• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    JONY: to je spíš sem

    [ Aštar akbar! ]

    Karaimi, Protected by Mother Earth ENG subs
    https://www.youtube.com/watch?v=ibrWudUyRfs
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    JONY: na moment jsem myslel ze jsem porad ve VV a ze je to akorat dalsi predvolebni medailonek...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    JONY: maj tam aspoň drogy zadarmo?
    JONY
    JONY --- ---
    Exkluzivním hostem Nejodvážnější konference podzimu je Dan Millman - který do Prahy zavítá v rámci svého evropského turné RETURN OF THE PEACEFUL WARRIOR, autor řady světových bestsellerů z oblasti duševního růstu, z nichž nejslavnější je autobiograficky laděný román Cesta pokojného bojovníka, bude prezentovat přelomové myšlenky, které odhalí zcela nové chápání reality, vedoucí k poznání rozhodujících změn v životě a k nalezení odpovědi na základní otázku: „Jak žít dobrý život?“ Dan Millman, který je zároveň i mistrem světa ve skocích na trampolíně z roku 1964 a pracoval jako instruktor gymnastiky na Stanfordské univerzitě, nabídne hluboké a přitom jednoduché postupy, které vaši odvahu ke změně posunou o level výš.
    ---
    Vedl jsem copywritery v Seznam.cz. Pak jsem vykouřil halucinogenní žábu, zjistil, že neexistuju a skutečnost je jenom lunapark, kde si můžu prožít, cokoli chci. Tak teď píšu to, co lidem uleví. Humor, příběhy, poezii a mind-upy: chytré komediální přednášky, které se snaží skrze slzy smíchu doručit katarzi: „Jé, já v tom nejsem sám/sama?!“ a pomáhají popasovat se se životem obejmutím třeskuté melancholie.
    ---
    Inspirující žena nové generace, která se snaží změnit způsob myšlení o osobní síle a spiritualitě. Moderátorka, zakladatelka vzdělávací platformy Štroodl, spoluautorka projektu Odvážlivci a tvůrkyně workshopu Networking s mámou.
    ---
    Karaimi, žena nadčasové hloubky, novodobá šamanka přenášející spiritualitu původních učení do současného života. Autorka úspěšných prožitkových workshopů tvůrčího seberozvoje, osobní vize a transformačních meditací jde cestou svého srdce a otevírá brány příchodu čisté lásky a pochopení pravdy, kdo skutečně jsme. Její odvaha pramení ze schopnosti napojit se na svůj nejhlubší zdroj inspirace a následovat ho ať to bude stát cokoliv. Pokud v sobě toužíte objevit netušenou hloubku, a zároveň se tak trochu bojíte, co vás tam uvnitř čeká, Karaimi vás provede inspirativní přednáškou, která rozptýlí vaše obavy a pomůže vám nahlédnout do sebe sama z nových úhlů pohledu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Hmm kretivni snidane :D to by me docela zajimalo :)
    JONY
    JONY --- ---
    „Všechno začalo kreativními snídaněmi v malých kavárnách, kde jsme se scházeli ve skromném počtu, zato s velkou ambicí: objevovat sami sebe skrze prožitek. Kurzů seberozvoje přibývalo jako hub po dešti, ale žádný nesplňoval naše očekávání, tedy prožít, uvědomit si a vzít život aktivně do svých rukou.

    Brzy jsme zjistili, že podobně naladěných mind – travelerů je už tolik, že společně zaplníme sál Lucerny. Postupně se nám podařilo vybudovat inspirativní komunitu, která vytváří dokonalé zázemí pro rozvoj lidského potenciálu, kreativity a sdílení, zkrátka místo, kde může každý objevit netušenou část sebe sama.

    S každým dalším příběhem se Štroodl posouvá zase o kus dál a my jsme pyšní, že můžeme být součástí projektu, který roste spolu s vámi. „Tady se změna žije“ jak říká náš Štroodl guru v sukních Lucka.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    TALPENNY: nebude líp
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    VYHULENY_UFO: ten je na takovym levelu ze ani my vsichni dohromady na nej nedosahnem, a to mam zato ze jsem hodne vysoko
    (true, no irony.)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Kdo je kurva ink flo? Nakej hipstet?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Hmm to se nekdo ma, my sme dostali maximalne zahlavec, ze nam to trva moc dlouho a ted uz to teda dojim studeny... a pak ze sou rozmazleny az dnesni deti
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    tak hlavně ten první, to sem patří! To objevit hipsteři a už si to nosej s sebou do jídelny!
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    FARFELOO:

    Aby nevystydlo...dětský termo talíř Československo / Zboží prodejce návraty | Fler.cz
    https://www.fler.cz/zbozi/aby-nevystydlo-detsky-termo-talir-ceskoslovensko-8927405

    Aby nevystydlo ... starožitný dětský termo talíř / Zboží prodejce B aged | Fler.cz
    https://www.fler.cz/zbozi/aby-nevystydlo-starozitny-detsky-termo-talir-9556300
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    INK_FLO: Want
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    EATHAT: když jsem byl malý, tak mi maminka dávala jídlo do takového dutého talíře, který měl umělohmotnou minizátku, vždycky do něj nalila horkou vodu a zazátkovala ho, aby mi jídlo nevystydlo, protože jsem byl příliš pomalý a ono vždycky vystydlo....když tam tu vodu nalila, tak nevystydlo, protože díky té vodě byl ten talíř teplý
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    INK_FLO: hele ty blbecku..jedl si vubec nekdu jidlo z teplyho talire? nebo si zvyklej jist rukama z misky?
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    já jsem breatharián, pozemská humanoidní strava má příliš nízké vibrace....do roka plánuju otevřít v Praze bistro pro ostatní breathariány, budeme dovážet vzduch z Tibetu
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    INK_FLO: btw ty budes asi dobrej kreten vid:D
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    INK_FLO: jasny bobe...bez si dat jahly prosimte a mungovej falafel suchej:D Mezi mymi prateli je nekolik veganu co kdyz u nich jim doma tak si moc pochutnam...starej se o sve chutove bunky...jinak ja teda jim a ne zeru...nevim jak ty...takze si vem svy osviceni moudra z prvni cenovy:D lol a bez se nekam nazrat jak sam rikas...
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    EATHAT: spíš jde o to, že když jsi zvyklej žrát přesolený maso, sýry, do toho třeba kouříš a chlastáš....tak máš chuťový buńky v prdeli a nejsi schopnej vnímat běžný a přirozený chutě, což tě pak nutí hlásit tyhle vidlácký moudra ze čtvrté cenové
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    Pekař - Co když? feat. Sharlota (OFFICIAL 4K)
    https://www.youtube.com/watch?v=wz1pirBUnBE

    Existenciální deprese v podání "Sharloty" a "Pekaře",echt mileniální kérky,hadry/korále po babičce,hafec zaprášenejch knížek,starejch rádií a odřenejch kufrů included.Rejža IMHO zapoměl na MacBook a západ slunce nad Náplavkou kde si oba protagonisté s výrazy nekonečného smutku žmoulají ruce u usrkávání frapé v recyklovatelných kelímcích.
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    KEL: fucks given -100
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam