• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    XCIDER: Používá se ve všech hospodách do spülboyů (kartáčových myček skla) naprosto běžně.
    TSOH
    TSOH --- ---
    SALAMAN: ta lahvička je co? nějakej lubrikant?
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    FRK_R23: z tohoto předmětu na mne dýchá jakási konečná dokonalost. Takové to: "není již co zlepšovat, jsme na konci cesty. Vše již bylo řečeno..."
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    CHEVALIER: Mycí přípravek na pivní sklo. Kdyby byla sklenice umytá např. běžným jarem, tak by se pivu trhala pěna a nekroužkovala by.
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    CHEVALIER: tipuju redefinovanej Jar
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SALAMAN: Prosím vysvětli neznalému, hospodama nepolíbenému, co je to ta šenkýřka ve flaštičce.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALAMAN: Panebože Oasis...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    To je samá káva, čaj... ale co karlínský hospody?

    DEB
    DEB --- ---
    řešíte zbytečný věci, místo toho abyste se zaměřili na skutečné jádro, než je prodejce čajů


    GREW
    GREW --- ---
    DEB
    DEB --- ---
    LOPIK: to se ale trochu protireci s jeho tvrzenim, ze ne všechny podniky v karline jsou hipsterina nebo vas proste sere ta veta? nebo ten obchod
    nebo pro vas bude hipster všechno co neni dobra trafika?
    KEL
    KEL --- ---
    DAHY: tak tahle hranice je velmi křehká žejo :)
    DAHY
    DAHY --- ---
    Mám opět pocit, že u některých kolegů tu posmívání se hipsterům už přeslo do fáze "Ta dnešní mládež! Za nás každýmu stačil gruziňák."
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DEB: Tohle by mělo stačit - "celková atmosféra rozvíjejícího se Karlína, který nabízí spoustu gastronomických zážitků v podnicích, které rezonují s naší filozofií kvality a hodnověrnosti nabízených produktů"
    KEL
    KEL --- ---
    Nějak se nám tu rozmnožují hipstři...
    DEB
    DEB --- ---
    GREW: tak mi prosimte vysvětli, co je na tom hipsterina

    světlý prostor?
    jasanovy drevo?
    velka okna?
    vysoky stropy?
    popisek jak jejich obchod vypada?
    to jaka je tam atmosfera?
    to ze je v karline?
    jak se prezentuji, co tam maji napsat?
    jak ma tedy vypadat cajovna co neni hipster a neprezentuje se hipster
    GREW
    GREW --- ---
    DEB: Precti si prosim jeste jednou, pozorne !!! vsechno !!! co jsem napsal. Nikde sem totiz nepsal, ze to, ze maji provozovnu v Karline je !!! jediny !!! duvod, proc je to hipsterina. Tech duvodu sem tam vypsal vic. A ani sem nikde nenapsal, ze vsechno v Karline je automaticky hipsterina. To je pouze tvuj spatny vyklad textu :) Tak mi prosim nevkladej do ust neco, co sem nenapsal :) (i kdyz velmi velka cast podniku a obchodu v Karline a kolem Letny hipsteriny jsou, to ze se na tydle dve mista hipsteri stahujou, to tak proste je, jo a btw. na Zizkov posledni dobou taky, takze i ty zaplivany pajzly tam, podle me, za chvilku vymizej a nahradi je neco gluten free organic redefinovanyho :) ).
    DEB
    DEB --- ---
    GREW: takze podle tvoji logiky, vse co je v karline a neni zaplivanej pajzl na zizkove, no v dnešní době spis na hostivari, je hipsterina, ok
    EZOP
    EZOP --- ---
    VYHULENY_UFO: Hlavně Otvírák na pivo je všechno okolo mě že jo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam