• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MHO: navrhuju nějaký azbestový. Zrovna máme např.jednu stoletou trubku a nevíme, co s ní. Přitom výrobci motýlků by mi ještě mohli ruce utrhat...

    aha...to už tu bylo EL_KO
    NOIK
    NOIK --- ---
    PRASECI_SOIREE: safra safra ty jsi mi ale nějakej vostrej klučina!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PRASECI_SOIREE: ocividne vidis, ze dneska pro ziskani titulu staci napsat uplnou sracku. a je jedno jestli na umelecky skole v Brne nebo na pravech ve Sladkovicovu.

    jeste by me zajimalo, jestli je ten expert na nyxu.
    NOIK
    NOIK --- ---
    PRASECI_SOIREE: vedoucí práce je na nyxu, třeba ti to vysvětlí ty facko močí nasáklým hadrem:)
    NOIK
    NOIK --- ---
    PRASECI_SOIREE: moc to prožíváš:)
    NOIK
    NOIK --- ---
    PRASECI_SOIREE: moc to prožíváš:)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nicmene je otazka, kdo z koho si dela prdel. jestli krystof z oponenta nebo oponent z krystofa => VYHULENY_UFO:

    3.CÍL PRÁCE
    Cíl mé práce je naprosto jednoduchý,a to je ukončení studia. Nástupem do studia začátkem dubna tohoto roku opět přichází špatné pocity a nálada. Celý rok jsem nic nedělal, protože na to nebyl čas. Místo toho bylo daleko důležitější najít si práciajako normální člověk se zařadit do systému, který znás v České republice dělá otroky pracující za směšné peníze. Jestli pro vás ukončení školy znamená nějakýúspěch, tak pro mě rozhodně ne. Po ukončení studia se na povrch začnou prodírat existencionální otázky typu: Co já teď vlastně budu dělat?, které se ve vás vysoká škola snaží potlačit, aby byl čas na vymýšlení nesmyslných příběhů o umění.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KCE: hovno

    Kryštof Ambrůz je součástí generace, pro kterou je používání digitálních medií každodenní nutností a nebýt online často může znamenat zásadní problém. Mark Fisher tento jev popisuje ve své knize Kapitalistický realismus jako napojení se na matrix.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KCE: Když se tím člověk prokouše, tak je to spíš smutný. Dost se divím, že to obhájil. Na druhou stranu v Mekáči dneska může prodávat hranolky každej druhej, takže proč ne...
    KCE
    KCE --- ---
    ja myslim ze to sem patri

    BEZ NÁZVU; MgA. Kryštof Ambrůz ( 2016 - 101486) – VUT v Brně
    https://www.vutbr.cz/studenti/zav-prace?zp_id=101486
    DAHY
    DAHY --- ---
    EL_KO: Reclaimed asbestos. Top.
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    MHO: Azbest! (je totiž A-Z best)
    DEB
    DEB --- ---
    MHO: co ja vim, ja jen nevericne kroutim hlavou a klepu si na celicko
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    hipstovegetí, ze sušené placenty :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    MHO: Hlasuju pro skelnou vatu! :-D
    MHO
    MHO --- ---
    DEB: To je nějaká soutěž kdo bude mít motýlka z debilnějšího matroše?
    Když už se pustili do betonu tak bych doporučil zkusit tvořit motýlky z těchto neokoukaných materiálů:
    - rezavý armovací ho drátu
    - svařené hřebíky ve stylu trůnu s Hry o trůny
    - litina
    - skelná vata
    - IPA
    - sádrokarton
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Myslíte, že kdybych lisoval motýlky z hoven, tak by to hipstři kupovali? Kdyby to byla hovna s příběhem...?
    JONY
    JONY --- ---
    Tak já hlavně doufám, že v kolekci budou i betonové boty. Svého času byly v USA v jistých kruzích velmi populární. Hlavně k vodě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam