• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    HENTAIRUSH
    HENTAIRUSH --- ---
    XINDLX: Kéžby.
    viz. např.: https://www.boredpanda.com/social-media-influencer-hotel-free-stay-white-moose-cafe-elle-darby/
    Těch případů je ale bohužel fakt randál - když jsem ještě makal v musicshopu v Praze, tak tam se to taky občas stávalo alá: "Jdu se k vám podívat a udělat si selfie - chci slevu". Naštěstí to většinou byli uvědomilý lidi, kteří tušili že jejich 3000subs nikoho až tak nesere.

    XINDLX
    XINDLX --- ---
    UNTOY: tohle je snad fake ne?


    VYHULENY_UFO: tohle doufám taky
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    UNTOY: me u tehlech influenceru fascinuje jejich obliba pixel artu. ta ikona a naprosto necitelny jmeno je fakt husty.
    UNTOY
    UNTOY --- ---
    jsou tu influenceri taky relevantni?
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    XINDLX: V současném světě to je většinou táta...
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    DAHY: trust fund je máma?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DAHY: coze ma spravnej hipster?
    DAHY
    DAHY --- ---
    VYHULENY_UFO: Správnej hipster má tzv. trust fund, takže ne, nebudou zklamaný.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    XINDLX: tam je patrna znamka sebereflexe - ja bych to modifikoval na "moje budoucnost je uzasna, protoze ja jsem uzasny/a"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XINDLX: budou hodne zklamany az vyrostou.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VYHULENY_UFO: tojo, jenže motto hipsterů je "moje budoucnost je stejně úžasná jako já"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SHPAGIN: no future. to by nemelo dat problem vysit...
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    DEEFHA: navíc taková debilní věta... zlatý punk's not dead aj. :-D
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    DEEFHA: právě :-)))
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MRKEVREDKEV: cim dal tim vic zacinam byt presvedceny ze se zivim nejak blbe...
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    Kariérový kouč? Tvl, cože?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OMNIHASH: vydelavat na debilech neni trestny.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MRKEVREDKEV: tak oholit nějakýho hejla, co vysolí stovku za desetidenní pobyt v Karibiku se zaručeně pravým šamanem, byla vždycky nejejdnodušší cesta, jak si zajistit v podobnejch lokalitách děvky chlast a chlebíčky bez hnutí prstem.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SHPAGIN: Cywe ručně vyšít "I cannot live by coffee alone but I will give it a damn good try" muselo dát kurevskou práci, respekt náhodou! Vím, o čem mluvím: coby jinoch jsem si vyzdobil džísku nápisem "Kill your mother" vyšitým rudou bavlnkou na zádech. Málem jsem na tom nechal ruce, a to jsou to jen tři slova :-)
    SHPAGIN
    SHPAGIN --- ---
    ráno jsem jel v tramvaji s jedním exemplářem, na batohu měl ručními stehy samodomo vyšito I cannot live by coffee alone but I will give it a damn good try a nad tím ještě samodomo háčkovaná duhová vlajka.
    Pohlaví se nedalo určit.
    Napadlo mě, že méně sympatická subkultura už byli snad jen agroskini))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam