• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANDRE3000True Detective
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    Ani ted byla taky vtipna s "i like big dicks"
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    KUBAN88: jestli to neni spis frankova sefka a on jeji mrdac...prijde mi ze jak je frank normalne drsnej tak doma je takovej zakriknutej:))
    SITH
    SITH --- ---
    DRAGON: hehe, asi tak :) ale napadlo me ze to mohl udelat i pro sebe, proste se tak k ni lepe dostal.

    Mimochodem, ten frank a jeho mrdna se mi taky dost libi, jak mu rika vcelku silny veci a proto s ni je. A to jak pri mluveni ma polozavreny oci, to zeru :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KUBAN88: jako ok, on to nezvlad, ale chybu vidim spis na jeji strane, udelal strasne hustou vec pro ni a proto by ho mela podporit, misto toho si najde jinyho chlapa... ten serial je docela hodne podle skutecnosti :-)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Jinak Frank a jeho mrdna jsou uolne famozni postavy a jeste lepsi dialogy. A vubec je to dokonale. Ten serial ma atmosferu, pribeh vsechno... Mam u toho stejne pocity jak u jednicky, jen tam sli na to opacným postupem
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    DRAGON: Tak jako ona se s tim musela vyrovnat a tohle ji moc nepomuze, spis ji nasere, ze sdili loze s vrahem...a on si tim pomohl, ale ve finale mu to imho zmenilo cely zebricek hodnot a vseho az se z toho zesral zacal lejt a fetit a ona uz tohodle detektiva nechtela... Asi by nrekla to je ale chlapa
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    DRAGON: doufam ze aspon toho spravnyho :D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PHOBOS99: kdyby nejakej perverzak prepadl, zmlatil a znasilnil moji zenu, najdu si ho a zabiju taky.
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    DRAGON: ne, rozvedeš se s člověkem, co je vrah. a ostatně, kdyby byla takový typ, co by ocenil to, co udělal, tak by si imo nenechala to dítě
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PHOBOS99: rozvedes se s manzelem protoze necha odklidit uchylaka, kterej te zmlatil a znasilnil? to mi teda prijde hodne divny
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    DRAGON: mně přišlo, ze to byl jeden z hlavních důvodů rozpadu jejich manželství.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANDRE3000: ne? ja mel tedy za to, ze ho za to bere, sice se rozvedli atd, ale ona ho za tohle respektovala. Aspon to sem z toho vycitil ja..

    SARF: tak sem nelez, dokud to neuvidis, uplne jednoducha rada :-)
    SARF
    SARF --- ---
    5.díl jsem ještě neviděl, takže děkuji, že používáte spoiler alert. I když teda, moc jsem si tu dnes nepočet :--)
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    PHOBOS99: jinyho nevinnyho uchyla
    PHOBOS99
    PHOBOS99 --- ---
    DRAGON: a on kvůli ní teda zabil jinýho úchyla, nebo nevinného člověka?
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    ale to ze ho "zabil" mu prece pretim taky v jejich ocich nepomohlo
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANDRE3000: to si nemyslim, vzdyt vedela ze ho zabil/nechal zabit kvuli ni (kdo by to neudelal, zejo), ale takhle ho ma za lhare, to je horsi nez vrah cloveka, ktery znasilnil tvoji zenu, mnohem horsi.
    ANDRE3000
    ANDRE3000 --- ---
    DRAGON: me prijde ze je uplne jedno co velcoro udela...takhle by rekla ze nechce aby vrah nevinnyho cloveka vychovaval mojeho syna nebo podobnou picovinz...aspon mi to tak prijde
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ANDRE3000: pomohl. protoze by ho nemela za lhare, ktery rekl ze ho zabil a pritom nic neudelal. Takhle spletl cloveka, coz se muze stat, deviantu pobiha po svete hodne a evidentne ani detektivove ho nevypatrali nejak brzo, az ted v poslednim dile. Mozna by ho mela za pitomce, co kvuli ni zabil jinyho uchyla, ale nemela by ho za lhare a to je podle mne hodne dulezity v jejich vztahu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam