• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DOKKTOR: páč ste na těch dědinách marný, kdybyste se složili a pronajali si v Prahe v tržnici stánek spojené zemědělské družstva Bzenecka, tak to tu můžete za tyhle ceny střílet místo hipstrů! Tohle jde uplně mimo mě, výkupní cena mléka 8 korun, v Praze litr 40+, ale stejně to není nikdo schopnej nějak bělošsky zorganizovat.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ZUZKAOU: žiju na dědině, nikoliv na internetu, tam bude zakopaný pes ;)
    OMNIHASH: no vidiš to, mně tu teď přetékají tři proložky a je to celkem opruz obepisovat známé, abych se toho za kilo zbavil
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    OMNIHASH: 10kc kus, fakt jo 8-0 ? ja kolegovi z prace obcas vezmu trochu travy a on mi prinese 10vajec z domaciho kurniku...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DOKKTOR: tak BIO vajíčka z volnýho chovu stojej kolem 10 kaček běžně, tohle je jenom 100% hispta přirážka za příběh.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUZKAOU: hmmm "investice do kurníku", "vývoj modelu", "integrovaná králikárna", me gusta !
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DOKKTOR: nežiješ s matkou v zarostlé zahradě se slepicemi.
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    ZUZKAOU: za cenu, za jakou dávám velkou proložku stejné kvality ona prodá 4 vajíčka? kde dělám chybu?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Za vším hledej slepici. Designérka vzkřísila chov po prababičce, spojuje v něm umění, přírodu a lidskost | ego!
    https://ego.ihned.cz/c7-66744520-qk14j-944ae3d77d91ab6

    reinkarnuje tradici ekologického chovatelství.

    Dnes vyvíjí ekologické obaly na vajíčka a navrhuje designové kurníky.

    Každý prototyp mobilního kurníku, který realizuji s týmem profesionálů, má svého majitele. První využívá ekolog Petr Kukla, který do něj investoval, podílel se na vývoji modelu a stal se potom vášnivým chovatelem." Druhý prototyp kurníku zaplatil chovatel slepic, poštovních holubů a sběratel umění Gregory Pierre Grzegorowski, který jej následně poskytl Komunitní zahradě Pastvina v pražské Vinoři. Vznikl dokonce i model s integrovanou králíkárnou pro opuštěné králíky, na jehož tvorbě se podílel kurátor uměleckých sbírek Marco Stella.

    Nyní Tereza Janečková pracuje na kurníku třetí generace s investorem Retail of the Future a produktovým designérem Filipem Mirbauerem. Kurník měl být 8. dubna představen veřejnosti na zahradě Uměleckoprůmyslového musea v Praze jako symbol oslavy Velikonoc, chovatelství, kutilství, designu, ekologie a lidství.




    Mobile chicken coop
    https://www.youtube.com/watch?v=qmCZL7yqFzc


    S vášní pro kurníky. Designérka vymyslela jednoduchý a mobilní domek pro slepice, který si můžete sami složit - CZECHDESIGN
    https://www.czechdesign.cz/...t?fbclid=IwAR13EZGnCAuKjTfwNNBmF1wQoa_I92xT7kCIz0C2jrWZ0VbM6GSMznGFMJw


    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SYDO: a já si říkal, co je divnýho na dvou ženských s lampou!

    btw
    [ KCE @ peklo v interiérech ]
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    SEDELAVLOKALE: mokasiny included, radne osoupany, takze dobovy. Ale byli roztomolí.
    MATT
    MATT --- ---
    SYDO: ja bych to teda tip presne naopak, vpravo zacinajici pleska a culik, vlevo naky mikado s melirem
    SYDO
    SYDO --- ---
    TOBIAS: Tvl, takhle zezadu neni jedina indicie, ze to vlevo je chlap.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    SEDELAVLOKALE: ja u predavky primo nebyl, jen jsem poznal nasi lampu. prej byli sympaticky
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    COLBEN: vyprávěj, jaké z toho máš dojmy? Měl ten týpek mokasíny bez ponožek? A ta holka oxfordky bez ponožek?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    VYHULENY_UFO: to muze bejt klidne jeste armadni .- taky se mi flaka nekde ve skrini komplet, kterejjsem kdysi nafas od strejce. Do pulky osumdesatek se to v armade iirc jeste nosilo - i kdyz je fakt ze je to pomalu 40 let zpatky, takze fakt solidni retro:)
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    TOBIAS: tyvole ty byli u nas pro lampu! :)))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TOBIAS: tyvle, to je maskacova bunda ze skladu Lidovych milic?? to uz se casto nevidi, nekdo v rodine je srdcar...
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    TOBIAS: oprava, roh Veverkovy a Kostelni
    TOBIAS
    TOBIAS --- ---
    Dnesni Trampsta ulovek z rohu Veverkovy a Letohradsky. (sry za kvalitu, narychlo z mobilu, navic vyrez). Jde o pár, samec je vlevo.

    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    SEDELAVLOKALE: Včera po poledni jsem šel okolo Letec Espresso baru na rohu Šimáčkový a Janovskýho a jako tam život formou okýnkovýho prodeje teda neutichnul.
    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    PRASECI_SOIREE: Dreamcatcher pork belly deep v jean shorts tumeric iceland banjo.

    Vyborny :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam