• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    SADAKO: Mne prijde, ze se jen snazi bejt superzajimava - ukazala, ze se nebavi s Cechy, je ovlivnena zapadnim svetem, ma kamose z emeriky, kolegy z Polska a proste je superhusta a uzasna, protoze "umi" mluvit anglicky. Mozna bych ji to zrala, kdyby mluvila aspon 7 cizima jazykama plynule a to jeden z nich by byla cinstina/mandarinstina/japonstina aj.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    SADAKO: tak to se mas, ze ti to nevadi. ve mne to vzbuzuje takovy pocity, jako zvuk srabani nehtama po tabuli a podobne, akorat to neslysim, ale vidim, takze je to utrpeni. :/
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    POZITRON: Mně tohle nijak nevadí (ostatně, moje mluva někde v soukromí, kde se vesele mísí archaismy, obecná čeština a anglické, německé a polské výrazy, je prasárna na entou), ale udělat vysvětlovací videjko, kde mluvím jako prase o tom, proč mluvím jako prase, v hrdlo v něm lhát, proč mluvím jako prase a ještě vypadat jako úplně blbá kráva, která se nenaučila pořádně ani česky... well, quite an achievement.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    DEB: nemyslim sem tam slovicko, to je v pohode, myslim takhle, jak je to ve videu, prokladani slovnich spojeni a vet v cestine slovnimi spojenimi a vetami v anglictine.
    DEB
    DEB --- ---
    POZITRON: v psany formě mi to obcas taky ujede, ale ve většině případů, kdy anglicky slovo nese přesnější vyznam nez slovo ceske
    co se tyka mluveneho slova, radsi se na chvíli zaseknu a přemýšlím o českém vyrazu nez abych pouzila anglické
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    MOUNTBATTEN: ja sem reagoval na to rozcarovani, ze na svatbe vsichni vypadaji stejne. Ne ze vypadaji jak curaci
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    DEB:
    L4MA: lidi, co se timhle zpusobem vyjadruji i v psane forme, by si meli tyhle videa povinne pustit, aby videli, jak debilne a k smichu to pusobi. podle me je to stejne priserny i v prispevcich na facebooku, nyxu nebo jinde.
    DEB
    DEB --- ---
    SA_KRA_: ja se vždycky musim přemlouvat, abych vydržela na něco takovyho koukat, mi je uplne trapně za ty lidi
    DEB
    DEB --- ---
    L4MA: nejdřív by se mela kurva naucit mluvit cesky, rozsirit si slovni zasobu.. naucit se artikulovat a spravne vyjadrovat vety cele a pak se zamerit na tu angličtinu ze..
    za každý použitý slovo 'prostě' si dat nasledne facku
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    SADAKO: ...dle linkedinu je přímo z Karviné. Heh. Kdyby tak snadno chytala přízvuky, mluví po 10 letech v Praze středočeským interdialektem jako když bitches mrská.
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    L4MA: LOL. Divně mluví mj. proto, že je podle přízvuku a slovní zásoby odněkud z Karviné a sice tvrdí, že snadno chytá přízvuky, ale jak ji tak poslouchám, nemám vůbec ten dojem.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    DOKKTOR: když já byla na samejch, kde maj tu organzu na stole a nefotěj se polaroidama! :P
    L4MA
    L4MA --- ---
    LOPIK: jako holky se nebijou, ale.... :) btw ma tam i video s hejlem, kterej to s ni z nejakyho duvodu vydrzel uz asi nekolik let...
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    SA_KRA_: je, to je ta marikova chovankyne. respesketive byvala, uplne jsem na jakuba zapomnel, dle instagramu ma ted uplne jinou crew :(.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    L4MA: Well fuck mate, tak ta je moc... To už je celkem umění nasadit Vašutova američana z Vysočan, aby bylo stejně pořád poznat že seš jitrnice z Těšínska..
    L4MA
    L4MA --- ---
    SA_KRA_: heavy shit! :D

    Czenglish? ...proč mluvím tolik anglicky
    https://www.youtube.com/watch?v=B7b9EclKmZM
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TOMBRIDER: .))))
    Co mě se*e / jak se správně kýcha na veřejnosti
    https://www.youtube.com/watch?v=Na4Fs0OyKHE&t=39s
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    to ste eště nikdy nebyli na svatbě? nebo proč vás překvapuje svatební dresscode?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TOMBRIDER: dusledek snahy odlisit se. to je videt v jakykoliv alternativni komunite, ze lidi nakonec vypadaj stejne. tohle bych hipsterum nevycital.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    N_I: http://www.svatebnicirkus.cz/laskystret-martina-a-juro/
    Boží.. Jak jsou všichni svébytně a neotřele unifikovaný. jak z nějakého apo/sci-fi kdy světu vládne jedna mega korporace.
    N_I
    N_I --- ---
    Letenští v šoku: Zabijačka přímo na ulici, na hák tu pověsili celé prase

    :))

    + rozhovor s devacatama co orgujou akci svatebni cirkus....

    SVATEBNÍ CIRKUS aneb happening za lepší svatby
    http://www.svatebnicirkus.cz/

    To děsně bolelo a pokud svatba po tomto rozhovoru rikam nikdy :)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEB: ale zase cukrova pasta v lete, v dobe hmyzu... :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam