• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JOHNNY_BOSCOSalesiáni Dona Boska
    Salesiáni Dona Boska (též Společnost sv. Františka Saleského, Societas Don Bosco, Societas S. Francisci Salesii či SDB) jsou významnou římskokatolickou kongregací, která se věnuje výchově mládeže. Už od 19. století také prostřednictvím misií, poskytování exercicií a výpomoc ve farní struktuře diecézí.
    rozbalit záhlaví
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    ISIDORZESEVILLY: ve dvou se to lepe tahne.. Těším se.. Rozkoukej se a já tě pak seznámím s mým plánem o srazu na Ještědu.
    ISIDORZESEVILLY
    ISIDORZESEVILLY --- ---
    Dekuji dekuji az se trochu rozkoukam tak muzem dat naky to sirenicko viry spolu... vyslysel sem volani tak sem na rychlo uzmul telo, jehoz duse potrebovala jit dal...
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    A je to tu ISIDORZESEVILLY vitej.
    ISIDORZESEVILLY
    ISIDORZESEVILLY --- ---
    SHEALA: Oooo kdo me to rusi z mrtvolneho rozjimani ? Na tento svet jsem uz zanevrel, ale pivo by bodlo...
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    SHEALA: To nevim. Ne každýho si bůh pozval na privat jako me. Takže to dost zalezi.. Já bych to predal dal klidne. Ale semnou se tam nahoře už skoro nikdo nebavi.. Ehm ehm závist... :D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    JOHNNY_BOSCO: možná hloupý dotaz, ale můžeme očekávát zmrtvýchvstání více světců? Co třeba František z Asisis, nebo https://cs.wikipedia.org/wiki/Isidor_ze_Sevilly, ty bych ráda pozvala na pivo.
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    HOUMAN: Sorrac, nejhorsi i zaroven nejlepsi ;)
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    ANGLAN: hm hm nejhorsi a zaroven nejhorsi, to muselo bejt asi dost strasny :D
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    JOHNNY_BOSCO: Ja jednou po lsd videl budouctnost, minulost, pritomnost, a smysl zivota... Nejhorsi, zarpven nejhorsi trip meho zivota.. Taky posledni a uz tak 16 let zpet. Kazdyho asi oslovi neco jineho .. Ale jsem osobne rad ze jsem se "bohu" ve svem zivote vyhnul.. Bych to zaokrouhlí tak, ze jsme vsichni "bozi"
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    CHORCHEOS: Prave.
    CHORCHEOS
    CHORCHEOS --- ---
    JOHNNY_BOSCO: já už se lek, že seš taky budhista a tys zřejmě ten celibát přestal provozovat po tom zmrtvýchvstání....
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    ANGLAN: on už to bůh flákal driv.. Já verim protože jsem se s ním videl. Pokec a tak.. Par piv a vodek... Slovo dalo slovo a pak mi prozradil tu synovu fintu jak vstát z mrtvých no a jsem tu:):) rozhodne ti viru nenutim. To je každého vec.
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    Heledte, ja vam toho boha neberu. Pro me je to proste zajimava dizkuse. Mam na to svuj pohled, prijde mit to... No to je jedno. Ale v tuhle dobu ve kterem zijeme, na to dost cumim kdyz nekdo veri v boha.
    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    První foto na ochutnávku ještě z mobilu.

    JOHNNY_BOSCO
    JOHNNY_BOSCO --- ---
    KOCOURMIKES: sex provozuju. Celibátu jsem si za první život užil dost.
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    Protoze ti to porouci Jezis samozdrejme...
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    KOCOURMIKES: Ty chces verit aby to byl chlapec aby sis s nim moch delat to co chces delat i z panem Boscem !
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    ANGLAN: a ty chces verit v Pana Jezise chlapce vid? :)
    HOUMAN
    HOUMAN --- ---
    KOCOURMIKES: Co mu to tady nabizis ty prase ?! Co ti to ten Jezis zase napovidal zkouset to na pana Bosca, styd se !
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    JOHNNY_BOSCO: a co sex? drzis celibat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam