a podobny kundoviny muzou tam, kam ja na kole ne" az po "to je v poho ze jsem agresivni, dyk jim v klidu ujedu!".
    di si prosimte radsi nekam zajezdit a "vycisti si hlavu" (cti: vylec mindraky)
    DEB
    DEB --- ---
    JAYME: to by to nejdriv musel stihnout.. ze soku uzky blizky jizdy cyklisty kdy okolo tebe projede v tesnosti 2cm, ale nedotkne se te, se proberes az v momente kdy je tak 300 metru pred tebou, protoze se leknes nejdriv.. az budu chtit spachat harakiri tak to pak do nekoho napalim stremhlav
    DEB
    DEB --- ---
    OMNIHASH: to jsi nepochopil ty bobecku, precti si to znova a p o m a l e j i a pak par dalsich prispevku.. mozna pochopis ten kontext ktety se tu resi od zacatku.. zakaz projizdeni kol v centru

    pak se diskuze zmenila v kdo je vetsi kreten, jestli neohleduplnej cyklista, nebo neohleduplnej chodec.. k cemuz byla nazorne predvedena fotografie dvou lidi, kteri i presto ze maji mista dost, jdou v lajne pro kola...

    nikde jsem nenapsala ze zrovna to tenhle dvou jsem laskovne vrazila..
    JAYME
    JAYME --- ---
    ja jsem tu pasaz s tim ohleduplnym strkanim moc nepochopil. chlapi obvykle tyhle pasivne, i kdyz vlastne spis uz docela aktivne agresivni legracky tolik nedelaj (nebo je delaj jen v bezpeci sveho auta :), protoze vi, ze by mohli dostat pres drzku. zenska zrejme spoliha na to, ze zensky se nebijou, ale i ona muze narazit na dostatecne vypityho cloveka a/nebo psychopata, do kteryho laskovne strci, aby ho jako vychovala, nacez on ji da pesti a kolo hodi do reky ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam