• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOHNNY_BOSCOSalesiáni Dona Boska
    Salesiáni Dona Boska (též Společnost sv. Františka Saleského, Societas Don Bosco, Societas S. Francisci Salesii či SDB) jsou významnou římskokatolickou kongregací, která se věnuje výchově mládeže. Už od 19. století také prostřednictvím misií, poskytování exercicií a výpomoc ve farní struktuře diecézí.
    rozbalit záhlaví
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    DOCKINEZ: ja jezdil na orli hnizdo. bylo to dobrodruzny. jinak o chaloupkach vysla knizka jarovi vracovskemu (ale v ruce jsem ji nemel).
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No vida, salesiani. Nejezdite nahodou na tabory na chalupu Březovku v Orlickych horach? :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JOHNNY_BOSCO: To byla zkouska, abych si overil, ze nekecas a byl jsi to opravdu Ty. Mel jsi rici modre polo s logem nalevo. Ale Ty to takhle zkazis...
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    *pak..ale pan je taky pekne..
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Dnes od 13:00 na Vysehrade. Ráno si jen skočím na utopence a pan jsem jen Vas u Čertova sloupu. Beru merch a nějaké knihy. Těším se a UZIJEM SI TO!!!.... Ps: kdyby vzal někdo foťák bylo by to prima..
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    GOBERS: Tak ty jsi kecal ze jsi mě viděl viď. Případně ti muzu doporučit nějaké cvičení na pamet. Ale neboj. Dostaneš me autentické i s podpisem. :):)
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    Ty jo trikrat prispevek v rade od mikese a ani v jednom zminka ze na nej mluvi Jezis...takova rarita... co se stalo? se pohadali ?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JOHNNY_BOSCO: A Ty jsi měl které, abych kdyžtak nakupoval autenticky? :D
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    KOCOURMIKES: Klasika snad ne? Drogy muzou byt vselijaky.. Ty ktery oteviraji mysl jako lsd, i ty obycejnejsi jako kava, alkohol, caj, cigara a cokolada ;) fetaci jsme v urcitym slova smylu snad vsichni ne?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ANGLAN: a jak si predstavujes fetaka? jake drogy bere?
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    KOCOURMIKES: Mozna mu povedel buh ze jsi fetak, kdo vi? ;)
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    KOCOURMIKES: tak to Vyprávěj někomu jinymu. :):)
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    LEON_KOWALSKI: ty me budes urazet?
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    JOHNNY_BOSCO: nejsem na drogach pokrytce.
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Já mu nechci dat RO. Ale nemam rad "tyhle" lidi na drogach.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    KOCOURMIKES: obávám se, že u mládeže social credit přebíjí hořící jezero. Zvlášť když z jezera se lze vyzpovídat, ale social credit zůstane. Nicméně prosím, dovol abych Ti projednou sám posloužil:



    (source: http://tearstojoyministries.org/The_Lake_Of_Fire_.html - stojí za zmíňku, funny web, našel sem teď namátkou)

    ...a s tím se přidám ke kolegovi, protože mě zajímá, co se z tohodle klubu vyklube a pokud tu budeš zas PánJežíšovat s hořícim jezerem jako všude jinde, tak se tu ničeho novýho nedočkám.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KOCOURMIKES: Vysmahni kocoure. Založ si na svoje plameny vlastní hořící audítko a nevopruzuj s tím všude kam strčíš kopyto.
    CHORCHEOS
    CHORCHEOS --- ---
    KOCOURMIKES: fuu, copak nevidíš, kolik je teď času? Někdy podruhý!
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    JOHNNY_BOSCO: za promiskuitu je Horici jezero, ucite to mladez?
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Jinak samozrejme i TY!! Muzes mit tricko nebo alespon placku. Jsem v tom fofru uplne zapomel zminit.

    http://dbshop.cz/

    Nejaky placky a podobny merchy beru v sobotu na Vysehrad:))
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Aspon vidis ze mam vazne spoustu behani. Abych mel celou sobotu cas musim vse udelat jiz ted..Fuu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam