• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    Oběžník pana ředitele:
    Existuje tu klub [Twitter - rychloblogy] ... kdo chce každodenně debatovat o této síti, postovat třeskutě vtipná meme, doporučuju se přesunout tam, tady nechám fakt minimum.
    rozbalit záhlaví
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DRZEEF: "Více satelitů než hvězd" fakt asi muze nastat, nekde kde je svetelny smog tak vysoky, ze "nejvetsi" problem jsou satelity :D
    DRZEEF
    DRZEEF --- ---
    prehlednuti asteroidu by bylo nemile, aspon to ale prezije kolonie na Marsu a ziska navrch

    Přes Muskovy družice neuvidíme blížící se asteroid, varují astronomové - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...ky.web.nexttoart&dop_req_id=G6kaf45LoRS-202004250855&source=article-detail
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    MIKE23: Ja verim tomu, ze do 15 uz budou schopni orbitalniho letu. Ten progress co delaji je velky kazdou verzi. Jako na prvni pohled se to nemusi zdat kdyz "vsechny bouchly", ale ty problemy byly ruzne a naposled uz to byla jen lidska chyba pri testech a ne chyba rakety.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    MIKE23
    MIKE23 --- ---
    Tak SN15 už by se snad mohla podívat do výšky 100 km nad zemí, co myslíte?
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN: moc světla ještě
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    20:25 sever, 48° elevace, zkuste koukat, jestli bude přes ten soumrak už vidět
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    SN4 moved to launch site
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    nějaký můj cvak kolem 21hod, kdy přes nás běžel Starlink předchozí

    KULA
    KULA --- ---
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    KULA: sakra :( já měl posunutej stream
    KULA
    KULA --- ---
    Já je viděl, krásně z Libně! Už to nebyl jeden bod, šlo rozpoznat ~ 2-3 body okem.
    Vytáhl jsem rychle z kapsy telefon a je to vidět i na videu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    to bude deploy nad Evropou ne? :) myslíte, že může být S2 vidět?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    co to tam letělo pod prvním stupněm, ke konci 4.minuty? takový převracející se půlkruh :)
    JUSTIF
    JUSTIF --- ---
    Kdo to dneska nestihnul, koukejte v nedeli. Bude dyl po zapadu slunce, tak to bude asi videt lip, nez dneska. Pokud teda nebude oblacno, jak rika predpoved.

    See A Satellite Tonight
    https://james.darpinian.com/satellites/
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    SEJDA: Mesic by taky fungoval.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ALCATOR: uplbe by stacilo, kdyby vsechny nastvane astronomy dopravili na Mars :)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    TOXICMAN: Aha, no takze picovina, ok.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    ONDRA_99: asi myslí jako na revanš
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam