• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FARFELOOMuseum Level & Microdosing
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    DARJEEL: jo, sice to je obecný princip, ale ve srovnání s okolím mám pocit, že já to prožívám dost silně (patrně to bude tím, že i za čista jsem přirozeně ostýchavá a introvertní, naproti tomu moji nejblížší soulmates jsou extroverti až excentrickým způsobem)

    s tou empatii je to sice moc hezká představa ale myslím že to tak nefunguje. jsem ztracená ve svých vjemech a haluzech, sociální podněty jsou na mě moc. asi. nevím jak to přesně je a proč, ale vím že to tak je a taky že je to oboustranné - asi pak i vypadám jako člověk co se nechce družit, protože co jsem byla na akcích na nějakém halucinogenu tak jsem se nikdy s nikým nezkamarádila ani nebavila.
    Třeba když jsem byla mladší a neznala na parties skoro žádné lidi tak jsem si kolikrát fakt přála abych se nějak s někým začala bavit a nebyla před bednama sama... ale prostě to nešlo ani když jsem měla stav, který jsem považovala za dost slabý. paradoxně dneska když jezdím na party se svýma lidma a častěji tam piju než tripuju tak mě non stop někdo oslovuje a chce se seznamovat aniž bych o to stála :D
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    TRAUMA: jakože bys chtěla vlastně bejt high, ale zároveň plně funkční pro sociální interakce?
    Na mně ještě zajímavě působí co píšeš o té citlivosti - to mi přijde jako poměrně obecný princip psychedelik, spíš bych se ale ptal, proč je ta citlivost nějak na úkor zvládání sociálních interakcí? Nemohlo by to být i naopak (něco jako empatie pro lepší pochopení toho, kde ten druhý je?)....
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    DARJEEL: tahle otázka je pro mě osobně důvod proč jsem dala sledovat tuhle diskuzi. od prvního tripa, možná zhulení, v mém životě přemýšlím nad tím jestli se dá na tyhle stavy nějak přivyknout, případně u kterých látek jo a u kterých ne. mám pocit, že třeba já jsem na halucinogenech dost citlivá na ostatní lidi a s nimi spojené sociální interakce a říkám si kolik zažitků mi zabere najít svůj museum level. zatímco u některých mých kamarádů mám pocit, že pro ně je museum level kde jaká pro mě šílená kombinace nebo množství...
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    DARJEEL: mám na to stejnej názor. je to na tobě a na tvé psychice kolik toho jsi schopnej unýst a případně skrýt před okolím. Ale tady ty low dose dávky jsou zajímavý. Jednou jsem si toho všiml když jsem pil pivo, vypil jsem tak půlku a taková ta low intoxikace alkoholem, které si normální člověk (čech) vlastně nevšimne protože ho do sebe kopne hned celý, byla příjemná :) až trochu open mind.
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    Bych přemýšlel nad tím, jak vlastně pro koho takový musem level dose vypadá... protože jsou lidi, kteří ustojí i velké dávky aniž by to na nich bylo výrazněji poznat, stejně jako lidé, kterým stačí trochu konopí a nejsou schopný držet pohromadě...
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Zdravím všechny, kdo se svýma oblíbenýma látkama operujou sice opatrně, ale za to v jakýchkoliv běžných situacích. Zajímalo by mě třeba nakolik jsou to podle vás experimenty nebo je to jenom udržování mentální hladiny, když nejde v daných chvílích brát drogy v normálních množstvích?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam