• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    jedno hafo stare

    Watch the Tesla S crush things with its titanium underbody shield - Geek.com
    https://www.geek.com/...s/watch-the-telsa-s-crush-things-with-its-titanium-underbody-shield-1589701/
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    zpravy od konkurence
    Richard Branson’s Wealth Falls to Earth as Virgin Galactic Sputters
    https://finance.yahoo.com/news/branson-wealth-falls-earth-virgin-150006098.html
    The value of the British billionaire’s stake in Virgin Galactic Holdings Inc. has fallen about $1.1 billion since the company reported widening losses in the fourth quarter from a year earlier. The firm’s shares tumbled 24% to close at $21.97 in New York and have plunged 35% since Tuesday.
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    31.3. by mel startovat F9 na misi SAOCOM 1B, bude se jednat o prvni start na polarni drahu z Floridy po 50 letech! Takze pokud se nekdo tou dobou budete nachazet v Karibiku, asi idealne na Kube tak by to mohla dobra podivana. Osobne jsem na tu zatacku docela zvedavej...

    DARKMOOR
    DARKMOOR --- ---
    ONDRA_99: Já osobně tipuju, že vzal stary design a nevšiml si toho, něco tam upravil a bylo to. Občas se to stane. Taky se mi to už stalo. :D
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    DARKMOOR: Bude to vcera nakresleny neaktualni design. Lepsi?
    DARKMOOR
    DARKMOOR --- ---
    ONDRA_99: Ale že má v razítku včerejší datum...
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    TOXICMAN: Jo ty se snad uz nejakou dobu nemenily.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    ONDRA_99: aha, toho jsem si nevšiml, ale ty rozměry by mohly cca sedět
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    TOXICMAN: To nebude uplne aktualni, protoze relativne nove info rika, ze nahore ma byt jen jedna nadrz (kyslik na pristani). Metanova nadrz s palivem na pristani bude uvnitr hlavni nadrze.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Stranger things vibes

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Q: Will the fins still be actuated by electric motors & batteries? If yes, does utilizing Plaid powertrain & upcoming new Tesla battery tech that you’ve teased mean a significant improvement in efficiency & power?

    @elonmusk Yes
    LADINEK
    LADINEK --- ---
    add CRS-20: NASA potvrdila nový termín startu a zároveň vysvětlila, co způsobilo odklad. SpaceX během předstartovních příprav narazilo na problém s ventilem v motoru na horním stupni Falconu 9. Vzhledem k tomu, že na Canaveralu byl v té době už připraven jiný horní stupeň, který tímto problémem netrpěl (nejspíš ten pro misi Starlink v1-5), společnost se rozhodla tyto stupně prohodit. To vedlo k odkladu obou misí o několik dnů.

    SpaceX CRS-20 Launch Targeted for March 6 – SpaceX
    https://blogs.nasa.gov/spacex/2020/02/25/spacex-crs-20-launch-targeted-for-march-6/
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    such reklama... prostě sdílel meme :)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    XCHAOS: a je to reklama na Elona, zmrzlinu nebo dřevěný lžíce?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    TOXICMAN: je tam twít od Elona Muska o zmrzlině. Myslíš, že není reklamní? Nebo ho už smazal? :-)
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DZODZO: jasně, já sem to viděl, ale jak tohle může někdo považovat za reklamní tweet? :D lol
    DZODZO
    DZODZO --- ---
    TOXICMAN: mne to nepride ako reklamny tweet, proste tweet https://twitter.com/elonmusk/status/1232230754710585346
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Starship SN1 tank preparing for Raptor attachment & static fire
    SN2 tank integration starts this week with much less circumferential pucker.

    Vypadá to na single Raptor, protože psal "3 (Raptors) on SN2"

    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    XCHAOS: jakej reklamní tweet na zmrzlinu? co to meleš?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam