• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    EVILMIND: tak asi lepší, než aby fetovali. Oh wait...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ZUZKAOU: asi nejaka nova moda, protoze na youtube Oktagonu taky bezi docela profesionalne natocena show o tom, jaky jsou v barber shopu (jinem) nejvetsi drsnacky chlapaci.

    LAKY ROYAL 2. ep.: Hlavne sa nevzdávať
    https://www.youtube.com/watch?v=9pT4jBVcGAU
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MOUNTBATTEN: Ovšem jen brýle à la Truman Capote vzdělání samy nevyrobí .-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOUNTBATTEN: v podstate asi vzato lepsi vzdelana cica s hipsterskym oblecenim, nez alternativni smazka z nyxu.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MUTHA: moment - majitel vršovického barbershopu, co si točí youtubovou show o tom, jaký je nejvíc nejdrsnější barber není hipster?

    Čeští barbeři by v Londýně nevydželi ani pět minut, říká vršovický holič Jay - JenProMuze
    https://www.expres.cz/jenpromuze/mixer/jay-adams-barber-shop-praha.A200215_125756_jpm-mixer_bpet
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOUNTBATTEN: jj, vzdelani je sexy.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VYHULENY_UFO: tak jasně, každej přece oceňuje hlavně ten sexy mozek! :-))))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOUNTBATTEN: ja se priznam, ze mam radeji, kdyz ma zenska neco v hlave nez maluvky na tele.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VYHULENY_UFO: jo , mogirls jsou česká verze suicide girls (jen vzikla dost s křížkem po funuse :) )
    Sem psala o obyčejné hnusné objektivizaci, tedy že mne přijde přitažlivý jejich vzhled, ani na SG jsem nikdy neměla v úmyslu číst "blogýsky" těch holek! Jejich nitro je mi putna :-D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MOUNTBATTEN: jo, potetovany girls, ty maj na idnes.cz svoji sekci.... tusim, ze si odvazne rikaj mogirls a jedou fakt husty hlasky.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ALENNAI:
    MOUNTBATTEN:
    Ale no jo, je to se mnou prostě těžký. Pořídím si špacírku a až půjdu do parku drobit holubům, budu s ní vztekle hrozit všem hipstrům a hipstřicím široko daleko. Jsem starej a zapšklej, můžu si to dovolit :-P
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    DEEFHA: si všimni, že hipstři muži stejně většinou choděj s holkou, co vypadá spíš jako korporátbič, než v gaťatech pod prsa co jí udělaj těhotný břuch a v oversized svetru. Maximálně má tak fešnou leicu (možná jen obal místo kabelky) přes rameno!:D
    Na druhou stranu - vkus je subjektivní a zároveň ovlivnitelný tím, co máš kolem sebe.
    Mně se třeba líběj potetovaní lidé, holky typu suicide girls mi dycky přišly sexy, vzrušující, přitažlivé a "nechápu, jak někomu ne" a pamatuju jak mi před 15 lety jeden ex říkal, že tohle se pořádnejm mužům líbit nemůže (no pravda, za etalon vkusu mi dával svého dědu :D )
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    DEEFHA: ... jsou krásný uvnitř neasi!
    Každopádně je to prostě moderni, akorat my jsme uz moc stary..

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    The Barber Movement - Episode 1 Where It All Began
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=U1U_iYylynA

    XARGH
    XARGH --- ---
    7krát3 - Promiň (prod. U.RH+)
    https://www.youtube.com/watch?v=D5PifDSG5JM
    MATT
    MATT --- ---
    VYHULENY_UFO: si uz vyklikali vsechen serotonin..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: ja hlavne nechapu, proc se ty lidi na fotkach tvarej otravene, jakoby je ty hadry vlastne sraly.
    MATT
    MATT --- ---
    DEEFHA: možná se jen snažej vyprudit rodiče co vyrůstali za socíku ;)

    tak si narvi ty legíny a rozděl jí napůl
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ALENNAI: Na hipstrech mě fascinuje, že holky jsou v drtivé většině ošklivější než kluci. Ne třeba od narození, ale prostě to ze sebe dostanou. To chce docela koule (sic!), vypadat takhle :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam