• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    NOIK
    NOIK --- ---
    MHO: doufám, že tam budou mít něco na podpalubí, jestli tam nebudou mít něco na podpalubí, tak tam nejdu
    MHO
    MHO --- ---
    A dnešní tramvajhipster.

    MHO
    MHO --- ---
    Aha. Takze ten barbershop prý někdo předělá na jiný barbershop. Ma to podtitul: přístav pro muže.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MATT: ta story je nejpis navic vylhana, jsem to chtel zesmesnit na sve FB zdi, a jeden z mych pratel se tam priznal, ze si presne tyhle budky pujcuji na festival od toho cloveka uz dva roky. Takze hovno novinka co prichazi na trh, akorat se mu asi nahromadily, tak vetsi PR... :-)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    GHOSTDOGG: Kolik za ten kus chtěj?
    DEB
    DEB --- ---
    a takhle vsechny ty vynálezy vznikaji

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Takhle mají vypadat kurníky!

    30 Times People Got Creative With Their Chicken Coops And Built These Gems | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/creative-chicken-coops-designs/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MATT: odtama jsem to ukradla, žejo :-D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MATT: mě by zajímalo, jak vypadají ty střeva zevnitř, protože když ti to vajgly s vodou zalepí, tak to můžeš vyhodit celý
    MATT
    MATT --- ---
    PALEONTOLOG: Mě na tom drásaj ty všude čouhající šrouby, i ve stříšce, imho tam bude zatejkat. Za tři roky vývoje by to ty vajgly mělo sbírat samo :))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEB: mě ještě překvapil ten zámek zespodu, skutečně design k užitku. jak píše MATT, to je fakt k hovnu. materiál nerez, aby ta sračka vydržela alespoň sto let a stála nějaký ty prachy
    je to taková kokotina, že se toho nejspíš dočkáme ve veřejný zakázce
    DEB
    DEB --- ---
    PALEONTOLOG: proste sracka, za tri roky, pokud by tedy meli mozek a pouzili ho, mohli vymyslet laser, který by kazdyho oskenoval a v pripade odhozeni nedopalku cigarety mimo kos by to dotycneho rovnou odprasklo
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DEB:
    LOPIK: už vidím jak to tam soukaj ožralí vousáči po čtyřech ipách, neodklepneš do toho popel, skutečně Hutt for Butt
    DEB
    DEB --- ---
    nejvíc mě na tom sere ten název, bouda, bouda je pro psa, budka je pro ptaky, bože to jsou kreteni
    a dale je mi naprosto jasný, že to nikdo z těch dementu, co odhazuje nedopalky, nebude pouzivat, protože když je jim za hodně to hodit do obycejnyho koše s otvorem jako krava, už vidím jak se to snazi vtesnat do te male dirky
    byvh tohle klidne vyhlasila picovinou roku
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MATT: tyvle okoun, bizar ve stylu nyxu. ja bych se ani nedivil, kdyby valna cast uzivatelu nyxu mela krome uctu na fejsiku, instaci, twitru mela ucet i na okounu... zbeznym pohledem neprihlaseneho mi jsou nektery ikony povedomy :D :D
    MATT
    MATT --- ---
    AMANT
    AMANT --- ---
    EZOP: popelniky bez pribehu rozdava kazdej pivovar, tady je potreba tu zakladni ideu upcyklovat, jsme v 21. stoleti.
    EZOP
    EZOP --- ---
    Co je špatného na popelníku?
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    To je slušná debilita, to cigáro tam ani nejde normálně típnout nebo hodit.. Vtipný je, že ten launch trailer jim musel dát víc práce než celej ten debilní popelník.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam