• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Btw cca za 45 min se v drinku rozmočí a v Coca-cole má stejnej efekt, jako mentoska. Navíc bych se musel každýho zeptat, jestli nemá alergii na lepek, lol.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    BARTOK: No pošlem ho do piči :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    SALAMAN: Zmrd zasranej.
    CDR
    CDR --- ---
    CDR
    CDR --- ---
    zasnil jsem se a uviděl dreambyznys

    Těstovinové motýlky
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    DEEFHA: Ano :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SALAMAN: Jako že bych měl srkat vodu makarónem, chápu to správně? :-O
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Dělám brigádu za barem a přišel za náma chlapík s nabídkou těstovinových brček. Včera ten obchoďák přinesl pytlík na zkoušku. Koukám na ten pytlík a říkám ze srandy provozákovi, že jsou to vobyč těstoviny k jídlu a ať se podívá dozadu, kolik minut se musej vařit na al dente. Tak to otočil a prej 7 minut. Jako dobrej pokus, ale kdybych se někomu snažil prodat těstoviny 20x dráž než v potravinách, tak je alespoň přendám do jiného obalu a napíšu na něj "ekologická brčka" nebo tak něco.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ZUZKAOU: to uz je zas lovecka sezona fotbalistu? mel jsem zato ze zacina v cervenci, ted jeste hnizdej
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    DEEFHA: ten, kdo vymýšlel ten popisek a spojil slova "rustikální" a "posed" je větší deprivant, bych si tipla. "doslova vesnickou atmosféru", to upad z jahody na znak, ne?
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ZUZKAOU: Tvl on je fakt ujetej, tohle tipuju na nějaký trauma z dětství :-\
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MHO: navrhuju nějaký azbestový. Zrovna máme např.jednu stoletou trubku a nevíme, co s ní. Přitom výrobci motýlků by mi ještě mohli ruce utrhat...

    aha...to už tu bylo EL_KO
    NOIK
    NOIK --- ---
    PRASECI_SOIREE: safra safra ty jsi mi ale nějakej vostrej klučina!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PRASECI_SOIREE: ocividne vidis, ze dneska pro ziskani titulu staci napsat uplnou sracku. a je jedno jestli na umelecky skole v Brne nebo na pravech ve Sladkovicovu.

    jeste by me zajimalo, jestli je ten expert na nyxu.
    NOIK
    NOIK --- ---
    PRASECI_SOIREE: vedoucí práce je na nyxu, třeba ti to vysvětlí ty facko močí nasáklým hadrem:)
    NOIK
    NOIK --- ---
    PRASECI_SOIREE: moc to prožíváš:)
    NOIK
    NOIK --- ---
    PRASECI_SOIREE: moc to prožíváš:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam