• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETINYFactorio - česká budovatelská hra
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATMATES: ja myslel to zda kdyz to pustis na pc zda se pripoji nintendo
    DNF
    DNF --- ---
    PETINY: To je posledni dilek co mi schazel, ted bude tovarna takovym estetickym doplnkem monsterkolejiste!

    jednou jsem rozehral BobAngels kde jsem mel co nejvic reseno vlakem, vozil jsem roztavene zelezo ze slevarny na delani odlitku cisternou, jen kousek, jako to delaji normalne ve slevarnach, dokonce jsem okopiroval system jednoho borce co udelal odpojovani lokomotivy pomoci kombinatoru, a prestavoval jsem vagony uvnitr bloku ... ale bez mimourovnoveho krizeni udelat casovanou mainline aby to svistelo jeden vlak za druhym, to proste doted nejde. Aaaale tesim se az to vyzkousim :)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    Za me to vypada velice slibne. Jen kdyby to netrvalo dalsi rok, nez to bude venku.
    PETINY
    PETINY --- ---
    V poslední patchi jsou víceúrovňové koleje, takže co se OpenTTD týče, je jeho otisk ve Factoriu dokonán :)
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    Jo tak jsem to teď ověřil a funguje to, na jednom switchi to hostuješ a další se připojí. Dokonce to jde i s jednou kopií hry, kde jeden hraje na účtu na který je to koupené a druhý na konzoli, kde je tento účet primární.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BATMATES: to by bylo supr pro decka!
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    Hrál jsem asi s 10 lidma na factorio lan party, ale tam jsme to měli pravděpodobně řešené přes server. Kdyžtak můžu doma vyzkoušet switch & switch a switch & pc.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Prosimvas uz na tom switch funguje lokalni sitova hra ?
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    Doufám, že se jim to podaří dostat na Switch. Tam na to mám mnohem víc času a není tam tolik rozptylujících prvků jako TyTrubka.
    BATMATES
    BATMATES --- ---
    DNF: Navíc to nebude přímo SE, má to podobnej vajb, ale bude to podle akltualnich informací zásadně jiný.
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Ja mam na cistym SE 120+ hodin, je to uzasnej kodpack, ale nesmyslnej zrout casu.. =_(

    A nemuzu se dockat expanze! Asi si vezmu tyden dovolemou az to vyjde.. = )
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    DNF: dřív než v 2024 nová verze nebude. Pár set hodin zvládneš :)
    DNF
    DNF --- ---
    No ja jsem taky nedavno dostal cukani, rozjel jsem SE+KR2 modpacky, mam jen nejakych 50 hodin ... space exploration ale bude ted (nevim kdy se to planuje?) soucast hlavni hry, tak nevim jestli tyhle mody stihnu doject nez to bude venku :)
    ORBIT
    ORBIT --- ---
    OLTSKUL: To je pekna asociace!
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    tyvole... jsem si rikal, proc posledni mesic mam tak strasne moc chut hrat factorio... a je to protoze jsem presel docasne na Iphone, ktery zvuk zamknuti obrazovky je podobny zvuku zavreni truhly ve Factorio
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ohohoo a vse v zakladnim baliku. Je treba koupit druhou licenci...
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    BATMATES: nevime! Dekuji!
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Kdo by to omylem minul, tak zkoukněte poslední blog. Space Age!
    SE&Space Age all but announced!
    Kam se hrabe Starfield.
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    OLTSKUL: Už jsi na SE?
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    horsi nez prestat s cígama:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam