• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    DEB
    DEB --- ---
    MATT: ja potkala vcera kluka, sustaky fialovo ruzovo modry takovy co jsem nosila kdyz mi bylo 5 a pak bundu co se na me matka snazila narvat kdyz mi bylo treba 14 a uz jsem byla nadveci a silene v puberte, ja bych za to matku vydedila a oni to ted nosi dobrovolne
    MATT
    MATT --- ---
    DEB: tudle do autobusu pristoupila holcina, nejdriv jsem si myslel, ze ma tatuv zupan, ale pak se ukazalo, ze to je nejaka hot moda ;))
    obcas taky potkavam podobny modely, co nosily prodavacky v zelezarstvi 80. let.. ;))
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    XINDLX: To bylo loni, letos už si většina poslechla aspoň poslední desku a uznali, že to nosit nemůžou :-)
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    DEB: trika masters hammer?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    DEEFHA: tak to se raději nekoukej na zbytek toho webu ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DEB: tak to jsem zvedavej kdy prejdou na puncochace:p
    DEB
    DEB --- ---
    hipsteri nosi obleceni co se nam jako malym detem nosit nechtelo
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Copak o to, "šusťákovka" je aspoň celkem normální slovo. Věděli jste ale, že hipstři a hipstřice tomu zřejmě říkají "šustka"?! Viz https://www.woox.cz (jedno to grafické promo nahoře). A vůbec celý ten web je na přesdržku :-/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOUNTBATTEN: to je uplne party sustakovka. to vzit na psajtrenc mezi vytripovance....
    KEL
    KEL --- ---
    NOIK: když né Berlín tak alespoň Brusel
    NOIK
    NOIK --- ---
    podstatné je ale k tomu přidat nálepku "Brusel":)
    KEL
    KEL --- ---
    N_I: retro lampy takhle stojej normálně hele :) https://aukro.cz/lampa-retro-brusel-rude-cervena-6944532680
    N_I
    N_I --- ---
    KEL: civoe ty lam -pičky měla už před deseti roky za osumnac set..ale okej...:) je to levnejsi..:)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    KEL: muzu potvrdit. U Kuzmy kupuju vecicky do divadla a tohle je do 500
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    N_I: nojo, nová nabídka Kuzmarktu. Tyto šusťákovky a hlavně kalhoty jsem sháněla do divadelního představení. Naštěstí nemusím dávat litry Kuzmarktu, ale koupit za pajcku v hrabárně v Hloubětíně.
    Kalhoty k týto bundě:))))

    KEL
    KEL --- ---
    N_I: hele to fakt není za trojku to kecáš, takový koule Kuzma zas nemá :)))
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    Selfie se Sněžkou '87/'88 :)

    Já tu soupravu nenáviděl, ale na výběr jsem moc neměl no :))) je mi zle, když to dnes opět vidím

    NOIK
    NOIK --- ---
    to je nesmysl výběrovýho vintage shopu ...jako už ty lepší kousky ze sedmdesátek a osmdesátek dost vymizely, ale víc než ty tři čtyři kila jsem snad za to nikdy nedal ..a tyhle zmačkaný devadesátkový ohavnosti jsou podle mě normálně za stovkový položky všude možně, i když je fakt, že sekáče už tak nevoblejzám jak dřív, tak třeba se situace změnila:)
    N_I
    N_I --- ---
    EZOP: bura sem mozna prehnal ale...
    N_I
    N_I --- ---
    EZOP: tohle je z kuzmartu a myslim ze je to kurva drahy..kdyby to stalo 300kc tak by to letna nenosila....
    EZOP
    EZOP --- ---
    N_I: Počkej a to je opravdu takhle drahý??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam