• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    Levny najmy bych skrtnul :)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    MOUNTBATTEN: Už tak dvacet let se tam stahujou DJs a podobný "umělci" z celýho světa, protože tam jsou levný nájmy + kšefty, který doma nemají..
    BANANZLUTY
    BANANZLUTY --- ---
    MOUNTBATTEN: Protoze se tady spousta lidi oblika jak vagabundi a je jim to uplne jedno. Taky tady hodne lidi kouri a, jak znamo, koureni je cool.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MUTHA: proč vlastně ten Berlín je tou mekkou? obzvlášť pro český hipstry?
    jezdím tam každý rok tak jednou, dvakrát na pár dnů, týden, ale proč je hipsterskou zemí zaslíbenou, nevim....
    GREW
    GREW --- ---
    MOUNTBATTEN: "vintage berlin style" :D
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    MUTHA: jo a hned včera do jedné skupiny přišlo info o novém sekáči - Kukmal Hilda! :-))))
    Obyčejný zaběhlý název by byl moc normcore, musí to mít divnonázev a ještě v reichštině
    TROX23
    TROX23 --- ---
    Dneska v metru, pravda ve 30 ve stínu je dlouhá dzinska nutnosti

    JONY
    JONY --- ---
    MATT: pořád čekám, kdy začne být in Velorex
    MATT
    MATT --- ---
    MUTHA: mam pocit, ze s "nemectvim" zacal uz guru vladimir 518, pak to dost jel PTK, nasledovali Dvojlitrboyz s hajpovanim Sudet, k cemuz se nasledne pridali vsichni kdo moh ;))

    uz jsem to tu psal nekolikrat, ale porad jsem nepochopil, proc si hipstri kupujou ty hrozny plechovky. kazdou chvili vidim nakyho ve skode 120, vcera jsem dokonce potkal hipouse v obytny avii, to uz musi byt slusny level sebemrskactstvi :))
    AMANT
    AMANT --- ---
    TSOH: to je normalni mluvici znameni, driv se obchody, kramy a dilny neoznacovaly napisama, lidi byli negramotny..u vyrobcu treba obleceni nebo trakaru to asi bylo jednoduchy, co tam povesit, ale u sluzeb to bylo slozitejsi:) holici mivali tohle a zastavarnici zase treba tri zlaty koule, ker byla hospoda.
    ROBOTEK23
    ROBOTEK23 --- ---
    AMANT: Kabinet Holičů v Brně. Tam dojíždím já z Prahy
    AMANT
    AMANT --- ---
    PETER_PAN: mam to za 200 i s dyskem a jinam ani nechci a dojizdim tam i kdyz jsem se prestehoval...:)
    DAHY
    DAHY --- ---
    JONY: To on by asi rád. To by si všimnul.
    JONY
    JONY --- ---
    DAHY: nebyl to původně kupon do Alcatrazu?
    DAHY
    DAHY --- ---
    VYHULENY_UFO: Kamaráda jsem zrovna poslal do bárbru s kupónem na exkluzivní session a říkal, že to bylo jako právo útrpné. Nejdřív pořezanej strojkem a pak připálenej nějakým retro fénem.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    YAZZMAN: uplne vidim dobu, kdy se barbershopy zacnou predelavat na zubarstvi...

    During medieval times, barbers performed surgery on customers, as well as tooth extractions.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NOFNAK: Porad se da v Praze nechat slusne ostrihat za 200 CZK.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam