• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    CERMINEK: jakoze jdes delat do coworking centra ale sere te tam to co- tak se radsi zavres v kabince jak na hajzl? ale jo, to vlastne zni dost hipsta..
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VIXLE: náhodou tohle je super věc hlavně v co-working centrech :-)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    telefonni budka bez telefonu, aneb redefinice open space kanclu
    PUKU
    PUKU --- ---
    JAYME:
    Tady je to vubec lepsi Fight Club nez od Finchera.:)

    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    KUBIIK: a slovo umění přeřadím do kategorie nadávek
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    ADAMIRA: Kubiik ho evidentne nosi
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    SALAMAN: chystám se etablovat mezi hipster hatery. Tak jsem si pořídil oslapany polobotky, naky ty tenisky, džíny, seprany bezbarvý tričko, ztloustnu a holit se budu jednou tejdně
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Hele a to potkáváte často tyhle mladý revolucionáře v trišku s Che? Já teda posledních X let poslouchám jak je toho všude mezi "levicovou mládeží" plno ale teda nevzpomínám se kdy naposled (a vůbec) jsem někoho v tričku s Che viděl.

    Nemluvim o všemožnejch shopech s turistickejma cetkama všude po světě, o tom žádná, ale že bych šel po ulici a naproti mě patnáctiletej punk se špědlíkem v nateklym uchu a che na triku, to ne...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Chystám se na dovolenou do Ugandy, tak jsem si pořídil tričko s tímhle sympatickým chlapíkem. Ale budu ho nosit ironicky!

    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    JAYME: Myslel jsem mentální dospělost. To je mi od začátku jasný, že tady je to hlavně 40+, mladší se nad hipsterama nepozastavujou, maj je u prdele.

    Ale k tvýmu hlubokýmu nepochopení se vyjádřit musim, je mi trochu líto to tady ještě zatěžovat, ale bohužel. Protože jestli mě vidíš tak jak jsi to napsal, tak to, že jsem pak v tvých očích pitomec, naprosto chápu. Děláš to, co je pro některý starý páprdy typické: máš jakože "jasno". Tudíž si nevšimneš, že netvrdím, že něco dělám líp, jen že to dělám jinak a o jiných názorech jsem napsal, že je ignoruju, ale rozhodně ne, že je na nich a priori něco špatnýho. Ironičtěji: to jako ironičtěji, než ironizuje - kdo jako? Koho jsi myslel? Na ironii jako takový není nic špatnýho a neironizuju zavražděné, ale ideologii, která k tomu vedla. S příběhem - cože? To jsi jen mechanicky plácnul frázi. Znalec umění: k tomu, abych prohlásil, že na nejikoničtější fotografii 20. století, o které se učí na výtvarných školách všeho druhu, něco uměleckého asi bude, nepotřebuju mít výtvarný vzdělání žádný, tady úplně stačí ten obláček logiky, do které jsi zmizel.
    Místo myšlení od tebe vidím akorát něco jako bohorovnost odborníka mluvícího s laikem, aniž by si vědom, co z něj padá.
    JAYME
    JAYME --- ---
    KUBIIK: hele nedoufej, je mi 40. a je mi uplne u prdele, co mas na tricku nebo na tasce nebo kde. bavi me jen to duchaplny okecavani, ty delas neco, co dela kazdej druhej pubertak na svete, ale dokazes si namluvit, ze to delas tak nejak lepe, ironicteji, s presahem, pribehem, jako znalec umeni. esence hipsteriny v klubu o hipsterech. ale nic osobniho, ja mam v tomhle klubu ten pocit casto. naposled pri debate o tom, jak je jaka ctvrt jeste ryzi a autenticka a jaka uz je gentrifikovana.
    ted mam takovej pocit i sam ze sebe, protoze te vlastne peskuju, ze jses malo real, coz je taky hipsterina jak svina, takze radeji zmizim v oblacku logiky.
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    JAYME: Až jednou vyrosteš a budeš velkej kluk, tak možná pochopíš, že jeden důvod a dva důvody zároveň není to samé.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GANDHI: tohle jako poslouchaj hipsteri nebo co?
    JAYME
    JAYME --- ---
    KUBIIK: Důvody jsou dva, 50/50 procent. První je ten, že se tím Guevarovskýmu kultu jaksi vysmívám, poukazuju na jeho dnešní neškodnost,

    no ty to prostě nosíš IRONICKY!
    ba dum ts
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    L4MA
    L4MA --- ---
    NAGASAWA: ma stavu, smrnc a naboj. asi taky chtely oplyvat temahle vlastnostma... :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    VYHULENY_UFO: vzdycky mi prislo legracni, ze si pacifisti na pochody proti NATO a podobne brali tricko s chlapikem, kterej mel prezdivku Reznik z La Cabaña
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    VYHULENY_UFO: Opravdu? Aha, to je pro mně novinka :-)))))) Nojo, ke Guevarovo násilí jsem se ještě nevyjádřil, budu to muset napravit :-)))))
    L4MA: Další blbec co neví o wiki
    L4MA
    L4MA --- ---
    KUBIIK: dobre po sobe ty hovna rozmazavas. pls, tell us more about "ta fotka je z uměleckého pohledu první liga". :D
    BUSH13
    BUSH13 --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    omg

    to je proste tak, ze ten posranej che se stal ikonou debilu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam