• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOHNNY_BOSCOSalesiáni Dona Boska
    ISIDORZESEVILLY
    ISIDORZESEVILLY --- ---
    Vsechno je moje a moje je vse tvoje je moje a moje je tvoje
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    JOHNNY_BOSCO: hej ale sakra, máš tu linku rozbitou, všechno se automaticky přesměrovává na Isidora, s takovym zázrakem se di bodnout :(
    ISIDORZESEVILLY
    ISIDORZESEVILLY --- ---
    Ano ?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Gobersi?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Hej, to je dobrej trik... Můžu zkusit taky?
    ISIDORZESEVILLY
    ISIDORZESEVILLY --- ---
    Ano ?
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    Isidore?
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    :(
    HARALD
    HARALD --- ---
    JOHNNY_BOSCO: Jen nikomu nestála za reakci.
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    LEON_KOWALSKI: Jo je fakt ze prez photoshop je trochu pridanej kontrast a mirne vyhlazeny vrasky ale tak to bych neresil, jen chtel aby to nak vypadalo...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    JOHNNY_BOSCO: toho Photoshop snímku si všimli všichni. Čeká se na další a to pokud možno originály, bez úprav. Zatím je to bez komentáře.
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    A všimli jste si ze si nikdo nevšiml me fotky?
    OMO
    OMO --- ---
    Apropos, všimli jste si? Právě tu proběhlo něco o opravdovém salesiánovi! To bych považoval za úspěch.
    OMO
    OMO --- ---
    CABOWITZ: Jo, já ho mám taky rád, a to bych se ho měl jako jeho student možná spíš bát :) A navíc jsem z naprosto jiné tradice, ale Láďa je prostě frajer. Právě tím, že frajera vůbec nedělá.
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    DOCKINEZ: ja jezdil na orli hnizdo. bylo to dobrodruzny. jinak o chaloupkach vysla knizka jarovi vracovskemu (ale v ruce jsem ji nemel).
    CABOWITZ
    CABOWITZ --- ---
    OMO: to urcite nebyl lada, ten tam ma obvykle knizete...
    a tak se podelim o ladovlo kazani z velke novi v herolticich lp 2010. pro me osobne je lada zijicim dukazem toho, jak zivot s kristem a v kristu pusobi... a taky ze je mozny. jen skoda, ze takovch autorit neni vic.



    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ISIDORZESEVILLY: Voni se mnozej!!
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    ISIDORZESEVILLY: ve dvou se to lepe tahne.. Těším se.. Rozkoukej se a já tě pak seznámím s mým plánem o srazu na Ještědu.
    ISIDORZESEVILLY
    ISIDORZESEVILLY --- ---
    Dekuji dekuji az se trochu rozkoukam tak muzem dat naky to sirenicko viry spolu... vyslysel sem volani tak sem na rychlo uzmul telo, jehoz duse potrebovala jit dal...
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    A je to tu ISIDORZESEVILLY vitej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam