• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    BISCUIT13: lyncovani?? ja sem chodim se pobavit, ne nekomu ublizovat. pokud to tu cte, mozna se muze citit dotcenej, ale to jen jen jeho problem ;)
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    DAHY: to u nas jaksi jeste v "autokinech" nepochopili (to fm myslim) :-)

    XCIDER: souhlasim, ze jako kino je to na hovno. ale jinak znam tolik opravdovych imbecilu, kteri by si zaslouzili verejne lyncovani... tihle dva mi proti nim prijdou jako takovi normalni haranti, co si tu dobu musej takhle asi dat, jinak by mozna ani nebyli uplne v poradku. btw jsem se domnival, ze to je golf...

    DOKKTOR: ver mi, ze kdybych mohl bejt takhle mladej, klidne bych i chvili snesl vypadat jako americka buzna z osmdesatek :-)

    DEEFHA: slibuju, ze uz budu hodnej, teda zlej ;-)
    DAHY
    DAHY --- ---
    XCIDER: Já si na základě shlédnutí mnoha amerických filmů myslím, že nejdůležitější na autokinech je, že v nich můžeš m*dat. A zvuk se ladil na rádiu.
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    a k tomu ma nejakyho uprdenyho opla, to tenhle zolotomladeznickej rusak si na to aspon poridil stylovou karu:
    https://respekt.mgwdata.net/y09qth/03ea58fc727bceb83aeb11ab57f8033b.webp
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    BISCUIT13: autokino je z hlediska filmoveho zazitku uplne nahovno, obraz mas malej a zkreslenej pres predni sklo, zvuk na parkovisti taky nanic, celkove +- jako kdyz si to pustis na mobilu. Ale je to hrozne retro a cool, takze jediny co tam ma smysl delat je nasekat par fotek na instac (coz zrovna realizujou). A tahle pozerina je pro me esence hipsterstvi, bez ohledu na to, jestli chlapec fixuje knira voskem za 550,- a typka ma plisnovy dziny vytazeny do pulky bricha...
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    BISCUIT13: tak ktery z tech dvou na te fotce jsi ty?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BISCUIT13: Ne, tady se normálně hejtuje. :-P
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    DEEFHA: myslím, že když to srovnám s českým průměrem, tak má a vypadaj. ale tady se smí si asi jen hojit mindráky, že? ;-)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Můžete to tady někdo přejmenovat na “Ulov si svého mladého člověka?”
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    BISCUIT13: Nemá a nevypadaj :-P
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    XCIDER: no aspoň má zajímavý auto a vypadaj oba celkem sympaticky...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XCIDER: mladý lidi ?
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    na nakladovem nadrazi Zizkov otevreli autokino, pod nazvem "Art Parking". je vam asi jasny, jaky typy se tam budou stahovat...


    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    NOIK: Beetlejuice, Beetlejuice, ...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XINDLX: joaha, tenerife je solidni poust teda.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    VYHULENY_UFO: on to sice už smazal, ale psal la palma, nevim o jakym ostrově mluvíš ty, ale zrovna la palma je spíš prales než poušť, takže tam s vodou problém neni
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: i slepice musi pit jestli se nepletu, skoncite zase u vajicka za 10kc
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: a co to má společnýho s hisptři, s vajíčci a cenovou válkou ?
    NOIK
    NOIK --- ---
    držte huby jo! ..nebo si snad nepamatujete jak skončilo minulý promlouvání jeho podnikání v tomto klubísku?!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: jo, predstav si kanary a tamni omezeny mnozstvi pitny vody. baba mi tam vypravela, ze jen malokdo si napousti bazeny sladkou vodou a i to domaci zahradniceni se na zalivce trochu prodrazi. pokud si pomatuju, tak zenska nemela na zahrade moc rostlin, pisek, sutry, nejaky aloe, palmu a banany.
    jeden domorodec mi dokonce rikal, ze je jednodusi a levnejsi si koupit hasis z maroka, nez zalejvat par kytek na strese.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam