• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOXICMANElon Musk respektive jeho firmy SpaceX (Falcon / Heavy / Dragon / Starship), Tesla, Starlink, Neuralink, Boring, xAI
    Oběžník pana ředitele:
    Existuje tu klub [Twitter - rychloblogy] ... kdo chce každodenně debatovat o této síti, postovat třeskutě vtipná meme, doporučuju se přesunout tam, tady nechám fakt minimum.
    rozbalit záhlaví
    JANOS
    JANOS --- ---
    MRAKY: Manzelka Model Y a ja roadster :) Ale jak koukam, lehce nabyl, lehce pozbyl...
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    JANOS: Manzelka dostane model 3 a ty novou teslu?,)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    OTAVA: tady jde imho o mrkev v podobe battery day. Pokud se tesle povedl prulom v cene baterie, tak se tesla ma sanci se stat novodobym fordem. Den byl oznamen a byt cena bude litat nahoru dolu, tak Musk vytvoril velike ocekacani
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    OTAVA: myslim, že tady nejde jenom o auta... ale baterky, soláry. Tipuju, že všichni teď očekávaj velkou senzaci na battery day
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    SEJDA: mass simulator by měl mít 22 tun, raptora má mít, pokud vím, sn5 prozatím jen jeden. Nainstalován minulý týden stejně jako zmíněný mass simulátor.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SEJDA: cena akcie by dávala smysl kdyby Tesla v budoucnosti vyráběla tak tretinu aut na celým světě. a i když Tesle fandím, to se prostě nestane. obevi se další nový automobilku, ty starý ho nakonec dotáhnou.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    TOXICMAN: korekce uz prisla, shorteri prodelali, ale vsadili znova, takze dalsi korekce zase za par tydnu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    DARKMOOR: korekce určitě přijde, ale fundamenty trvají stále

    za poslední půl rok na tu Teslu šlo vydělat docela lehce, kdyby člověk jenom tak věděl :D
    DARKMOOR
    DARKMOOR --- ---
    TOXICMAN: Tohle je už tak nafouknutá bublina, že musi rupnout každým okamžikem. Vám kteří jste nakoupili při nízkých cenách a teď prodáte, gratuluji a tiše závidím :D
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    FURAN: tri motory, myslim.
    FURAN
    FURAN --- ---
    THAIGRR: Pořád má jen jeden motor? Přemýšlím, jestli udělá hop a natočí se do těžiště, nebo bude startovat z šikmé konstrukce.
    JANOS
    JANOS --- ---
    Ja to uz nechapu, normalne se mi z toho tresou ruce. Jdu to asi zapit do baru, myslim ze mi Elon dnes vydelal na par drinku...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    TOXICMAN: wtf, todle us je úplně mimo realitu.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    holy mother! :D

    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    TOXICMAN: Jo myslim ze nekde jsem videl 40000 lbs.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    THAIGRR: četl jsem okolo 20 tun, ale nemám to ověřené
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    TOXICMAN: kolik takovej mass simulator váží?
    doufal jsem v něco jako aspoň 100 t, ale tohle moc těžký nevypadá
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    nový Raptor k instalaci
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    mass simulator na místě
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Static fire test complete – targeting July 14 for Falcon 9 launch of ANASIS-II from SLC-40 in Florida
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Tesla jako nahrávací studio :)

    "Everything I Wanted" - Billie Eilish (Tesla Beats feat. Kaci Leigh) Recorded in a TESLA!!
    https://www.youtube.com/watch?v=12PGz0FnoJM
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam