• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    GREW: me vzdy fascinovalo ze kuchare by nejradeji lidi brali do hola, nebo aspon sitku na hlavu a ze vam z rosti takoveho fesaka napada pri kazdem pohybu do pullitru buhvi co, je kazdemu burt...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LSDMASACRE: zavádějící titulek, teda.

    Skříňce na zádech se lidé posmívali, dnes se jí již vysmívají.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    já nevím jak ostatní ale já se tomu posmívám stále

    Skříňce na zádech se lidé posmívali, dnes jsou batohy ze dřeva hitem - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...tohy-ze-dreva-jonas-kura.A201102_579395_brno-zpravy_krut?zdroj=patro_lidovky
    SKALARIAK
    SKALARIAK --- ---
    TSOH: planeta opět zachráněna...
    TSOH
    TSOH --- ---
    Uplně to sem asi nepatří, ale dřevorubce, co rádi i v tomto počasí korzují s odhalenýma kérkama po náplavce, by to mohlo oslovit...
    https://www.nespresso.com/cz/cs/recyklace-kapsli
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    FRK_R23:Já si tu písničku musel najít a zjistil, jsem, že je to "taková ta z rádia, jak nesnášim".
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Já bych šel ještě dál... domácí mini sklárna na výrobu 0,4 l pivních sklenic.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    XCIDER, SALAMAN, GREW: Děkuji
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    XCIDER: Používá se ve všech hospodách do spülboyů (kartáčových myček skla) naprosto běžně.
    TSOH
    TSOH --- ---
    SALAMAN: ta lahvička je co? nějakej lubrikant?
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    FRK_R23: z tohoto předmětu na mne dýchá jakási konečná dokonalost. Takové to: "není již co zlepšovat, jsme na konci cesty. Vše již bylo řečeno..."
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    CHEVALIER: Mycí přípravek na pivní sklo. Kdyby byla sklenice umytá např. běžným jarem, tak by se pivu trhala pěna a nekroužkovala by.
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    CHEVALIER: tipuju redefinovanej Jar
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    SALAMAN: Prosím vysvětli neznalému, hospodama nepolíbenému, co je to ta šenkýřka ve flaštičce.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SALAMAN: Panebože Oasis...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    To je samá káva, čaj... ale co karlínský hospody?

    DEB
    DEB --- ---
    řešíte zbytečný věci, místo toho abyste se zaměřili na skutečné jádro, než je prodejce čajů


    GREW
    GREW --- ---
    DEB
    DEB --- ---
    LOPIK: to se ale trochu protireci s jeho tvrzenim, ze ne všechny podniky v karline jsou hipsterina nebo vas proste sere ta veta? nebo ten obchod
    nebo pro vas bude hipster všechno co neni dobra trafika?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam