• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    COMMANDERUlov si svého hipstera! // a hipsterky (hlavně žádný mainstreamerky)
    WADER23
    WADER23 --- ---
    Nevím, kam s tím, vybírám si police v hornbachu, a co tam nevidím. Paleta na výrobu nábytku z palet, samozřejmě s odpovídající finanční přirážkou, lol.
    Paleta Buildify hoblovaná 80 x 120 cm pro nábytek z palet - HORNBACH
    https://www.hornbach.cz/p/paleta-buildify-hoblovana-80-x-120-cm-pro-nabytek-z-palet/6386900/
    CUKI
    CUKI --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak on umazaný talíř bývá úplně stejně od masa, takže to nebyl hlavní point. :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CUKI: tak nechod zrat vegetariansky sracky, nadyma to, prdi se po nich a jeste mas za dve hodiny hlad, ze si musis jit koupit bucek nebo koleno.
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    VYHULENY_UFO: ...tak to radsi byt cech ani nechci:))
    CUKI
    CUKI --- ---
    ZUZKAOU: Já vždycky když vidím ty "umazaný talíře" tak se nedivím, že ty hipsteři jsou tak průhlední. :-)

    Jednou jsem šel se ženou do takové restaurace, snědl jsem asi 6 chodů a odešel jsem hladovější než předtím :-D
    A chuťově mi to přišlo na úrovni Kršnáků, spíše lehce pod. Ale není to jídlo z příběhem no...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Nyny

    Z dřevorubce šéfkuchařem. Oliver Pape mění jídlo v nevšední zážitek | Hospodářské noviny (HN.cz)
    https://procne.hn.cz/c1-66812460-z-drevorubce-sefkucharem-oliver-pape-meni-jidlo-v-nevsedni-zazitek
    XARGH
    XARGH --- ---
    _IOB_: priprava na muceni Black Mamba kombinovane s
    RKL - Keep Laughing (Full Album)
    https://www.youtube.com/watch?v=SmP0BZFJMWM
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    _IOB_: tyvle, ses vubec cech? opil ses nekdy tak krute, ze ses rano probudil nahy na florenci? to se ti nikdy nestalo, ze bys tam usnul aspon na lavicce a rano se probudil s probranejma kapsama a rozepnutym zipem?
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    neni to nejaka snaha o ceskou parafrazi na znamy umelecky foto muze na prechodu rano v newyorku? nebo cover abbey road od beatles..
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    ERVIN: kdyby to bylo aspon na tom nejzasyflenejim prechodu na florenci, v pozadi s tim zesranym koutkem nad redundantnima schudkama, tak bych si rekla aspon "hm, kontroverze"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ERVIN: jak rika klasik, kdyz nemas svetu co nabidnout, ukaz zadek.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SEDELAVLOKALE: Proč někdo dělá takovýhle fotky?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    ERVIN: chudak Karlin, takova krasna ctvrt s dusi to byvala
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    STICKYGREEN: jo už to čtu, přesun do interiéru kde jim ty hvězdy budou pouštět asi na projektoru.
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    DEB: Mě by zajímalo, jak se to bude řešit když bude zataženo nebo nedej bože pršet..
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    GLOBALISTA: mozna to cetl, ale po "podmaniveho interieru" to mozek okamzite odsunul hluboko do milosrdneho nevedomi.
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    VYHULENY_UFO: “V případě nepříznivého počasí se program přesune do neméně podmanivého interiéru.”
    je to hned na úvodní stránce
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DOCKINEZ: cilovka asi skutecne nejsou akademicky vzdelane divky.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    VYHULENY_UFO: Kdyby tam za ty prachy aspoň neměli trapný chyby v textu, amatéři :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam