• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    NOIK
    NOIK --- ---
    XINDLX: když nedokážeš přesvědčivě popsat, jak kniha souvisí s tvým životem a co jsi s ní prožil, není to dobrá kniha
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    NOIK: když to nevyplníš, tak čteš knížky jako plechovky od koly a nic z toho nemáš..
    všechno co jsem doteď přečetl ztratilo hodnotu protože jsem od mala neměl knihář
    NOIK
    NOIK --- ---
    řekněte mi, kdo si tohle poctivě vyplňuje? ...připomíná mi to takový ty zapisovací sračky pro mimísky, ahoj mámo, ahoj táto, už jsem na světě, měřím tolik, vážím tolik, kdy vylostl první zoubek, sem mi nalepte první pramínek vlasů

    EZOP
    EZOP --- ---
    ZUZKAOU: :-D sešit za 500, díky moc si mě pobavila
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ZUZKAOU: Už existuje hipsterské bingo? "Designový", "s příběhem", "organické materiály"? Oceňuji ovšem pojmenovat barvu "olivová", ne "hnusozelenohnědá", jak to vidím na svém monitoru já.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Kolegové na okounu objevili knihář! čtenářský deník s příběhem! Vyrábí kniholky!

    tvujknihar.cz | Začni číst jinak s prvním chytrým zápisníkem knih.
    https://www.tvujknihar.cz/
    GREW
    GREW --- ---
    MATT: Maly pitaval z velkeho mesta, rok 2018. :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LA_PIOVRA: popripadne tribalek na ksichte....
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    VYHULENY_UFO: lide co si dokazali nechat udelat na krku tetovani, co bude za par let stejne trapny jako parozi nad zadkem a tribalek na bicepsu.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VYHULENY_UFO: "Které baví tuzemská výroba." Ještě jednou někdo použije slovo "bavit" ve smyslu "líbí se mu" a neudržím se.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: Tento rozhovor učinil Ludvíka XIV smutným. A papeže to taky moc nebaví. A co teprve Jana Lucemburského! nebo Caesara!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: ...a Nora a Ponorka. To byly časy... Tuhle jsem se v tom městě po dvaceti letech zase objevil a většinu míst jsem nejen že nepoznal, ale vlastně ani nenašel :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEEFHA: no jo pardubice, ty taky znam. zluty pes, ales bleha, krychlic, gun dreams, superstar franta zeman...
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    VYHULENY_UFO: Ten rozhovor je velmi WTF, hlavně ta část o cibuláku s koulema. Ale vlastně to chápu, v Pardubicích jsem prožil značnou část života a vím moc dobře, co tamní ovzduší dokáže s člověkem udělat. Z jedné strany Semtín, z druhé Paramo, do toho Kávoviny, hospody na hovno... Takové prostředí je pro nejrůznější mutace naprosto ideální.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //mozna by mohl byt, ale nema uplne znaky v podobe drevorubeckyho fousu

    Těším se na dobu až se muži začnou oblékat jako muži, říká designér | Design | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...clothing-chce-aby-se-muzi-oblekali-jako-muzi.A181212_151314_ln-bydleni_ape

    Lidovky.cz: Jak dlouho značka My Dear Clothing existuje a začal její příběh?
    Existuje už 5 let. Všechno začalo v Pardubicích, kde jsem se pohyboval v komunitě lidí, co vždycky rádi tvořili. Vždycky jsem byl zapálený pro oblečení a chtěl jsem tvořit něco vlastního, tak jsem sebral našetřený peníze z ostatních prací a začal na tom intenzivně makat. Dneska se už všichni kluci z téhle komunity soustředí na svůj business: dělají hudbu, tetují, malují, nebo si třeba otevřeli vlastní barbershop.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    fascinuje me jak ma lezerne hozenou tu pulku vousu pres rameno:p to si asi regiojet zas najal odbornika:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATEEJ: Šplíchal zase píše prigl? Nebo se dokonce vrátil od Babiše a Maláčové do Brna?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    ZUZKAOU: Hezkej pandán k tomu článku z prigl.cz - image opravdovými chlapa ti dodá plnovous a to, že svoje oblíbený místo ve vlaku si nenecháš vzít!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    OMNIHASH: střecha lucerny. Věž je hořejšek rohového kubistického baráku od štěpánské
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam