• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    JAYME
    JAYME --- ---
    VON_GILOTINE: Řečnická otázka - já jogurty nejím, zdobený ani nezdobený, ale napadá mě, 115 korun je běžná cena za smažák v hospodě - obvykle tak 80g plátek nějakýho 20% eurosýra a k tomu hrst hranolek, to celý v nákupce tak 15 korun celkem, chuchlůvka petrželky kudrnky a tři kolečka zvadlý okurky included. Je člověk, co si takový jídlo dá, taky imbecilní kretén? Jako, přiznám se, že mě ty jogurty taky nějak podvědomě dráždí, ale právě by mě zajímalo proč vlastně, a proč víc, než marže a styl "normálního", ne-hip gastro podnikání.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    VON_GILOTINE: v kanade normalne v supermarketu stoji jogurt s cerstvym ovocem a granola mixem 3 dolary. je toho asi 300g
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ATUARFIK: spis lapač na imbecilni kreteny
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Tak nevím - je vršovický Můj Jogurt s jogurty po stodvaceti korunách hispteřina, nebo šikovnej dvacetiletej podnikavec?
    Vymyslel nazdobené jogurty. Lidé nakupují hlavně očima, říká Patrik Fuska - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...k-fuska-muj-jogurt-podnikani-odvaha-jidlo-hodinky.A190811_131722_domaci_brzy

    EATHAT
    EATHAT --- ---
    MATT: prej mam na hlavne fendi destnik :D no jebe ti:D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEB: to zase oceňuju, když na přelomu tisíciletí protohipster Bob Kvapil a další chodili obohatit na obskurní brigády. V tý době se nejakej crowdfunding a podobná žebrota nenosili a prostě hipstri chodili makat. Do pruzinkarny v brýlích od armádního na šestou, do krematoria na centrále, ještě z toho byla prdel
    MATT
    MATT --- ---
    jsou to jeste hipstri?

    Vanda Janda ukradla babičce šátek (MBPFW ft. Moma a Sharlota)
    https://www.youtube.com/watch?v=bL47fgTgg0k



    VYHULENY_UFO: tobě už je aspon sedmdesát, ne? :D
    DEB
    DEB --- ---
    VYHULENY_UFO: rucicky dozadu prece
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VYHULENY_UFO: videl jsem oba a lepsi nez hulu mi prisel spis Netflix.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NAGASAWA: jeste lepsi je toto:

    Fyre Fraud (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/693357-fyre-fraud/komentare/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VON_GILOTINE: ale furt chapu, ze vydelavat na idiotech trestny neni. a o tom asi je cely sbirani penez na instacich a fejkbukach.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VYHULENY_UFO: ano, vime, nechapes hodne jevu soucasne d0by
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Na tema influenceru a toxicity sociální síti doporucuju tenhle dokument

    Fyre (2019) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/685072-fyre/komentare/
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    stejne to nechapu, jakej je problem proste makat po brigadach...
    TROX23
    TROX23 --- ---
    VYHULENY_UFO: Ty jim nemusíš posílat prachy, stačí dat follow a shlédnout reklamu na yt ;)
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VYHULENY_UFO: o tom jsou followeři ne? když tě přestane živit máma, musíš přesvědčit svět aby tě sponzoroval
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TROX23: mi hlavne vysvetli, proc bych mel posilat prachy dvema mladejm a ocividne zdravejm lidem, kteri muzou klidne pracovat.

    me to prijde jako level, kdyz belosi jezdej do asie a tam zebraj od mistnich, ktery vydevalaj par dolaru tydne...

    Žebrají na cestu kolem Asie. Baťůžkáři přitom po místních žádají až roční příjem | Svět | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...-po-mistnich-pritom-zadaji-az-rocni-prijem.A190821_170852_ln_zahranici_mha
    TROX23
    TROX23 --- ---
    DEB: asi sou hodne vyjimecni, pise o nich i aktualne,) ale spis jim dosly prachy a nahanej followers
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: ono starý auto pořád vyjde líp, něž když bysis na to koupil nový. 1/5 až 1/2 emisí vzniká již při jeho výrobě.
    RSZ
    RSZ --- ---
    ..místo videí bych se věnoval tomu psovi, aby nemusel bejt furt uvázanej na špagátu jak blbá jitrnice
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    PRASECI_SOIREE: ahá, tak to by mohli být hipsetři ... a možná i podle těch silonek do lesa ;)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    TROX23: to jenom seběhli od parkoviště k potoku pod kopec, ne? Vždycky se divim, jaká obří zavazadla jsou lidi schopní si zabalit a co v tom tahají. Jestli šli jen přespat, tak ok, jestli se s tím tahají týden, tak je to skutečně zajímavý životní styl. A btw měla jsem dojem, že bushcraft je to, že jdeš do lesa jen s nožem a dokážeš tam fungovat. Tohle mi přijde jako dost normální kempování, jenom si nepostavili stan, ale přístřešek z větví .. hmm, bomba no ...
    Joa hipsteři to uplně nebudou, jedí maso, vaří v alobalu a neviděla jsem za celou dobu ani jedno avokádo :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam