• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FARFELOOMuseum Level & Microdosing
    Dr. Alexander Shulgin ve své knize PiHKAL zmiňuje tzv. "Museum Level", čímž myslí nízkou dávku drogy, která umožňuje veřejné aktivity, jako například návštěvu muzea, aniž by si vašeho stavu všimlo okolí. V této diskuzi se můžete podělit o informace o dávkování nebo o zkušenosti s bezproblémovým používáním drog na veřejnosti, na rodinných oslavách apod...
    rozbalit záhlaví
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Tak v sádle.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    VYHULENY_UFO: Já už jsem docela alkoholem vylouhovanej normálně.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    IOT_JH: zkus to priste louhovat v alkoholu....
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    BANKABANATA: Možná je tohle i odpověď pro CYBORCA:
    Jestli mi to něco dělá, nebo nedělá opravdu nedokážu říct. Ale cítím se fajn.
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    BANKABANATA: Zatim to jedu tři dny. Takže jako fajn, ale nevim :) Volba na Magnésii padla, protože to byla litrovka a líbila se mi flaška.
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    IOT_JH: Za mě v pohodě (nevím, proč magnesia), asi není třeba louhovat, lsd je ve vodě poměrně dobře rozpustný. Pro klasickej papír bude v jednom velkým panáku řekněme 6ug, což mi na nějakej efekt už přijde poměrně málo. Nehledě na to, že některý studie zpochybňujou terapeutickej efekt microdosingu. Asi hlavně záleží na tom, co od toho očekáváš a jestli to to očekávání splňuje, ne?
    IOT_JH
    IOT_JH --- ---
    ICARUS: Dva týdny jsem louhoval jeden papír v 1l magnésie a teď si každý ráno dávám panáka. Je to blbost?
    BANKABANATA
    BANKABANATA --- ---
    Doporučuji rozpouštět radši v ethanolu, v malém množství a pak případně kapat malou stříkačkou s co nejmenší jehlou na pijákový čtverečky. Obvyklá dávka v jednom papíru je 125ug (ale může být i vyšší, info by měl doložit zdroj!), takže to vydá cca na 17 mikrodávek.
    Případně zkusit sehnat rovnou liquid.
    Btw. stříhal jsem papír (doubletrip) i na 1/32 a šlo to celkem v pohodě.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PALEONTOLOG: z jedne várky spojených blotteru, byly různé silný? každopádně to nevyvozuju ze své zkušenosti, ale proto ze jsem znal člověka co to kapání dělal.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    možná to není úplně patrný, ale pokud nejsi zrovna sid vicous, tak je výhodnější bejt na straně bezpečnosti
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BRKODLAK: to je ale úžasnej analytickej přístup! mě se to nestalo ergo nestane se to nikomu. já už blotter s různě silnýma papírama zakusil, tak proto bych to rozpustil.
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    PALEONTOLOG: hotspoty jsou mytus, snedl jsem tak 20 čtverců po sestnactinach a sila stabilni.
    spousta lidi si predstavuje, ze se blottery maci, vskutecnosti se ale kapou po jednom.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    B3DA: to vypadá docela dobře, ale v syntetických se nevyznám
    MESKALINE: však jde zohlednit maximální možnej obsah látek a dávkování proste napoprvé podstřelit a příště přidávat
    B3DA
    B3DA --- ---
    vyborne se davkuji liquid shrooms, ale je to RC ¯\(°_o)/¯
    MESKALINE
    MESKALINE --- ---
    Treba u tech hub mi to prijde dost individualni. Znam cloveka, ktery dal 15g a mel jen lehky mzitky pred ocima. A pak druhy clovek, 5g stejny houby a vystrelilo ho to do kosmu. Mimo to, ze i pak kazdy houby jsou jinak silny, a proste nevis ze jo. Podle mne to kazdy tak nejak musi vyzkouset, co mu jak sedne. Osobne beru houby na gramy. Na experimentovani s microdosingem se pomalu chystam. Vidim to zacit tak na 0,5g a spis myslim, ze az tak 1g bude u mne nejak cejtit.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    CYBORCA: Hodit papir do destilovane vody a davkovat volumetricky. Treba sprej do nosu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    fer radost, delit papirek o velikosti 7x7mm na 16 malych dilku. to uz je lepsi se na mikrodosing vysrat a jednou rocne proste zalozit celyho papira, necht se deje vule bozi...
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    MORPHLER: Ja bych se prave rada vyhla tomu stavu, kdy uz to zacne neco delat.

    Nema nekdo zkusenost s nakupem jiz nadavkovanych mikrodavek?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: jo anebo taky muzes napoprvy odejit z prace domu s divnym pocitem v brise :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam