• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)

    rádi se podíváme na fotky již zmíněných hipsterů a hipsterek, zajisté to bude dobré pokoukání :)
    rozbalit záhlaví
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    MATEEJ: coming out
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    V záhlaví nyxu na mě vyskočila tahle reklama:

    Sada pro růst vousů - 2 měsíce - | AngryBeards.cz
    https://www.angrybeards.cz/...-mesice/?gclid=EAIaIQobChMI9fGXw92N6gIVCwiLCh1UqgvREAEYASAAEgLT_PD_BwE
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    LA_PIOVRA: Asi to mel vsechno pujceny a musel to vratit.
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    JM je zdejsi stalice. Hroznej chuj.
    Co je asi ale za tim, ze vyrazne znormalizoval svuj zevnejsek?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KEPASO: jestli to dobre chapu, frajer pred lety neco ukrad, dodnes to pouzival a ted se jako omlouva nebo co?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEPASO: Nenávidím tě za ten proklik, nenávidím sebe, že jsem na něj kliknul!
    DEB
    DEB --- ---
    :D
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    v tomto je esence influencerstvi, jakub je takovej tata, nebo spis moudrej deda instagramu (jenom mu chybi fajfka, kterou ma urcite v supliku).

    jakub_marik
    Tak moje první mluvící video. A s ním i příběh, který se mi stal na začátku roku a dlouho jsem se odhodlával k tomu ho s vámi sdílet právě ve formě videa.

    Příběh o půjčování věcí, o morálním dluhu a o dobrém pocitu, když ten dluh srovnáte. Jednoduše pokud máte doma něco, co není vaše, tak to jděte vrátit. Uleví se vám.

    https://www.instagram.com/p/CAPX8WdHXSK/

    JONY
    JONY --- ---
    imho sem


    Grimes and Elon Musk's son has had the most controversial name of the year. Initially naming him as X Æ A 12, the couple left fans confused about the meaning and pronunciation of their son's name. The newborn made news several times. First, for his unusual name and then for its difficult pronunciation. Grimes and Elon Musk have already had to change their son's name twice and now it is the third time that the couple has altered their son's name. Grimes and Elon Musk had initially changed their baby boy's name from X Æ A 12 to X Æ A-Xii to comply with the Californian rule which allows only 26 letters of the alphabet along with an apostrophe to be used to name an individual and does not accept numbers, emojis, accents or other symbols in the naming convention. However, as per the child's birth certificate, Grimes and Elon Musk have made another alteration and now their son is named X AE A-XII Musk in his birth certificate.
    DEB
    DEB --- ---
    zase srkat makaronem bloody mary, az se to rozmoci rovnou poveceris
    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    CDR: motýle
    L4MA
    L4MA --- ---
    SALAMAN: a to ani nezminujes nutnost cucat mokrou testovinu. .)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Btw cca za 45 min se v drinku rozmočí a v Coca-cole má stejnej efekt, jako mentoska. Navíc bych se musel každýho zeptat, jestli nemá alergii na lepek, lol.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    BARTOK: No pošlem ho do piči :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    SALAMAN: Zmrd zasranej.
    CDR
    CDR --- ---
    CDR
    CDR --- ---
    zasnil jsem se a uviděl dreambyznys

    Těstovinové motýlky
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    DEEFHA: Ano :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    SALAMAN: Jako že bych měl srkat vodu makarónem, chápu to správně? :-O
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Dělám brigádu za barem a přišel za náma chlapík s nabídkou těstovinových brček. Včera ten obchoďák přinesl pytlík na zkoušku. Koukám na ten pytlík a říkám ze srandy provozákovi, že jsou to vobyč těstoviny k jídlu a ať se podívá dozadu, kolik minut se musej vařit na al dente. Tak to otočil a prej 7 minut. Jako dobrej pokus, ale kdybych se někomu snažil prodat těstoviny 20x dráž než v potravinách, tak je alespoň přendám do jiného obalu a napíšu na něj "ekologická brčka" nebo tak něco.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam