• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SAGUS: stačilo "žiju na kanárech", to mi stačí
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JONY: 500 let stará oliva a pletivo z kroužkový košile karla IV
    JONY
    JONY --- ---
    PALEONTOLOG: navíc kurník z dřeva co dělá Koudy stoly
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SAGUS: v zimní zahradě něco vypěstuješ, ale kde to žiješ, že vypěstujete víc avokáda než sníte ?
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    PALEONTOLOG: nepada, tady kde ziju se avokada vyhazuji pze se jich dopestuje vic nez se sezere :)). Jestli jim ona dela avokadovo tunakovy toasty z bio shopu, pak ma na tu dan z hlouposti jiste narok :).
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SAGUS: kalkulace ti padá, když slepice nakrmíš slupkama z avokáda!
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    pro blbecky co vesnici nevideli ani v televizi - slepice vyzaduji minimalni udrzbu, zvlast pokud maji dostatecnej vybeh.
    1x denne jim sypu zradlo (3 minuty prace) 1x tydenne se doplnuji pitka na vodu (5 minut prace) a 1x mesicne se cisti hovna, a dela se z nich hnojivo na kytky.... to uz zabere dyl, ale pry ji pomaha maminka tak to snad za hodinu spolu zvladnou. Zbytek casu si slepice ziji svuj bio zivot a snasi vejce s tmave orandzovymi zloutky.... tady kde ziju ma tahle slepice kazdej druhej spused, a prodavaji se tady za 30 centu/kus.
    Mibilnich kurniku je na youtubu pet miliard.

    Cely to vypada, jak kdyby nekdo vcera objevil ze vodou se da mejt nadobi a zacal ji prodavat jako cistici prostredek za 500 korun pul litru.
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    ZUZKAOU: ty argumenty muzou oblbnout fakt jen idiota. Holka plete z hovna bic a prodava to jako zlaty pruty, lidi maji fakt v hlavach uz jen nasrano. To rikam jako umelec a chovatel slepic kerej ma jeste porad nejakej zbytek sebeucty a rozumu.
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    ZUZKAOU: to je tak trapny a ubohy az to boli. au au au
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZUZKAOU: líbí se mi že rozsvědcíš lidem světlo

    světlá rozvědka? rozsvědka? hehe :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU:

    Břetislav Horák Milá Terezko víš co se mi líbí? Tady nejde o kurník ani o slepice jde o to že lidé by si měli uvědomit že vše má svou cenu i myšlenky a ideály pokud budou zdarma degradujeme je a dáváme do šuplíku reklamní předměty a cetky a tak to není líbí se mi že rozsvědcíš lidem světlo :-) Drž se holka světla v dálce stíny totiž jenom lžou ... D



    Jitka Hausnerová Fandím Nenechte se zneklidňovat kritiky. Kritizovat umí každý, něco nového, co dává smysl rozjet, to je jiná. Ceny za mne super - lidi si musí začít vážit kvality, a hlavně slepic coby živých tvorů. Je to i o otvírání očí postupném a šíření informací - před lety jsem kupovala vejce z klecových chovů a nevěděla, neřešila. Teď jím vejce minimálně, a když už tak aspoň bio. Na ta od Vás se už chystám
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    ZUZKAOU: tím že prodáváš vejce mnohonásobně dráž slepice přestane být produktem
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ZUZKAOU: rodinna investice na cely zivot, robustni kurnik.. nejlepsi!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU: to s temi zachody a vodou je uplne zlovestne. vyhrozuje mi? jak dlouho ji trvalo nez ji doslo ze splachuje pitnou vodou?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    FRK_R23: komunitní zahrada v invalidovně ti nestačí?

    I když to vypadá že letos nezasadili.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    OMNIHASH: Nemůžem radši vybombardovat Karlín a založit farmu tam? Je to u řeky...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tereza Janeckova
    23 hrs ·
    Dnes jsem sklidila mnoho kritiky.
    Jezisi, ta vajicka ve funkcnim obalu jsou tak draha.
    Boze, ten kurnik je tak drahej...

    To si doma stlucu sam. I ja jsem si to stloukla, jenze jsem to predtim musela vymyslet, spojit se s lidmi stejneho mysleni, vytvorit prototypy a vydelat si na ne kazdodenim chozenim do prace, spolupracovat s medii, protoze do supliku
    tvorit pro me nema v tuto chvili cenu.

    Ano, delam to roky, protoze se s tim piplam po nocich.
    A proc je to tak drahe?
    Protoze slepice ma svou cenu. Slepice neni produkt. Péče o domácí slepici, aby mela super huste dobry vejce, nas stoji s mamou fakt dost prace.

    A bude to jeste drazsi. Mobilni kurnik v nasi kvalite a s robustnim resenim je pro celou rodinu investice na cely zivot.
    Mezitim se ty domaci stlucene trikrat rozpadnou.
    At zije etika a dustojnost ke zviratum.

    Vice mobilnich kurniku na pozemku udrzuje spravny rodinny pocet slepic v chovu a ne v lágru o 150 a vice slepic.

    Tesim se, az nekomu dojde, ze lide splachuji zachody
    pitnou vodou..
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BARTOK: cool, k tomu už mi chybí jenom jedno - vybombardovat Žižkov a založit na jeho místě biofarmu
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    SEDELAVLOKALE: vší silou se snažím pochopoit ten tvůj protiměstský výkřik ale nějak ses v tom zamotala :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Kupuju vejce v biokvalitě od farmářky 3ķč za kus, kdo dá skoro kilo za 4 je fakt ultra dement.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam