• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    a když je ti vedro, pustíš dolu padací můstek...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KONOPKA: hele tak oni ty originální nemaj bejt vyloženě upnutý a musejí umožňovat docela slušnej pohyb při stoupání do prudkejch kopců.
    KONOPKA
    KONOPKA --- ---
    A co teprve Bavoraci v kroji. Kožený lederhosen z 2 cm tlustý kůže. V létě to musí být lahoda. Třeba ten pudr okoukali od nich.

    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    ALONSY: Ja bych to asi nevzal ze vsech tebou uvedenych duvodu: chovam se casto jako debil, muj plat je nad uvedenym limitem a myslim si, ze moje prace je o trosku vic smysluplna nez delat pr pomadam na varlata
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    QYDO: upnuté kalhoty brání běžnému odvětrávání. U dam jsou spoluzodpovědné za mykozy. Zejména pokud k tomu máš ještě nějaké prádlo, kde je vyšší podíl syntetiky, aby to bylo taky hladké a upnuté.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    HANOUCH: Jo. Doma. Na HPP.
    Což o to, nevzali mě. Málo hipsta, i když jse se snažila (ehm, ve skutečnosti jsem jim něco o hipsterech a jejich vztahu k nim zmínila, a smrtelně se urazili). Ale nevzal by to jen debil. (Nebo někdo, kdo má plat 50k+ a je se současnou prací spokojenej. :) )

    To jako nepíšu, abych se toho zastávala, chtěli jste vědět, jak tam někdo může pracovat a tyhle argumenty mi přijdou celkem silný.
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    ALONSY: + prace v zajimavem kolektivu
    DAHY
    DAHY --- ---
    QYDO: Stačí, pokud nejsi dřevorubec, mořský vlk nebo old school boxer s nakroucenými kníry. Pak musíš pudrovat.
    QYDO
    QYDO --- ---
    Tyve k čemu je ten přípravek na koule? Já do teď žil v tom že se stačí normálně mejt a převlíkat :/
    Jsem zmatenej
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    DEEFHA: hodně dobře platí a mají super podmínky pro zaměstnance.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    HANOUCH: Teda jak někdo může od Atom Rat zběhnout k těmhle zvěrstvům, to nepochopím... https://www.facebook.com/barbora.kolacna
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    gentlemanstore.cz Foto Love Story:



    JONY
    JONY --- ---
    MATT: Náš tým se postará o vaše zapařené koule.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HANOUCH: no to víš, čím víc slim kalhoty, tím zapařenější podpalubí.
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    ZUZKAOU: och jaky to poeticky opis pro potici se koule
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MATT: To bude fejk, ta třetí osoba zleva vypadá celkem příčetně.
    MATT
    MATT --- ---
    ZUZKAOU: Kvalita!
    DEB
    DEB --- ---
    VIRUS31: nene. k tomu musis pit tohle

    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    KEL: A chcanky, kterejm se rika craft beer.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Below The Belt Grooming - Gentleman Store
    https://www.gentlemanstore.cz/Vyrobce/below-the-belt-grooming

    V Below The Belt Grooming si v roce 2014 uvědomili, že muži mají problém, který nikdo neřeší: Mezi celou tou paletou pánské kosmetiky nebyl ani jeden jediný přípravek pro svěží a suchá pánská podpalubí.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam